Novinky

Už tento víkend sa uvidíme na výstave AUDIO VIDEO KINO! Našu spoločnú expozíciu s inštalačným štúdiom basys.net nájdete na 1. poschodí v salóniku Bratislava hotela Crowne Plaza Bratislava.

Viac informácií

V uliciach Bratislavy nám S1 Pro pomáhal prezentovať gitarista Stano Počaji, ktorý sa zapojil aj do projektu Viva Ulica, ktorý je súčasťou festivalu Viva Musica. 

Viac informácií

Bose ShowMatch je najnovší Line-Array ozvučovací systém od Bose Professional. Tento rok dostal v spolupráci s našim partnerom BG Audio príležitosť, predviesť sa aj na Slovenských festivaloch. 

Viac informácií

V Bratislavskej Eurovei sa v priebehu leta 2018 otvárala nová predajňa IQOS. Túto prevádzku sme ozvučili reproduktormi značky Bose Professional. 

Viac informácií

Toto leto v Bratislavskom centre pod Starým mostom pribudla nová pláž. Nájdete na nej bar s 3 terasami. O ozvučenie sme sa postarali reproduktormi Bose Professional. 

Viac informácií

Naše leto sa nieslo v duchu prezentácie S1 Pro PA-systému nie len v uliciach Bratislavy, ale aj na letných festivaloch. 

Viac informácií

Pioneer Europe spustil nový portál pre vyhľadanie tej správnej aktualizácie mapových podkladov pre vašu navigáciu.

Viac informácií

BEYERDYNAMIC FOX

2018/07/31

Predstavujeme vám novinku od Beyerdynamic - viacúčelový USB mikrofón profesionálnej triedy, ktorý je veľmi všestranný a vhodný pre celý rad aplikácií a audio zdrojov.

Viac informácií

Ovládněte základy DJingu: Seznamte se s kontrolérem Pioneer DDJ-400 pro rekordbox dj.
Club-style layout a kompatibilita s novou výukovou funkcí Tutorial.

Viac informácií

Nový zosilňovač Pioneer bol navrhnutý tak, aby odrážal posledné trendy v počúvaní hudby. A-40AE osloví rovnako nováčikov ako aj skúsených záujemcov o vernú reprodukciu. Komplexná výbava, kvalitné komponenty, dielenské spracovanie a dobre definovaný zvukový prednes sú predpokladom, aby sa A-40AE stal kandidátom na budúcu klasiku vo svojej kategórii.

Viac informácií

Spoločnosť Pioneer Europe dnes predstavila najnovšie možnosti implementácie aftermarketových AV systémov do auta, založených na populárnej platforme AVIC: modely AVIC-Z910DAB, AVIC-Z810DAB, AVIC-Z710DAB, AVIC-Z610BT a AVH-Z9100DAB sú vybavené vstavaným Wi-Fi pripojením, ktoré bolo špeciálne navrhnuté pre podporu bezdrôtového pripojenia smartfónu vodiča alebo spolucestujúceho.

Viac informácií

Získajte jasný a výkonný zvuk z našich prvých skutočne bezdrôtových slúchadiel do uší. Sú navrhnuté tak, aby zostali na mieste a zostali pohodlné. Vybavili sme ich plne s technológiami, aby ste povýšili  cvičenie na ďalšiu úroveň.

Viac informácií

V skutočnosti nezáleží čo robíte – turistiku, bicyklovanie, varenie večer alebo pofľakovanie. Potrebujete hudbu. Navrhli sme reproduktor, ktorý doplní všetky vaše dobrodružstvá a prinesie neskutočný zvuk pri svojej veľkosti. Reproduktor SoundLink Micro je malý, ale silný. Odolný voči nárazom aj vode. Má silikónové pútko, takže ho pripevníte nech idete kdekoľvek. Pretože, ak takto malý reproduktor hrá takto dobre, nikdy ho nechcete nechať doma.

Viac informácií

Pioneer predstavuje nový, komplexne vybavený AV receiver VSX-933 – srdce domáceho audio systému. Zaistí špičkový zvuk až do zostavy 7.1, podporuje vstupy z mnohých prístrojov, najpoužívanejšie a najkvalitnejšie formáty hudby. S využitím vyspelých technológií prepočítava videosignál z pripojených zdrojov na rozlíšenie 4K.

Viac informácií

Pioneer AVIC-F88DAB je high-end navigačný AV systém so 7-palcovým kapacitným dotykovým displejom, podporujúci technológiu Apple CarPlay, Android Auto, Bluetooth, má CD/DVD jednotku, HDMI vstup a podporuje príjem digitálneho rozhlasového vysielania DAB+.

Viac informácií

Pioneer MVH-S300BT je stereo autorádio s RDS tunerom, Bluetooth technológiou, USB a Aux vstupmi, bez CD mechaniky. 

Viac informácií

Pioneer a Waze

2018/03/23

Waze je svetovo najvačšia komunitná dopravná a navigačná aplikácia. Pridaj sa medzi šoférov vo svojom okolí, ktorí zdieľajú dopravné informácie v reálnom čase a správy z ciest pre ušetrenie času, paliva a zlepšenie dopravnej situácie pre všetkých. 

Viac informácií

Pioneer SPH-DA130DAB je 2-dinový multimediálny prehrávač so 6.2–palcovou kapacitnou dotykovou obrazovkou a jednoduchou konektivitou k smartfónu cez USB kábel podporujúci technológie Apple Carplay, DAB/DAB+ Digital Radio, Bluetooth, aplikáciu Waze. Obsahuje 13-pásmový grafický equalizér. 

Viac informácií

Willich, 1. marca, 2018 - Pioneer uvádza 3 nové slúchadlá do uší, ktoré prinesú typickú vysokú hodnotu, starostlivé nastavenie zvuku a sofistikovaný dizajn v troch rôznych cenových a funkčných triedach. Modely C3, C7 a C8 poskytujú extrémne atraktívne možnosti: klasické drôtové slúchadlá do uší, bezkordové bezdrôtové slúchadlá do uší a plne bezdrôtové slúchadlá do uší.

Viac informácií

Nový prenosný Bose® S1 Pro je výkonný PA systém, podlahový monitor, gytarové kombo a Bluetooth® prehrávač v jednom

Viac informácií

1 2 3 4 Next

Porovnať produkty