BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

Novinky

Koncept ZVUKOU’KA

2020/06/19

Spoločnosť BaSys SK spúšťa projekt, zameraný na podporu a prezentáciu slovenských hudobníkov pod názvom ZVUKOU’KA.Viac informácií

Spoločnosť Pioneer rozširuje ponuku Full HD záznamových kamier do auta.
Viac informácií

opticalCON POWERSPLIT 2.5 mm²

Viac informácií

V čase, keď trávime väčšinu času doma, oceňujeme veci, ktoré inokedy prehliadame alebo na ne nemáme toľko času. Jednou z nich je kvalitná reprodukcia hudby.Viac informácií

Pioneer uvádza malý mobilní projektor so vstavanou batériou.
Viac informácií

NA2-IO-DPRO

2020/05/07

Neutrik ponúka breakout box pre PRO riešenia – buďte na sieti Dante®

Viac informácií

Cloud je pripojený!

Aktuálne rešpektujeme základnú požiadavku sociálneho odstupu.


Viac informácií

Vážení zákazníci,

V rámci bezpečnostných opatrení bolo u spoločnosti DPD ukončené preberanie zásielok platených dobierkou.

Zásielky na ceste budú v prípade neuhradenia kartou vrátené. Ďakujeme vám za pochopenie tohto obmedzenia.

Všetky telefonické a mailové kontakty sú vám naďalej k dispozícii.

Váš tím BaSys.sk

-

Vážení zákazníci,
Z dôvodu minimalizácie rizika nákazy Covid-19, je v období od 16.3.2020 do odvolania pozastavený osobný odber z našich skladov. Príjem objednávok a distribúcie prostredníctvom špedičných služieb naďalej funguje bez obmedzenia.

Váš tím BaSys.sk

Viac informácií

"Práve som ich počul - chcem ich." David Morales je celosvetovo uznávaný americký DJ, producent ocenený Grammy-awards, skladateľ a podnikateľ. Podelil sa o svoju prvú skúsenosť s radom XPRS, Morales je nadšený.

Viac informácií

Behringer WING

2020/02/13

Profesionálny digitálny mixpult už na sklade

Viac informácií

Vytvorte jedinečný zvuk s DJM-V10. DJM-V10 je nová rada mixpultov, ktoré umožňujú najkreatívnejším DJom vytvárať originálne zvukové scény. Táto 6-kanálová jednotka produkuje teplý zvuk s energiou a prítomnosťou a je nabitá jedinečnými funkciami. Prevezmite úplnú kontrolu nad svojím mixom a užívajte si slobodu vytvárať niečo, čo dav nikdy predtým nepočul.

Viac informácií

Profesionálny all-in-one DJ systém pre rekordbox and Serato DJ Pro

Viac informácií

Na všetky Car Audio produkty značky Pioneer modelového radu 2019 / 2020 určené pre montáž do automobilov poskytujeme od 1. novembra 2019 rozšírenú 36 mesačnú záručnú dobu (zákonných 24 mesiacov + 12 mesiacov). Táto akcia je časovo neobmedzená a týka sa Českej a Slovenskej republiky.

Viac informácií

Audio produkty Bose podporujú ako prvý na svete prvky zvukové rozšírenej reality pri cestovaní, cvičenie, učenie, hranie a ďalších činnostiach.

Viac informácií

Uznávaná medzinárodná porota oznámila víťazov EISA Awards 2019-2020 a ocenila najlepšie audio a video produkty tohtoročnej sezóny. Univerzálnym prehrávačom roku je Ultra HD Blu-ray prehrávač Pioneer UDP-LX500 – prístroj, ktorý kombinuje množstvo najmodernejších technológií pre prehrávanie videa ako aj počúvanie stereo hudby a pridáva veľmi kvalitné prevedenie efektívne potláčajúce rušenie a vibrácie.

Viac informácií

Značka Bose, ktorá je známa svojimi slúchadlami, reproduktormi a inou audiotechnikou prichádza na trh s úplnou novinkou založenou na najnovších technologických pokrokoch. Prináša slnečné okuliare, ktoré nielen ochránia oči, ale aj prehrajú hudbu a ponúknu prístup do rozšírenej reality.

Viac informácií

Spoločnosť Bose predstavila nový model slúchadiel s aktívnym potlačením okolitého hluku s označením Bose Noise Cancelling Headphones 700.

Viac informácií

Bose predstavuje Home Speaker 300 - nový prírastok do rodiny chytrých reproduktorov druhej generácie s podporou 360° zvuku.

Viac informácií

Dôvera v originál

2019/06/26

Iniciatíva Neutrik proti produktovému pirátstvu

Viac informácií


1 2 3 4 5 Next

Porovnať produkty