BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

Novinky

Prvé okuliare Frames, ktoré BOSE uviedlo na trh pre rokom a pol, ohromili svet aj majiteľov a nové Frames Tenor, Frames Soprano, Frames Tempo sú lepšie takmer vo všetkých smeroch.

 

Viac informácií

Pioneer Dj predstavuje úplne novú vlajkovú loď najpoužívanejšieho DJ setupu na svete. CDJ-3000 je poháňaný novým mikroprocesorom MPU vyvinutým špeciálne pre tento prehrávač a môže sa pochváliť najdokonalejšími komponentmi použitými pri DJ technike.

Viac informácií


Rozšírili sme ponuku o dva nove produkty devolo!

Viac informácií

Americký výrobca audiotechniky Bose nadväzuje vo veľkom štýle na rad ocenení. V tomto ročníku medzinárodne uznávaných prestížnych ocenení Red Dot získal cenu Reddot winner 2020 reproduktor Home Speaker Portable cenu, ktorý kombinuje audio systém pre chytré ozvučenie a bezdrôtový rozvod hudby v domácnosti s prenosným Bluetooth reproduktorom.

Viac informácií

Americký výrobca audiotechniky Bose nadväzuje vo veľkom štýle na rad ocenení. V tomto ročníku medzinárodne uznávaných prestížnych ocenení Red Dot získala slúchadlá Bose headphones 700 v kategórii "audio" cenu "Red Dot: Best of the Best".


Viac informácií

Udržateľnosť je odrazom základných princípov spoločnosti Bose, ktorá podporuje naše spoločné úsilie o dokonalosť a náš kolektívny záväzok podnikať s integritou a zaobchádzať s ostatnými s rešpektom. Usilujeme sa o zahrnutie trvalej udržateľnosti do našej každodennej práce v spoločnosti, aby formovalo naše myslenie a spôsob podnikania.

Viac informácií

V šesťdesiatych rokoch minulého storočia vniesol do sveta audiotechniky úplne nový pohľad. Dnes pozná jeho priezvisko celý svet a produkty z jeho dielne sú synonymom pre špičkový zvuk.

Viac informácií

Okuliare pre počúvanie hudby Bose Frames umožňujú teraz ovládať hlasitosť prehrávania pomocou podržania vstavaného tlačidla a jemného pohybu hlavy vpravo či vľavo. Túto funkciu môžu využiť všetci noví aj existujúci používatelia po aktualizácii softvéru okuliarov.

Viac informácií


Koncept ZVUKOU’KA

2020/07/16

Spoločnosť BaSys SK spúšťa projekt, zameraný na podporu a prezentáciu slovenských hudobníkov pod názvom ZVUKOU’KA.Viac informácií

NEUTRIK Injektor NPS-30W PoE

Viac informácií

Spoločnosť Pioneer rozširuje ponuku Full HD záznamových kamier do auta.
Viac informácií

opticalCON POWERSPLIT 2.5 mm²

Viac informácií

V čase, keď trávime väčšinu času doma, oceňujeme veci, ktoré inokedy prehliadame alebo na ne nemáme toľko času. Jednou z nich je kvalitná reprodukcia hudby.Viac informácií

Pioneer uvádza malý mobilní projektor so vstavanou batériou.
Viac informácií

NA2-IO-DPRO

2020/05/07

Neutrik ponúka breakout box pre PRO riešenia – buďte na sieti Dante®

Viac informácií

Cloud je pripojený!

Aktuálne rešpektujeme základnú požiadavku sociálneho odstupu.


Viac informácií

Vážení zákazníci,

V rámci bezpečnostných opatrení bolo u spoločnosti DPD ukončené preberanie zásielok platených dobierkou.

Zásielky na ceste budú v prípade neuhradenia kartou vrátené. Ďakujeme vám za pochopenie tohto obmedzenia.

Všetky telefonické a mailové kontakty sú vám naďalej k dispozícii.

Váš tím BaSys.sk

-

Vážení zákazníci,
Z dôvodu minimalizácie rizika nákazy Covid-19, je v období od 16.3.2020 do odvolania pozastavený osobný odber z našich skladov. Príjem objednávok a distribúcie prostredníctvom špedičných služieb naďalej funguje bez obmedzenia.

Váš tím BaSys.sk

Viac informácií

"Práve som ich počul - chcem ich." David Morales je celosvetovo uznávaný americký DJ, producent ocenený Grammy-awards, skladateľ a podnikateľ. Podelil sa o svoju prvú skúsenosť s radom XPRS, Morales je nadšený.

Viac informácií

1 2 3 4 5 Next

Porovnať produkty