BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X
 
Brand

Kategorie

Konektory

Neutrik NC5FD-L-1 Female Receptacle
Neutrik NL4MP-ST
Neutrik NPPA-S
Všetky produkty

Káble

Cordial CFU 1.5 PC
Cordial CCM 1.5 FM
Cordial CSL 20 LL
Všetky produkty

Bezdrôtové siete

devolo D 8363 Magic 1 WiFi 2-1-2 Startovací souprava
devolo D 8264 Magic 2 LAN 1-1-2 Startovací souprava
devolo D 8506 Magic 2 LAN triple power socket adapter Starter Kit
Všetky produkty

Silové rozvody

devolo D 8150 dLAN® 1000 mini Starter Kit Powerline
devolo D 8395 Magic 2 WiFi 2-1-3 Multiroomová souprava
devolo D 8379 Magic 2 WiFi 2-1-1 Příslušenství
Všetky produkty

Príslušenstvo pre pripojenie

Neutrik SCF
Neutrik SCNAC-PX
Neutrik SCNAC-MPX
Všetky produkty

Pripojenie

Na tejto stránke nájdete zoznam všetkých produktov, ktoré môžu byť použité na vytvorenie spojenia. Kategória obsahuje konektory, káble, bezdrôtové pripojenie a powerline produkty, a doplnky pre tieto produkty.

Konektory sú používané spojiť podsekcie obvodov dohromady. Obvykle konektor sa používa tam, kde to môže byť žiaduce odpojiť podsekcie: príkonov, pripájanie periférnych zariadení alebo panelov, ktoré môžu byť nutné vymeniť.

Viacero typov konektorov nájdete tu v rôznych farbách, veľkostiach, tvaroch a funkcií.

Káble sú používané značne v elektronických zariadení pre elektrické a signálové obvody. Káble sú k dispozícii v dvoch základných typoch: vyrobené na hotovo – na fixnú dĺžku a s konektormi na každom konci – káble vyrobené na objem, ktoré možno zakúpiť v rôznych dĺžkach. Máme veľký výber vodičov podla veľkosti, farby obalu a materiálov používaných pre káble. To umožňuje každému nájsť správny kábel podľa potrieb. Káble vyrobené na hototvo sú spolu s konektormi na rôznych úrovniach kvality v závislosti na potreby užívateľov.

Bezdrôtová komunikácia je prenos signálu medzi dvom alebo viacerým bodom, ktoré nie sú pripojené pomocou elektrického vodiča. V tejto podkategórii nájdete produkty pre bezdrôtový prenos zvuku a pre bezdrôtové pripojenie dát. Bezdrôtové audio komponenty používajú najnovšiu technológiu DIWA (Digital Wireless Audio).

Powerline technológia umožňuje naviazať dátové pripojenie prostredníctvom elektrickej siete domu, pripojením aspoň dvoch adaptérov. Powerline siete môžu byť použité v mnohých spôsoboch, vrátane veľkých projektov, ako sú inteligentné siete a širokopásmové služby, ktoré využívajú konektivitu powerline poskytovať internetový signál, rovnako ako DSL služby, ktoré využívajú existujúce telefónne linky pre rovnaký účel.

Na tejto stránke si môžete vybrať z najspoľahlivejších powerline adaptérov na trhu s najlepšou kvalitou výrobkov.

1

Porovnať produkty