BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

Značky v tejto kategórií produktov

Brand
  1. Bose

Multimediálne / PC reproduktory

Grid List

3 Item(s)

Set Descending Direction
Bose
100,00 €
bez DPH: 83,33 €

BOSE Companion 2 séria III multimediálne reproduktory, čierne

Milujete počúvanie hudby, hranie hier a pozeranie videí na vašom počítači? Počkajte, až si to skúsite s multimediálnym systémom reproduktorov Companion® 2 Series III.

B 60799B 354495-2100

Bose
280,00 €
bez DPH: 233,33 €

BOSE Companion 20, multimediálne reproduktory, strieborné

S reproduktormi Bose® Companion 20 si môžete dramaticky zlepšiť zvuk z počítača. Náš najlepší dvojdielny počítačový reproduktorový systém poskytuje plný, prirodzený zvuk bez ohľadu na to, či ste pri počítači alebo na druhej strane miestnosti.

Bose
430,00 €
bez DPH: 358,33 €

BOSE Companion 50, multimediálne reproduktory, čierne

Ak hľadáte dokonalý zážitok z počítačového zvuku od spoločnosti Bose, toto sú reproduktory, ktoré chcete. Systém Companion 50 vás ponorí do dramatického akustického prostredia, ktoré by ste mohli očakávať len od systému piatich reproduktorov.

3 Item(s)

Multimediálne / PC reproduktory3 produktov

Set Descending Direction

Grid List

3 Item(s)

Iba niekoľko ďalších vecí v každodennom živote je rovnako príjemných ako dobrá hudba. Ale ako ste si určite už všimli, táto hudba znie iba tak dobre, ako kvalitne znie systém, v ktorom ju prehrávate. Mnohé počítače a notebooky nie sú vybavené veľmi kvalitnými reproduktormi. Ešte horšiu kvalitu majú zabudované reproduktory v notebookoch a smartfónoch. Dokonca aj v prípade, že máte obmedzený rozpočet, reproduktorov s vysokou kvalitou a prijateľnou cenou je na trhu dostatok. Zlepšite výrazne svoj hudobný zážitok s reproduktormi značky Bose.

1

Porovnať produkty