BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X
 

Kategorie

Konektory

Neutrik PXR-3-ORANGE
Neutrik NP2XL
Neutrik BSP-3
Všetky produkty

Signálové procesory

Neutrik NA2-IO-DPRO
Neutrik NA2-IO-DLINE
Všetky produkty

KONEKTORY PRE AUDIO, VIDEO, OPTICKÉ VLÁKNA A PRIEMYSEL

Neutrik je medzinárodná spoločnosť so 40-ročnými skúsenosťami vo výrobe inovatívnych mechanických, elektrických a elektronických prepájacích konektorov, produktov a systémov. Spoločnosť vznikla v roku 1975. Cieľom bolo a stále je vytvoriť inovatívne produkty s využitím najnovších mechanických a elektronických znalostí.

Dnes je Neutrik svetový líder v oblasti projektovania, výroby a marketingu audio, koaxiálnych, silových a digitálnych konektorov. Ich hlavným cieľom je byť o krok vpred. Snažia sa porozumieť potrebám budúceho trhu skôr, než sa stanú aktuálnymi; a vyhovieť požiadavkám skôr, než po nich bude dopyt.

V našej ponuke od spoločnosti Neutrik nájdete audio XLR konektory, zástrčky, jack konektory, reproduktorové konektory, patch panely a systémy pre pripojenie optických vlákien. Neutrik má v tejto oblasti veľa patentov, prvý si zaregistrovali hneď počas prvého mesiaca pôsobenia na trhu.

Niet pochýb o tom, že naši zákazníci sa môžu spoľahnúť na vysoko kvalitné výrobky pri bezkonkurenčnom pomere cena/výkon. Neutrik sa zaviazala k dokonalosti v oblasti inovácií, celkovej kvalite na základe normy ISO 9001-2008 a k budovaniu spoľahlivých vzťahov so zákazníkmi.

BEZDRÔTOVÝ XIRIUM PRO

S digitálnym bezdrôtovým zvukovým systémom XIRIUM PRO založeným na technológii DiWA (Digital Wireless Audio) spoločnosť Neutrik stanovuje nový štandard v profesionálnom bezdrôtovom prenosu zvuku. Spoločnosť DiWA poskytuje FCC bez licencie, bez kompresie, v štúdiovej kvalite. Samozrejmosťou sú plné audio pásma s extrémne nízkou latenciou.

viac >>

OPTICKÉ VLÁKNA

Jednoduchý a robustný dizajn, minimálna údržba, maximálna životnosť a jednoduchá manipulácia. Dobre známi výrobcovia profesionálnych zariadení, kľúčoví používatelia v odvetví vysielania a cestovného ruchu dôverujú systému opticalCON už roky. Cieľom spoločnosti Neutrik je zmeniť opticalCON na priemyselnú úroveň porovnateľnú so široko využívanou sériou etherCON.

Porovnať produkty