BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X
 

Kategorie

Mix pulty

BOSE T4S ToneMatch
BOSE T8S ToneMatch Mixer
BOSE FreeSpace DXA 2120 mixer amplifier
Všetky produkty

Reproduktory

BOSE ArenaMatch AM10 Loudspeaker 60x10
Bose FreeSpace DS 16F stropný reproduktor, čierny
Bose ArenaMatch Utility AMU208 Reproduktor, biely
Všetky produkty

Inštalovaný zvuk

BOSE ArenaMatch AM10 Hangsugárzó 100x10
BOSE ShowMatch SM5
BOSE ShowMatch SMS118 Subwoofer
Všetky produkty

Zosilňovače

BOSE PowerMatch PM4250
BOSE PowerMatch PM8500N
BOSE PowerMatch PM8500
Všetky produkty

Rozhranie pre audio

BOSE ControlSpace AMS-8 audio link card
BOSE ControlSpace AMS-8 local input module
Všetky produkty

Pro audio príslušenstvo

BOSE FreeSpace DS 40SEAG, čierna
BOSE ShowMatch SM20WG12
BOSE FreeSpace 3 loudspeaker cosmetic cover
Všetky produkty

BOSE PROFESSIONAL

Spoločnosť Bose je známa najmä svojimi audio systémami domácej zábavy, reproduktormi, slúchadlami s potlačením šumu, profesionálnymi audio systémami a zvukovými systémami v automobiloch. Spoločnosť tiež uskutočnila výskum v závesných technológiách pre automobily a ťažké nákladné autá a výskum v oblasti studenej fúzie.

 

Bose má dobrú povesť pre špeciálny prístup k ochrane svojich patentov, ochranných známok a značiek. Spoločnosť má všeobecne výbornú reputáciu svojimi riešeniami kvalitného domáceho kina, hudobných a reproduktorových systémov pre náročných zákazníkov po celom svete. Všade tam, kde je potrebný dobrý zvuk, tam je Bose.

 

Americká spoločnosť Bose priniesla revolúciu na hudobný trh: Prišla s novými konceptami dizajnu, ktoré by mohli zlepšiť reprodukciu živej hudby. Spoločnosť založil v roku 1964 Dr. Amar G. Bose.. Dnes spoločnosť Bose predáva svoje produkty po celom svete a zamestnáva viac ako 10 500 ľudí.

S1 PRO – NAJLEPŠIA VOĽBA SYSTÉMU OZVUČENIA

Vďaka ultraprenosnému PA systému Bose S1 Pro bude vaša produkcia znieť skvele kdekoľvek. Pri jeho konštrukcii vývojári prihliadali k potrebám hudobníkov, DJ-ov, ale aj všeobecnému použitiu ako PA systému. Vznikol tak nekompromisný reproduktor all-in-one, floor monitor, zosilňovač a hlavný audiosystém.

 

Viaceré možnosti umiestnenia s podporou Auto EQ zaistia vždy len ten najlepší možný zvuk. Systém disponuje trojkanálovým mixom, reverbom, bluetooth rozhraním a ToneMatch spracovaním signálu. Bose S1 Pro je dobrou voľbou vášho budúceho systému ozvučenia.

viac >>

F1 MODEL 812 – PRISPÔSOBIVÝ REPRODUKTOR

Bose F1 Model 812 je aktívny prenosný reproduktor, u ktorého môžete meniť smerovosť. Hornú a spodnú časť stredovýškovej časti reproduktora môžete nastaviť do dvoch polôh. Ich kombináciou máte na výber zo štyroch druhov vertikálneho vyžarovania, Rovný, v zmysle C, J alebo obrátené J.

 

Mechanickou zmenou smerovosti sa tiež automaticky zmení EQ tak, aby sa zachovala optimálna tonálna rovnováha. Či už hráte na úrovni podlahy alebo z javiska s publikom v rovine alebo na vyvýšenom mieste, môžete teraz prispôsobiť svoj PA tak, aby zodpovedal miestnosti.

viac >>

VEĽKÝ ZVUK, MALÉ BALENIE

Teraz môžete mať kvalitný zvuk Bose takmer pre každú udalosť, prezentáciu alebo koncert. Systém L1 Compact je dostatočne malý na to, aby sa vošiel do kufra alebo na zadné sedadlo auta. Inovatívna modulárna konštrukcia umožňuje jednoduché a rýchle nastavenie. Môžete ho ľahko použiť v konfigurácii pre ozvučenie menších i väčších priestorov alebo ho rozšíriť pre ozvučenie tých najväčších priestorov.

 

  • nemusíte prepravovať žiadnu ďalšiu výbavu
  • nemusíte dvíhať žiadne ťažké reproduktory
  • nemusíte ťahať žiadne káble reproduktorov
viac >>

Porovnať produkty