BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X
 

Kategorie

Mix pulty

BOSE T4S ToneMatch
BOSE T8S ToneMatch Mixer
BOSE FreeSpace DXA 2120 mixer amplifier
Všetky produkty

Reproduktory

BOSE DesignMax DM8S Loudspeaker, white
BOSE DesignMax DM2C-LP Loudspeaker, black
BOSE EdgeMax EM90 In-Ceiling Premium Loudspeakers
Všetky produkty

Inštalovaný zvuk

BOSE DesignMax DM6SE Loudspeaker, black
BOSE ArenaMatch AM10 Loudspeaker 60x10
BOSE EdgeMax EM90 In-Ceiling Premium Loudspeakers
Všetky produkty

Zosilňovače

BOSE PowerShare PS602P
BOSE PowerMatch PM8250N
BOSE FreeSpace ZA 2120-LZA
Všetky produkty

Pro slúchadlá

BOSE SoundComm B40 Headphones Dual No Mic, black
BOSE SoundComm B40 Headphones Single Right No Mic
BOSE SoundComm B40 Headphones Single Left No Mic
Všetky produkty

Rozhranie pre audio

BOSE ControlSpace AMS-8 local input module
BOSE ControlSpace AMS-8 audio link card
Všetky produkty

Pro audio príslušenstvo

BOSE FreeSpace DS 100F Rough-In Pan, deskový stropní držák
BOSE Cloud CDI S100 Serial Interface Module for CX462
BOSE S1 Pro Play-Through Cover, Night Orchid Red
Všetky produkty

BOSE PROFESSIONAL

Spoločnosť Bose je známa najmä svojimi audio systémami domácej zábavy, reproduktormi, slúchadlami s potlačením šumu, profesionálnymi audio systémami a zvukovými systémami v automobiloch. Spoločnosť tiež uskutočnila výskum v závesných technológiách pre automobily a ťažké nákladné autá a výskum v oblasti studenej fúzie.

 

Bose má dobrú povesť pre špeciálny prístup k ochrane svojich patentov, ochranných známok a značiek. Spoločnosť má všeobecne výbornú reputáciu svojimi riešeniami kvalitného domáceho kina, hudobných a reproduktorových systémov pre náročných zákazníkov po celom svete. Všade tam, kde je potrebný dobrý zvuk, tam je Bose.

 

Americká spoločnosť Bose priniesla revolúciu na hudobný trh: Prišla s novými konceptami dizajnu, ktoré by mohli zlepšiť reprodukciu živej hudby. Spoločnosť založil v roku 1964 Dr. Amar G. Bose.. Dnes spoločnosť Bose predáva svoje produkty po celom svete a zamestnáva viac ako 10 500 ľudí.

S1 PRO – NAJLEPŠIA VOĽBA SYSTÉMU OZVUČENIA

Vďaka ultraprenosnému PA systému Bose S1 Pro bude vaša produkcia znieť skvele kdekoľvek. Pri jeho konštrukcii vývojári prihliadali k potrebám hudobníkov, DJ-ov, ale aj všeobecnému použitiu ako PA systému. Vznikol tak nekompromisný reproduktor all-in-one, floor monitor, zosilňovač a hlavný audiosystém.

 

Viaceré možnosti umiestnenia s podporou Auto EQ zaistia vždy len ten najlepší možný zvuk. Systém disponuje trojkanálovým mixom, reverbom, bluetooth rozhraním a ToneMatch spracovaním signálu. Bose S1 Pro je dobrou voľbou vášho budúceho systému ozvučenia.

viac >>

F1 MODEL 812 – PRISPÔSOBIVÝ REPRODUKTOR

Bose F1 Model 812 je aktívny prenosný reproduktor, u ktorého môžete meniť smerovosť. Hornú a spodnú časť stredovýškovej časti reproduktora môžete nastaviť do dvoch polôh. Ich kombináciou máte na výber zo štyroch druhov vertikálneho vyžarovania, Rovný, v zmysle C, J alebo obrátené J.

 

Mechanickou zmenou smerovosti sa tiež automaticky zmení EQ tak, aby sa zachovala optimálna tonálna rovnováha. Či už hráte na úrovni podlahy alebo z javiska s publikom v rovine alebo na vyvýšenom mieste, môžete teraz prispôsobiť svoj PA tak, aby zodpovedal miestnosti.

viac >>

VEĽKÝ ZVUK, MALÉ BALENIE

Teraz môžete mať kvalitný zvuk Bose takmer pre každú udalosť, prezentáciu alebo koncert. Systém L1 Compact je dostatočne malý na to, aby sa vošiel do kufra alebo na zadné sedadlo auta. Inovatívna modulárna konštrukcia umožňuje jednoduché a rýchle nastavenie. Môžete ho ľahko použiť v konfigurácii pre ozvučenie menších i väčších priestorov alebo ho rozšíriť pre ozvučenie tých najväčších priestorov.

 

  • nemusíte prepravovať žiadnu ďalšiu výbavu
  • nemusíte dvíhať žiadne ťažké reproduktory
  • nemusíte ťahať žiadne káble reproduktorov
viac >>

Porovnať produkty