BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X
 

SPOLOČNOSŤ MONSTER

Spoločnosť Monter Cable Products, Inc. založil v roku 1979 Noel Lee, ktorý pôsobil vo výskume a pri riešení laserovej fúzie v laboratóriach Lawrence Livermore. Bol tiež zanieteným audiofilom a profesionálnym hráčom na bicie nástroje. Spoločnosť Monster je popredným svetovým výrobcom vysokovýkonných káblov, ktoré spájajú audio / video zariadenia pre domáce použitie, automobilové a profesionálne inštalácie, ako aj pre počítače a počítačové hry. 

MONSTER PRODUKTY

Monster Cable výrobky sú nenahraditeľnou zložkou pre milovníkov hudby, audiofilov, nahrávacie štúdiá, zvukových profesionálov, hudobníkov a divadelných technikov. Audio káble Monster zvyšujú jasnosť, dynamiku a silu zvukových signálov, ktoré prenášajú.

Video káble Monster poskytujú najostrejší, najjasnejší možný obraz s prirodzene živými farbami z tradičnej a digitálnej televízie, projektorov, domácich kín a satelitných systémov. Monster Game produkty poskytujú nadšencom maximálny herný zážitok tým, že maximalizujú zvukové podanie a video kvalitu herného systému.

Monster Power divízia spoločnosti Monster Cable prináša produkty pre čistejší striedavý prúd pre A/V komponenty a počítačové produkty. Zabezpečujú vysokú prepäťovú ochranu pre zabezpečenie maximálneho výkonu.

Vývoj spoločnosti Monster čerpá z mnohoročných skúseností v oblasti zvukového dizajnu a zvuku. Vytvára inovatívne, vysoko výkonné káble a príslušenstvo, ktoré robia spoločnosť Monster lídrom v danej oblasti.

Spoločnosť vlastí viac ako 200 amerických a medzinárodných patentov. Neustále sa snaží objavovať a rozvíjať nové, pokročilejšie technológie a dizajn výrobkov, aby vyhovovali potrebám stále postupujúcich odvetví spotrebnej elektroniky. Spoločnosť Monster ponúka viac ako 4000 výrobkov, ktoré sa predávajú vo viac ako 80 krajinách po celom svete.

 

Porovnať produkty