BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X
 

Kategorie

Mix pulty

Pioneer DJ DJM-900NXS2
Pioneer DJ DJM-450, mixážny pult
Pioneer DJ DJM-S3
Všetky produkty

DJ Výbava

Pioneer DJ DDJ-SP1
Pioneer DJ XDJ-RX2
Pioneer DJ DDJ-SX2-N
Všetky produkty

Reproduktory

Pioneer DJ RM-05
Pioneer PROFESSIONAL AUDIO XPRS 10 active speaker
Pioneer DJ RM-07
Všetky produkty

PA systémy

Pioneer PROFESSIONAL AUDIO XPRS 15
Pioneer PROFESSIONAL AUDIO XPRS 215S
Pioneer PROFESSIONAL AUDIO XPRS 12 active speaker
Všetky produkty

Pro slúchadlá

Pioneer DJ HDJ-X5-S
Pioneer DJ HDJ-X10C - DJ Headphones - limited-edition
Pioneer DJ HDJ-X10-K
Všetky produkty

INOVOVAŤ, INŠPIROVAŤ A ZABÁVAŤ

Mottom spoločnosti Pioneer je: „Našou cestou je neustála tvorivá inovácia, naším cieľom je celý hudobný svet vzrušovať a inšpirovať, zabávať a rozvíriť vášne hudobnej komunity.“ Počas posledných dvoch desaťročí sa DJ-ovia odklonili od používania vinylových platní a prešli k CD diskom. Teraz preferujú používanie hudobných súborov MP3, WAV či iné. Populárne je aj využívanie úložného priestoru v cloude.

Z rastúcej popularity EDM (elektronickej tanečnej hudby) jasne vidíme, že elektronický hudobný priemysel dosiahol svoju štvrtú vlnu. Pioneer DJ vám ponúka v takomto vzrušujúcom období prerodu jedinečné príležitosti a možnosti.

STRUČNÝ EXKURZ DO HISTÓRIE

Pioneer vstúpil do oblasti hudobného priemyslu v roku 1994, keď uviedol na svetový trh svoj prvý DJ prehrávač CDJ-500 v dizajne flat-top. Od tej doby sa venuje vývoju špičkových produktov. Právom sa radia medzi svetovú špičku a prekonávajú očakávania zákazníkov.
Po 20 rokoch podnikania vstupuje Pioneer do novej, vzrušujúcej fázy, a predstavuje sa svetu ako Pioneer DJ Corporation s podporou popredného svetového investičného fondu KKR.

PROFESIONÁLNE AUDIO VYBAVENIE

Pioneer vychádza z bohatých skúseností v oblasti DJ-ov a klubového prostredia - vyvíja a navrhuje profesionálne audio systémy. Od roku 2013 sú stohovateľné reproduktory radu GS-WAVE a PA reproduktory / monitory radu XY inštalované vo veľkých kluboch, malých až stredne veľkých priestoroch alebo v reštauráciách a baroch po celom svete. Spoločnosť Pioneer je aj naďalej odhodlaná vyvíjať špičkové produkty, ktoré poslucháčom dokážu poskytnúť mohutný a pohlcujúci zvuk.

 

DJ A KLUBOVÉ VYBAVENIE

Už viac ako 20 rokov je filozofiou spoločnosti Pioneer "prekvapovať a inšpirovať". Pioneer sa má čím pochváliť, keď hovorí: „Máme fantastickú podporu klubov a DJ-ov z celého sveta. Sme odhodlaní pokračovať v inováciách prostredníctvom vývoja a dizajnu našich produktov, a stavať na našej reputácii - na značke, ktorá definuje priemyselný štandard.“

Porovnať produkty