BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X
 

Kategorie

Slúchadlá

Slúchadlá MEZE 12 Classics pre audiofilov, orechové drevo, grafitovostrieborné
MEZE Empyrean high-end planar slúchadlá, black copper
MEZE Rai Solo
Všetky produkty

Príslušenstvo

MEZE 99 2.5mm audiophile Balanced cable
MEZE 99 4.4mm audiophile Balanced cable
MEZE 99 3.5mm audiophile cable
Všetky produkty

NENASLEDUJEME TRENDY

Meze Audio už od začiatku svojej cesty stálo za svojimi hodnotami. Rozvíjame vlastný estetický jazyk, čím vytvárame nadčasový dizajn. Ale štýl musí byť vždy vedľajším produktom vysokej funkčnosti a ergonómie. Vyvíjame vysoko kvalitné a inteligentné rámy s dlhou životnosťou produktu.
VŠETKY PRODUKTY

VÁŠEŇ A RÔZNORODOSŤ

Antonio Meze je produktový dizajnér s dlhodobou celosvetovou praxou. My – tím Meze – sme inžinieri, hudobníci a umelci. Slúchadlá sú spojením, spoločným miestom, kde sa stretávajú záujmy každého. Sme šťastní, pretože naša práca je naozaj našou vášňou a vyvíjame každý model tak, ako keby sme to urobili pre seba.
VIAC

POUŽITIE DREVA

Výber dreva je náročný, ale neodmysliteľný proces. Získanie požadovaných vlastností drevených častí je dlhá a tvrdá cesta. Bohaté farby orecha vyžadujú sušenie na vzduchu, teda dlhší a drahší proces. Proces tvarovania len jedného páru slúchadiel trvá až 8 hodín. Celý proces brúsenia, lakovania a dokončovania trvá 45 dní. Mohli by sme “urezať rohy”, ale nepredávame zmrzlinu. Bojujeme s časom: je to pýcha tvorcu.
VIAC

INTENZíVNE A POHLCUJúCE

Zvuk je naladený na dlhé počúvanie, rovnako ako ergonómia: intenzita bez ohľučovania, sviežosť bez únavy. Vieme, že slúchadlá sú pripravené, keď dokážu navodiť atmosféru, že úplne zabudnete na vonkajší svet ponoríte sa do svojich vlastných pocitov.
VŠETKY PRODUKTY

Porovnať produkty