Brand

Kategorie

Mix pulty

Midas DDA DM16
Behringer XENYX Q802USB
Behringer XENYX QX1002USB
Všetky produkty

DJ

Behringer DJ CONTROLLER CMD PL-1
Pioneer DJ PRO-900NXSFLT
Pioneer DJ RB-DMX1
Všetky produkty

Reproduktory

Behringer EUROLIVE VP1220
Turbosound Impact TCI52-TR-WH
Turbosound Impact TCI53-T
Všetky produkty

Inštalovaný zvuk

BOSE ShowMatch SM5
BOSE EdgeMax EM90
BOSE Panaray MSA12X, černý
Všetky produkty

Zosilňovače

Behringer iNUKE NU3000
LAB GRUPPEN LUCIA 60/2
LAB GRUPPEN E 2:2
Všetky produkty

PA systémy

Bose F1 Subwoofer
Pioneer PROFESSIONAL AUDIO XPRS 12
BOSE F1 Model 812 Flexible Array reproduktor
Všetky produkty

Signálové procesory

KlarkTeknik DN9610
TC Helicon Singthing
Klark Teknik DI 10A
Všetky produkty

Gitarové stompboxy

Behringer ULTRA FUZZ UZ400
TC Electronic Ditto Jam X2 Looper
Behringer DIGITAL DELAY DD600
Všetky produkty

Gitarové efektové procesory

TC Helicon VoiceLive 3
TC Helicon PERFORM-VG
TC Helicon PERFORM-VK
Všetky produkty

Gitarové ladičky

TC Electronic PolyTune 2 Mini
TC Electronic PolyTune 2
Behringer RACKTUNER BTR2000
Všetky produkty

Gitarové zosilňovače a reproduktory

Behringer V-AMPIRE LX1200H
Bugera BC30-212
Behringer V-TONE GMX212
Všetky produkty

Basové zosilňovače a reproduktory

TC Electronic RS212
TC Electronic K-212
Bugera BASS CABINET BT210TS
Všetky produkty

Klávesové zosilňovače

Behringer ULTRATONE KXD15
Behringer ULTRATONE K900FX
Behringer ULTRATONE K3000FX
Všetky produkty

Mikrofóny

beyerdynamic SDM 669 758-782 MHz
Beyerdynamic TG D35 Triple Set
beyerdynamic TG 100 H-Set 174-184 MHz
Všetky produkty

Pro slúchadlá

beyerdynamic K 190.48 - 3.0 m
beyerdynamic DT 280 V.11 MK II 200/80 Ω
beyerdynamic DT 297 PV MK II LTD 80 Ω
Všetky produkty

MIDI kontroléry

Behringer U-CONTROL UMA25S
Behringer DIGITAL SNAKE S32
Behringer SD16
Všetky produkty

Rozhranie pre audio

Midas DL442
Behringer U-PHONO UFO202
Midas DL154
Všetky produkty

Záznamová technika

Midas M32R
Midas M32
Behringer MONITOR1
Všetky produkty

Hudobné nástroje

Behringer DeepMind 12D
Behringer NEUTRON
Behringer BASS GUITAR PACK BT108BPK-PB503-BK
Všetky produkty

Osvetľovacie systémy

Behringer EUROLIGHT LC2412
Behringer PL2000
Behringer ULTRAPAR UP1000
Všetky produkty

Konferenčná technika

beyerdynamic Classis GM 314
Beyerdynamic UNITE TH
beyerdynamic Synexis Set C20 P, 863/865 MHz
Všetky produkty

Pro audio príslušenstvo

BOSE FreeSpace DS 16F pendant mount kit
Klark Teknik DN9680
TC Helicon MCA100
Všetky produkty

DJ príslušenstvo

Pioneer DJ PRO-900NXSFLT
Pioneer DJ DJC-RR BAG
Pioneer Professional Audio CVR-XPRS215S
Všetky produkty

Profesionálne Audio

Profesionálne Audio - alebo "Pro Audio" - je súhrnný názov pre audio zariadenia, určené pre profesionálne použitie. BaSys a jeho Pro Audio Partneri ponúkajú širokú škálu Profesionálnych Audio zariadení. Naše Pro Audio produkty možno rozdeliť do nasledujúcich skupín alebo kategórií: Mixážne pulty, DJ vybavenie, profesionálne reproduktory, PA systémy prenosné a pre fixnú inštaláciu, výkonové zosilňovače, signálové procesory, modulátory a efektové procesory, gitarové Stompboxy, nástrojové tunery, gitarové zosilňovače a reproduktory, basové zosilňovače a reproduktory, klávesové zosilňovače, drôtové a bezdrôtové mikrofóny, profesionálne a DJ slúchadlá, MIDI kontroléry, audio prevodníky, nahrávacie vybavenia a softvéry, hudobné nástroje a Pro Audio príslušenstvo. Ponúkame tiež niektoré osvetľovacie systémy, ktoré sú bežne používané v profesionálnom zvukovom prostredí. Viac...

S Profesionálnymi Audio produktmi , dostupnými v našej ponuke, si môžete vytvoriť svoju vlastnú profesionálnu hudbu . Pro Audio zariadenia sa používajú pre skladanie, nahrávanie a editáciu hudby na CD, iných médiách, televízii, filme alebo v reklame. Pro Audio systémy sú vo vlastníctve spoločností, ktoré produkujú hudbu, vrátane komponovania piesní v nahrávacom štúdiu, televízií, rozhlase, na koncerte, v divadle alebo pri inej udalosti.

Profesionálna práca si vyžaduje profesionálne prostredie pre ľudí, pre ktorých je to potešenie, alebo inými slovami, robia prácu ktorú majú radi, páči sa im, za ktorú sú platení a na ktorej môžu aj profitovať. Profesionálne Audio prostredie typicky zahŕňa produkciu, alebo reprodukciu profesionálneho zvuku pre publikum, jednotlivcov, ktorí robia takúto prácu ako povolanie. Profesionáli používajú ozvučovanie systémy, ktoré sú vyrobené pre tento účel.
Pro Audio ozvučovacie systémy umožňujú živé alebo nahraté zvuky dostatočne zosilniť a distribuovať zvuk pre väčšie či vzdialenejšie publikum. V niektorých situáciách ozvučovacie systémy sú tiež použité pre dostatočné zvýšenie úrovne zvuk na javisku pre účinkujúcich, z rovnakého zdroja zvuku - odposluchy.

Pro Audio systémy zabezpečujú proces zosilnenej reprodukcie akustických a elektronických zvukov z profesionálnej hudobnej produkcie , alebo hovorovej reči tak, aby tieto zvuky boli zreteľné a zrozumiteľne počuteľné i pri veľkom auditóriu. Kvalitne zosilnená reprodukcia zvuku dokáže pri koncertoch pozitívne naladiť a zabaviť veľké publikum.
Pro Audio ozvučovanie systémy môžu byť rôzne, podľa požadovaného výkonu a podľa určenia, od jednoduchých Pro Audio zariadení ako je napríklad malý osobný PA systém, ktorý sa skladá z jedného mikrofónu pripojeného k zosilňovaču, alebo aktívnemu reproduktoru. Prenosné PA systémy sú napájané nabíjateľnou batériou, a teda nezávislé od napájania z pevného zdroja, na niekoľko hodín.

Na vrchole profesionálnych Audio systémov sú veľké javiskové systémy, vrátane desiatok mikrofónov, komplexné, často digitálne mixážne pulty a systémy pre spracovanie signálu, tisíce wattov zosilneného výkonu a niekoľko reproduktorových polí, všetko pod dohľadom tímu zvukových inžinierov a technikov.
Typický Profesionálne Audio systém sa skladá zo vstupných snímačov (napr. mikrofóny pre hlasové odposluchy, vokály, akustické hudobné nástroje, alebo elektrické/ digitálne hudobné nástroje ako sú klávesy, syntetizátory, digitálne piana, gitary, bubny, a pod.), ktoré premieňajú zvukovú energiu na elektrický signál , konektory a káble, ktoré prenášajú signál z jedného zariadenia do druhého, mixážne pulty a signálové procesory, ktoré miešajú snímané signály a menia charakteristiky signálu (napr. ekvalizéry, kompresory, atď), zosilňovače ktoré pridávajú výkon signálu, bez zmeny charakteru výstupného signálu a následne ho prenášajú na výstupné meniče reproduktorov, ktoré prevádzajú výsledný signál späť na zvukovú energiu.
Tieto základné časti zahŕňajú rôzne množstvá jednotlivých zložiek pre dosiahnutie požadovaného cieľa, a to zosilnená a zrozumiteľná reprodukcia zvuk pre divákov, účinkujúci alebo iné osoby.

 Skrýt

Porovnať produkty