BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

História spoločnosti

Spoločnosť BaSys je popredným distribútorom prémiovej audio a video techniky so sídlom vo Švajčiarsku a distribučnými spoločnosťami v niekoľkých krajinách strednej Európy. Do dnes sa zameriavame na trh v Českej republike, Maďarsku a na Slovensku, kde máme vynikajúcu povesť a veľké množstvo verných zákazníkov a predajcov. Od roku 1990, kedy bola spoločnosť BaSys založená, zastupujeme svetové značky, ako je Pioneer, Bose a mnoho ďalších prémiových značiek.


BaSys nie je miesto, kde môžete získať všetko. Naopak, BaSys ponúka produkty niekoľkých vybraných značiek a ponúka celý sortiment týchto značiek, nie len vybranú časť z neho. Pokiaľ máte záujem o akýkoľvek aktuálny produkt, ktorý tieto značky ponúkajú, môžete si byť takmer istý, že ho budeme mať.

 

Vízia spoločnosti

Sándor Bartha, zakladateľ a prezident skupiny spoločností BaSys:
„Od založenia spoločnosti BaSys bolo naším cieľom vytvoriť spoločnosť, schopnú čeliť výzvam rýchleho vývoja trhu dnešnej doby, jeho súčasťou sú:

 • Pád železnej opony a následné integrácie Východu a Západu
 • Celoeurópsky integračný proces
 • Prechod z analógovej na digitálnu technológiu
 • Vývoj audio, video a výpočtovej techniky
 • Rastúci trend mobility
 • Prechod z regionálnej na medzinárodnú distribúciu
 • Prechod z maloobchodného kamenného predaja na predaj internetový (e-shopy) a schopnosť synergie týchto dvoch foriem maloobchodného predaja.

Ak si chceme udržať krok s týmto vývojom, alebo byť dokonca o krok vpredu, musíme byť schopní čeliť neustálym zmenám a vývoju v spoločnosti.

 

BaSys – Váš výber zvuku

Všetko, čo robíme, súvisí s kvalitným zvukom a jeho využitím. Pre audio a profesionálne audio produkty by špičkový zvuk mal byť samozrejmosťou. Aj ponúkame keď tiež vizuálne produkty, zvláštnu pozornosť venujeme kvalite zvuku. Toto je cesta, ktorou sme sa rozhodli isť pre úplnú spokojnosť našich zákazníkov. Všetky nami ponúkané produkty sú dodávané priamo od výrobcov. Spoločnosť BaSys, ako oficiálny distribútor, ponúka záručný i pozáručný servis. So spoločnosťou BaSys máte istotu, že ste sa zverili do rúk odborníkov, BaSys – Váš výber zvuku.

 

Oblasti zamerania spoločnosti

Sme zameraní na 3 hlavné oblasti, v ktorých sme pre tieto značky výhradnými distribútormi: 

Profesionálne audio:
Pioneer DJ, Behringer, Bose, Bugera, Beyerdynamic, Midas, KlarkTeknik, Turbosound, TC electronic, TC Helicon, Tannoy, LabGruppen, Lake


Spotrebné a vizuálne audio:
Bose, Pioneer, Energy Sistem, Meze Audio, Loewe, Beyerdynamic, Monster, Edifier
 

Príslušenstvo:
Neutrik, Cordial, Pioneer, Behringer, Bose, Monster, Beyerdynamic, devolo

 

BaSys - základné princípy

Aby sme boli schopní dlhodobo a úspešne dosahovať našich strategických cieľov, musíme striktne dodržiavať základné princípy:

 1.  Sústredíme sa na potreby zákazníkov a snažíme sa o dosiahnuť ich spokojnosť ponukou vysoko kvalitných produktov svetových značiek, ktoré sú lírami na trhu v príslušných oblastiach.
 2.  Nami ponúkané produkty využívajú najnovšie technológie.
 3.  Zaručujeme kvalitu, spoľahlivosť a plnenie sľubov.
 4.  Ctíme šetrnosť a skromnosť: Vyhýbame sa plytvaniu všade tam, kde to je možné.
 5.  Pracujeme efektívne. Optimalizujeme svoje náklady pomocou súčinnosti medzinárodnej distribučnej siete.
 6.  Rozvíjame tímovú prácu a zdieľame naše medzinárodné skúsenosti pre dosiahnutie lepšieho výsledku.
 7.  Naše podnikanie je ziskové. Iba spolupráca so ziskovou spoločnosťou môže byť prínosom pre našich obchodných partnerov, zákazníkov a zamestnancov.
 8.  Sme zodpovednou súčasťou nášho sociálneho a ekologického prostredia.
1

Porovnať produkty