BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X
 

Kategorie

Slúchadlá

Sudio Tio in-ear Bluetooth headset, pink
Sudio Vasa Blå, růžová
Sudio Tio in-ear Bluetooth headset, white
Všetky produkty

NADČASOVÝ DIZAJN

Každý Sudio model je starostlivo vyrobený s ohľadom na najvyššie nároky zákazníka. Náš nadčasový dizajn sa hodí ku každej príležitosti, či už počúvate hudbu na ceste na nóbl spoločenskú udalosť, alebo pri vychutnávaní slnečného dňa v šortkách a tričku. Nezáleží na to, kde ste, alebo čo robíte, slúchadlá Sudio k vám budú vždy elegantne pasovať.


RUČNE VYROBENÉ

Výroba slúchadiel je umením ručnej práce. Kým stroje pokračujú v modernizácii sveta, my si myslíme, že stále nevedia konkurovať ľudským rukám. Oko človeka neoklamete, preto sú slúchadlá kontrolované počas aj po výrobnom procese osobne.

VIBRÁCIE

Zvuk sú vibrácie, ktoré prechádzajú vzduchom. Cieľom slúchadiel je priniesť, čo najvernejšiu podobu zvuku a jeho originálnych vibrácii, ako v čase nahrávania. Najčastejšia chyba pri reprodukovaní zvuku je fakt, že sa zabudne na to, že ten, kto subjektívne hodnotí kvalitu zvuku je človek. Aby sme rozumeli umeniu zvuku, musíte najskôr pochopiť psychoakustiku ľudskej rasy.


VÝROBA ZVUKU

S vedomím o vnímaní zvuku človekom, môžeme začať robiť informatívne rozhodnutia o tom, ako maximalizovať hudobný zážitok užívateľa. V spoločnosti Sudio vždy začíname definovať fakty, ktoré chceme dosiahnuť, a z toho vytvárame a upravujeme technickú špecifikáciu zodpovedajúcu tejto skutočnosti.

Porovnať produkty