BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

Behringer Xenyx QX1222USB mixpult s USB a efektmi

Behringer Xenyx QX1222USB mixpult s USB a efektmi
Behringer Xenyx QX1222USB mixpult s USB a efektmi Behringer Xenyx QX1222USB mixpult s USB a efektmi Behringer Xenyx QX1222USB mixpult s USB a efektmi Behringer Xenyx QX1222USB mixpult s USB a efektmi
Behringer
SKU: QX1222USB

Prémiový mixážny pult so 16 vstupmi, zbernicou 2/2 a mikrofónovými predzosilňovačmi a kompresormi XENYX, Multi-FX procesorom KLARK TEKNIK, možnosťou bezdrôtového pripojenia a rozhraním USB / audio

Zobraziť údaje o produkte

K odoslaniu v rámci 5-8 pracovných dní

s DPH: 183,00 € bez DPH: 152,50 €
Doprava zdarma!
kus

Buďte prvý a napíšte recenziu

miliónmi verných a šťastných zákazníkov okupujú mixážne pulty BEHRINGER XENYX samy poprednú pozíciu vo svojej triede. Pretože je nová generácia USB mixážnych pultov XENYX rady Q vybavená prémiovými mikrofónovým predzosilňovačmi a rozsiahlymi funkciami bežne vyhradenými pre drahé konzoly, dokáže zvládnuť vaše živé vystúpenia a ponúknuť moderné nástroje pre zhotovovanie úžasných nahrávok v profesionálnej kvalite. Vybrané modely sú vybavené špecializovanou, "bezdrôtovou" možnosťou integrácie našich nových USB mikrofónov radu ULM, takže sú prvými svojho druhu v tomto odvetví. Spoločne so svojimi vstavanými USB / audio rozhraniami. "Jednogombíkovými" mono kanálovými kompresormi a efektami KLARK TEKNIK (k dispozícii pre vybrané modely) sú USB prístroja XENYX rady Q vybavené všetkým softvérom pre nahrávanie a úpravy, ktorý budete potrebovať k tomu, aby ste svoj počítač premenili na kompletne vybavené, vysoko výkonné nahrávacie štúdio.


EFEKT KLARK TEKNIK na všetkých modeloch QX

Nič nepridá čerešničku na torte živého alebo nahraného vystúpenia tak ako naozaj dobré efekty, takže sme vybavili vybranú skupinu týchto mixážnych pultov jedným z najlepších efektových enginov v odvetví. Tieto špičkové efektové procesory navrhnuté svetovo známym konštrukčným tímom KLARK TEKNIK obsahujú 32 štúdiových prednastavení s dvojito adresovateľnými parametrami, funkciou Tap a pamäťou pre užívateľské nastavenia parametrov. Tieto efekty sú doplnené o vlastný merač hladiny a poskytujú celý rad možností vylepšení, od príjemného a jemného zvuku po celkom divoký!


Pripravené pre bezdrôtové pripojenie

Mixážne pulty QX1204USB - QX2442USB sú pripravené na bezdrôtové pripojenie rovno z krabice. Náš nový Ultralink ULM200USB (predáva sa samostatne) je vybavený dvoma vysoko kvalitnými 2,4GHz bezdrôtovými mikrofónmi a špeciálnym 2kanálovým hardvérovým kľúčom prijímača, ktorý sa pripája priamo do určeného vstupného portu na hornej strane mixážneho pultu. Táto priekopnícka technológia umožňuje bezproblémové bezdrôtové pripojenie, ktoré je ľahšie a cenovo dostupnejšie než kedykoľvek predtým.


Čo je to kompresor?

Spýtajte sa profesionálnych zvukárov, aké sú ich najobľúbenejšie externé zariadenia pre spracovanie zvuku, a odpoveď bude takmer vždy rovnaká - zariadenia pre dynamickú kompresiu. Čo je to kompresia? Sme radi, že sa pýtate. Kompresia obmedzuje dynamický rozsah signálu, znižuje hladinu hlasných zvukov a zosilňuje tichšie zvuky, aby bol dosiahnutý vyvážený zvuk. Ovšem aplikovanie kompresie je delikátnym umením, ktorého zvládnutie je pre mnoho nováčikov, a dokonca aj stredne pokročilých zvukárov, náročné. Naša "jednogombíková" kompresia je k dispozícii pre všetky mono kanály a má jednoduché ovládanie aj pre začínajúcich používateľov. Teraz môžete ľahko zvoliť perfektné množstvo kompresie pre nástroje aj vokály a vytvoriť pôsobivé dôrazné a čisté mixy. Naše "Jednogombíkové" kompresory sú v základnej výbave všetkých mixážnych pultov XENYX Q radu USB.


Mikrofónové predzosilňovače s vynikajúcim zvukom

Všetky mixážne pulty XENYX majú jednu vec spoločnú; mikrofónové predzosilňovače XENYX so skvelým zvukom a vysokým rozlíšením audio výkonu. Tieto moderné mikrofónové predzosilňovače sú obrovským krokom v evolúcii audio techniky - a s ľahkosťou si vedú dobre aj v porovnaní s drahými, špecializovanými mikrofónovými predzosilňovačmi. Predzosilňovač XENYX ponúka ohromujúci dynamický rozsah 130 dB a šírku pásma od menej ako 10 Hz až nad 200 kHz. Preto mixážne pulty XENYX poskytujú tak transparentný, krištáľovo čistý výkon, že by ste si mohli myslieť, že vám niekto vylepšil mikrofóny, keď ste sa nepozerali.


Úžasne muzikálny britský ekvalizér

Britské konzoly zo šesťdesiatych a sedemdesiatych rokov zmenili zvuk rokenrolu - a bez nich by nikdy nedošlo k "britskej invázii". Tieto legendárne mixážne pulty čoskoro vzbudzovali závisť zvukárov a producentov po celom svete. Kanálový ekvalizér našich mixážnych pultov XENYX vychádza z úplne rovnakých obvodov, čo vám umožňuje dodávať signál s neuveriteľne detailným muzikálnym charakterom. I keď budete tieto ekvalizéry používať nadmerne, ľahko vám odpustia a ponúknu vám vynikajúcu kvalitu zvuku.


Pripravené na nahrávanie

Boli doby, kedy si nahrávanie žiadalo veľa špecializovaných zariadení, čo znamenalo, že si hudobník musel kúpiť čas v nahrávacom štúdiu - a ten čas bol drahý! Ale moderné technológie sprístupnili osobné nahrávanie takmer všetkým, ktorí majú k dispozícii počítač. Ale ako dostanete všetku tú hudbu, ktorú máte v hlave, do počítača? To je úloha pre mixážne pulty rady XENYX Q. Vďaka vstavanému, obojsmernému stereo USB audio rozhraniu ho môžete pripojiť priamo k vášmu počítaču PC alebo Mac pomocou jediného USB kábla. Teraz môže byť akýkoľvek zdroj signálu, pripojený k mixpultu, nahraný priamo na váš pevný disk. Čo nás privádza k softvéru ...


A čo takto nejaký softvér zadarmo!

Pretože budete chcieť využívať všetky výhody potenciálu vášho mixážneho pultu XENYX radu QX na nahrávanie, úpravy a podcasting, na www.behringer.com nájdete množstvo softvéru na prevzatie, ktorý obsahuje Audacity (najpopulárnejšia open source audio editor), Podifier, Juice, Podnova a Golden ear (skvelý výber softvéru pre podcasting). Zariadenie môžete k svojmu PC alebo Mac zapojiť priamo z krabice! Získate viac ako 100 virtuálnych nástrojov a 50 efektových zásuvných modulov, ktoré zmenia váš počítač v kompletné domáce alebo mobilné nahrávacie štúdio.


XENYX QX1222USB

QX1222USB je oproti predchodcom vybavený šiestimi mono mikrofónovými vstupmi. Tieto dva ďalšie kanály môžu byť tiež využívané pre stereo linkové zariadenia, ako sú klávesy alebo zvukové moduly. QX1222USB vychádza zo súborov funkcií dvoch predchádzajúcich modelov a je vybavený kanálovými zásuvkami pre vstupy 1-4, stereo 7-pásmovým grafickým ekvalizérom, ktorý možno priradiť k hlavnej alebo monitorovacej zbernici, a náš vlastný systém detekcie spätnej väzby FBQ. Užívajte si voľnosti funkcie bezdrôtového mikrofónu vďaka vstavanému prijímaciemu portu ULM. Medzi ďalšie funkcie patria plnohodnotné zoslabovače pre MON a FX SEND, náš 3D stereo priestorový efekt XPQ (vytvára širší, vylepšený stereo obraz) a praktická funkcia Voice Canceller pre odstránenie vokálov z vopred nahraných pások a CD pre "rýchle karaoke".


Vynikajúca hodnota

Bez ohľadu na vaše požiadavky týkajúce sa nahrávania USB mixážne pulty BEHRINGER rady QX ponúkajú výkon a funkcie, ktoré posunú váš talent, a to za cenu, ktorá vás určite nadchne! Vyskúšajte už dnes - máme tu jeden presne pre vás!Skladajte. Nahrávajte. Mixujte: Zdieľajte.

Tracktion 4 vracia do kreatívneho procesu zábavu, takže ho pridávame k vybraným výrobkom BEHRINGER zadarmo. Tento výkonný, ale napriek tomu ľahko použiteľný softvér pre vytváranie hudby nie je podobný ničomu, čo ste kedy videli, pretože do vášho počítača prináša všetko, čo potrebujete, na jednej obrazovke - bez množstva rozbaľovacích a skrytých ponúk spoločných pre väčšinu ostatných DAW. A Tracktion neobmedzuje počet stôp, ktoré možno nahrávať, ani počet efektov, ktoré môžete použiť. V skutočnosti je jediným obmedzujúcim faktorom výpočtový výkon vášho počítača Mac alebo PC. Nahrávanie a úpravy nemôžu byť jednoduchšie; jednoducho pretiahnite, pustite, vyberte, kopírujte alebo vložte. Akonáhle dokončíte svoje majstrovské dielo, zdieľajte ich s ďalšími užívateľmi softvéru Tracktion, aby mohli počúvať, spolupracovať a vykonávať úpravy.


Je o vás postarané

Vždy sa usilujeme o to, aby ste boli ako naši zákazníci čo najspokojnejší. Naše produkty sú vyrábané vo vlastnom výrobnom závode našej skupiny MUSIC za pomoci najmodernejšej automatizácie, pokročilých výrobných postupov a pracovísk pre zabezpečenie kvality, ktoré majú k dispozícii najsofistikovanejšie testovacie vybavenie na svete.
Preto máme jednu z najnižších poruchovostí výrobkov v odvetví a sebavedome im poskytujeme veľkorysý trojročný záručný program.

Ďalšie informácie / Behringer Xenyx QX1222USB mixpult s USB a efektmi

Značka Behringer
Typ mixpultov malé mixpulty
Kanály 16
 • Prémiový mixážny pult s veľmi nízkym šumom a vysokým rozšírením audio výkonu
 • 4 moderné mikrofónové predzosilňovače XENYX s fantómovým napájaním porovnateľné so samostatnými špecializovanými predzosilňovačmi
 • 4 kompresory so štúdiovou kvalitou s úžasne jednoduchou funkciou ovládania "jedným gombíkom" a kontrolné LED pre profesionálny zvuk hlasov aj nástrojov
 • Vysoko kvalitný efektový procesor KLARK TEKNIK s LCD displejom, dvojitými parametrami, funkciou Tap a možnosťou uloženia užívateľských nastavení parametrov
 • Podpora bezdrôtového pripojenia pre vysoko kvalitný digitálny bezdrôtový systém BEHRINGER (nie je súčasťou dodávky)
 • Vstavané USB / audio rozhranie pre priame pripojenie k počítaču. Na stránke www.behringer.com si môžete zadarmo stiahnuť softvér pre nahrávanie, úpravy a podcasting a 150 zásuvných modulov nástrojov / efektov
 • Neoklasický "britský" trojpásmový ekvalizér pre muzikálny zvuk
 • Stereo 7pásmový grafický ekvalizér umožňuje presné korekcie frekvencií na výstupe pre monitorovanie alebo hlavné mixy
 • Revolučný systém detekcie spätnej väzby FBQ rýchlo odhalí kritické frekvencie
 • Úchvatný 3D priestorový stereo efekt XPQ pre vitálnejší a dokonalejší stereofónny obraz
 • Funkcia Voice Canceller pre jednoduchý spoločný spev
 • 4 plne vybavené stereo vstupné kanály obsahujú dva ďalšie mikrofónové vstupy na kanáloch 5/6 a 7/8, trojpásmový ekvalizér a ovládač doladenia vstupu
 • Kanálové vstupy pre každý mono kanál pre flexibilné pripojenie externého vybavenia
 • 2 výstupy Aux na kanál: 1 predzoslabovač pre monitorovanie, 1 post zoslabovač (pre interné efekty a / alebo externý výstup), 2 multifunkčné stereo výstupy Aux
 • Vyvážené výstupy hlavného mixu s pozlátenými XLR konektormi, výstupy pre slúchadlá / Control room a stereo magnetofón
 • 60 mm logaritmicky sa zužujúci zoslabovače s nízkym opotrebením a utesnenými ovládačmi otáčania
 • Spínací napájací zdroj "Planet Earth" pre maximálnu flexibilitu (100240 V ~), bezšumový zvuk, výbornú prechodovú odozvu a nízku spotrebu energie pre jej úsporu
 • Vysoko kvalitné komponenty a výnimočne robustná konštrukcia zaisťujú dlhú životnosť
 • Vymyslené a navrhnuté spoločnosťou BEHRINGER Germany
Pridať recenziu
1 Hviezdička 2 Hviezdičky 3 Hviezdičky 4 Hviezdičky 5 Hviezdičiek

Porovnať produkty