BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

BOSE QC35 QuietComfort II bezdrôtové slúchadlá, čierne

BOSE QC35 QuietComfort II bezdrôtové slúchadlá, čierne
BOSE QC35 QuietComfort II bezdrôtové slúchadlá, čierne BOSE QC35 QuietComfort II bezdrôtové slúchadlá, čierne BOSE QC35 QuietComfort II bezdrôtové slúchadlá, čierne BOSE QC35 QuietComfort II bezdrôtové slúchadlá, čierne
Bose
SKU: B 789564-0010

Bezdrôtové slúchadlá s aktívnym potlačením okolitého hluku a Google Assistant

Zobraziť údaje o produkte

ihneď k odoslaniu

s DPH: 315,00 € bez DPH: 262,50 €
Doprava zdarma!
kus

Buďte prvý a napíšte recenziu

To najlepšie od Bose. Teraz so vstavaným asistentom Google Assistant.

 

Bezdrôtové slúchadlá Bose QuietComfort II obsahujú špičkové aktívne potlačenie okolitého hluku – celosvetovo najlepšie, aké je možné zakúpiť. A teraz sú tieto slúchadlá ešte lepšie. So vstavaným nástrojom Google Assistant môžete prehrávať hudbu, prijímať texty alebo získať odpovede na vaše otázky bez toho, aby ste sa museli pozrieť na váš telefón.

 

 

 

BOSE + HLAS.

TERAZ VŠETKO RIADITE VAŠÍM HLASOM.

Bose QuietComfort II majú nástroj Google Assistant vstavaný priamo do slúchadiel. To znamená, že môžete prehrávať hudbu, prijímať texty, spravovať svoje každodenné úlohy a získať odpovede – to všetko vaším vlastným hlasom. Stačí stlačiť a pridržať tlačidlo Action a zahájiť konverzáciu s asistentom. Navyše, bezdrôtové slúchadlá QuietComfort 35 II sú vybavené celosvetovo najlepšou technológiou Bose aktívneho potlačenia okolitého hluku, ktorá vám umožní ponoriť sa do vašej hudby takmer v akomkoľvek prostredí.

ŽIADNY GOOGLE? ŽIADNY PROBLÉM.

Pokiaľ nie ste užívateľom Google, nezúfajte. Môžete použiť tlačidlo Action a upraviť úroveň potlačenia okolitého hluku, na výber máte medzi tromi nastaveniami.

 

 

 

Stlačte spínač. Získajte ten správny pocit

Poznáte ten pocit. Taký, ktorý dostanete, keď sa zvyšok sveta rozplynie a vy ste prenesení na miesto, kde ste len vy a vaša hudba. Vďaka technológii Bose pre aktívne potlačenie okolitého hluku získate ten správny pocit kedykoľvek chcete, len stlačením spínača. Táto technológia priebežne meria, porovnáva a reaguje na vonkajší hluk a potom ho potlačí opačným signálom. Ale ani tu sa vývoj Bose nezastavil. Teraz môžete úroveň potlačenia hluku upraviť medzi tromi úrovňami tak, aby lepšie zodpovedala hluku vášho aktuálneho okolitého prostredia. Takže hudbu môžete naozaj cítiť. Kvalitnému počúvaniu už nič nebráni v ceste.

 

 

Lepšia konštrukcia

Ak chcete vašu hudbu počúvať naozaj kdekoľvek, potrebujete slúchadlá navrhnuté tak, aby s vami udržali krok – materiály odolné voči nárazu, vystužené nylónom a sklenými vláknami, nerezovou oceľou, atď. Takéto slúchadlá sú konštruované tak, aby náročný život na cestách a všetky presuny vydržali. Ale keď ich beriete so sebou všade a počúvate po celý deň, musia byť tiež pohodlné. To je dôvod, prečo hlavový oblúk slúchadiel QC35 nie je len mäkký, on je tiež komfortný a luxusný. Na jeho výrobu sa používa Alcantara® - príjemne mäkký povrchový materiál, používaný tiež napr. v jachtách a high-end automobiloch - poskytuje neobvyklý komfort aj pri celodennom počúvaní. A na náušniciach je použitá jemná, syntetická proteínová koža, takže sa budete cítiť akoby ste slúchadlá ani nemali nasadené.

 

Životnosť batérie 20 hodín

Vychutnajte si až 20 hodín počúvania – dosť času na to, aby ste si mohli prehrať celý playlist. A keď batéria konečne zoslabne, rýchle 15 minútové dobíjanie vám poskytne ďalšie 2,5 hodiny počúvania. A vo výnimočnej chvíli, kedy bude batéria bez energie, len použijete priložený kábel, pripojíte ho a môžete prehrávať vašu hudbu naďalej...

 

 

Ohromujúci zvuk pri akejkoľvek úrovni hlasitosti

Pre vašu hudbu určite chcete čistotu, plnosť a zrozumiteľnosť, bez ohľadu na to, ako hlasno ju budete počúvať. To je dôvod, prečo majú drivery Bose funkciu optimalizácie EQ podľa objemu hlasitosti – pre ešte lepšiu výkonnosť, ako to bolo možné kedykoľvek skôr. Aj keď počúvate hudbu pri nízkej hlasitosti v pokojnej kancelárii, získate rovnakú a konzistentnú kvalitu, ako keď ju počúvate nahlas na rušnej ulici.

 

Asistent Google – zostaňte ľadovo pokojný.

Čo presne môžete povedať vášmu asistentovi Google? Je toho veľa. Pomôže vám dostať sa domov, pripomenie vám vyzdvihnúť oblečenie s čistiarne alebo vás upozorní na možný dážď. Preskúmajte niekoľko bežných príkazov. Ich zoznam by mohol pokračovať ďalej a ďalej – a vy ani nemusíte pozrieť na displej telefónu.

 

Pomocou aplikácie môžete rozhodnúť o tom, že...

Bose chce, aby ste z vašich slúchadiel získali maximum. Takže navrhli bezplatnú aplikáciu, ktorá uľahčuje pripojenie a prepínanie medzi zariadeniami. Ale to je len začiatok. Môžete tiež ovládať úroveň potlačenia hluku priamo z aplikácie. Bose sa vždy snaží o to najlepšie. Každá aktualizácia vám ponúka novinky a ďalšie zlepšenia, ako nové funkcie, lepšiu integráciu a aktualizácie produktu. Zistite, aký rozdiel do života prináša jednoduchá a intuitívna aplikácia Bose.

Ďalšie informácie / BOSE QC35 QuietComfort II bezdrôtové slúchadlá, čierne

Značka Bose
Typ slúchadiel slúchadlá, Bluetooth, s mikrofónom, sl. s potlačením hluku
Konštrukcia supraaurálne, uzatvorené
Spojenia Bluetooth
Farba čierna
Pokročilé funkcie Bluetooth, vstavaný mikrofón
Stereo/Mono stereo
Dodáv. príslušenstvo kábel/káble, púzdro, USB kábel

ČO JE V BALENÍ

Bezdrôtové slúchadlá Bose QuietComfort 35 II
Nabíjací USB kábel
Audio kábel
Puzdro pre prenášanie

 

ĎALŠIE PODROBNOSTI

Bezdrôtový dosah až 9 metrov
Životnosť batérie až 20 hodín

  • aa
  • aa
  • aa
Názov spoločnosti Miesto obchodu Vzdialenosť Informácia skladu Cena dopravy* Cena*
Pridať recenziu
1 Hviezdička 2 Hviezdičky 3 Hviezdičky 4 Hviezdičky 5 Hviezdičiek

Podobné produkty
Podobné produkty

Porovnať produkty