BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

Behringer Xenyx Q1002USB Mixer with USB

Behringer Xenyx Q1002USB Mixer with USB
Behringer Xenyx Q1002USB Mixer with USB Behringer Xenyx Q1002USB Mixer with USB Behringer Xenyx Q1002USB Mixer with USB Behringer Xenyx Q1002USB Mixer with USB video
Behringer
SKU: Q1002USB

Prémiový mixážny pult s 10 vstupmi, 2 zbernicami, mikrofónnymi predzosilňovačmi XENYX a britským ekvalizérom a rozhraním USB/audio

Zobraziť údaje o produkte

ihneď k odoslaniu

s DPH: 73,50 € bez DPH: 61,25 €
Doprava: 4,00 €
(zdarma nad 100€)
kus

Buďte prvý a napíšte recenziu

S miliónmi verných a šťastných zákazníkov okupujú mixážne pulty BEHRINGER XENYX samy poprednú pozíciu vo svojej triede. Pretože je nová generácia USB mixážnych pultov XENYX rady Q vybavená prémiovými mikrofónnymi predzosilňovačmi a rozsiahlymi funkciami bežne vyhradenými pre drahé konzoly, dokáže zvládnuť vaše živé vystúpenia a ponúknuť moderné nástroje pre zhotovovanie úžasných nahrávok v profesionálnej kvalite. Vybrané modely sú vybavené špecializovanou, "bezdrôtovou" možnosťou integrácie našich nových USB mikrofónov radu ULM, takže sú prvými svojho druhu v tomto odvetví. Spoločne so svojimi vstavanými USB / audio rozhraniami, "jednogombíkovými" mono kanálovými kompresormi a efektovým ústrojenstvom KLARK TEKNIK (k dispozícii pre vybrané modely) sú USB prístroje XENYX rady Q vybavené všetkým softvérom pre nahrávanie a úpravy, ktorý budete potrebovať k tomu, aby ste svoj počítač premenili na kompletne vybavené, vysoko výkonné nahrávacie štúdio.


Čo je to kompresor?

Spýtajte sa profesionálnych zvukárov, aké sú ich najobľúbenejšie externé zariadenie pre spracovanie zvuku, a odpoveď bude takmer vždy rovnaká - zariadenie pre dynamickú kompresiu. Čo je to kompresia? Sme radi, že sa pýtate. Kompresia obmedzuje dynamický rozsah signálu, znižuje hladinu hlasných zvukov a zosilňuje tichšie zvuky, aby bol dosiahnutý vyvážený zvuk. Ovšem aplikácia kompresie je delikátnym umením, ktorého zvládnutie je pre mnoho nováčikov, a dokonca aj stredne pokročilých zvukárov, náročné. Naša "jednogombíková" kompresia je k dispozícii pre všetky mono kanály a má jednoduché ovládanie aj pre začínajúcich používateľov. Teraz môžete ľahko zvoliť perfektné množstvo kompresie pre nástroje aj vokály a vytvoriť pôsobivé dôrazné a čisté mixy. Naše "jednogombíkové" kompresory sú v základnej výbave všetkých mixážnych pultov XENYX Q radu USB.


Mikrofónové predzosilňovače s vynikajúcim zvukom

Všetky mixážne pulty XENYX majú jednu vec spoločnú; mikrofónové predzosilňovače XENYX so skvelým zvukom a vysokým rozlíšením audio výkonu. Tieto moderné mikrofónové predzosilňovače sú obrovským krokom v evolúcii audio techniky - a s ľahkosťou si vedú dobre aj v porovnaní s drahými, špecializovanými mikrofónovými predzosilňovačmi. Predzosilňovače XENYX ponúkajú ohromujúci dynamický rozsah 130 dB a šírku pásma od menej ako 10 Hz až nad 200 kHz. Preto mixážne pulty XENYX poskytujú tak transparentný, krištáľovo čistý výkon, že by ste si mohli myslieť, že vám niekto vylepšil mikrofóny, keď ste sa nepozerali.


Príjemný britský ekvalizér

Britské konzoly zo šesťdesiatych a sedemdesiatych rokov zmenili zvuk rokenrolu. Bez nich by nikdy nedošlo k "britskej invázii". Tieto legendárne mixážne pulty čoskoro vzbudzovali závisť zvukárov a producentov po celom svete. Kanálový ekvalizér našich mixážnych pultov XENYX vychádza z úplne rovnakých obvodov, čo vám umožňuje dodávať signál s neuveriteľne vrelým a detailným muzikálnym charakterom. I keď budete tieto ekvalizéry používať nadmerne, ľahko vám odpustia a ponúknu vám vynikajúcu kvalitu zvuku.


Pripravené na nahrávanie

Boli doby, kedy si nahrávanie vyžadovalo veľa špecializovaných zariadení, čo znamenalo, že si hudobník musel kúpiť čas v nahrávacom štúdiu - a ten čas bol drahý! Ale moderné technológie sprístupnili osobné nahrávanie takmer všetkým, ktorí majú k dispozícii počítač. Ale ako dostanete všetku tú hudbu, ktorú máte v hlave, do počítača? To je úloha pre mixážne pulty rady XENYX Q. Vďaka vstavanému, obojsmernému stereo USB audio rozhraniu ich môžete pripojiť priamo k vášmu počítaču PC alebo Mac pomocou jediného USB kábla. Teraz môže byť akýkoľvek zdroj signálu pripojený k mixpultu nahraný priamo na váš pevný disk. Čo nás privádza k softvéru ...


A čo takto nejaký softvér zadarmo!

Pretože budete chcieť využívať všetky výhody potenciálu vášho mixážneho pultu XENYX radu QX na nahrávanie, úpravám a podcastingu, na www.behringer.com nájdete množstvo softvéru na prevzatie, ktorý obsahuje Audacity (najpopulárnejšia open source audio editor), Podifier, Juice, Podnova a Golden ear (skvelý výber softvéru pre podcasting). Zariadenie môžete k svojmu PC alebo Mac zapojiť priamo z krabice! Získate viac ako 100 virtuálnych nástrojov a 50 efektových zásuvných modulov, ktoré zmenia váš počítač na kompletné domáce alebo mobilné nahrávacie štúdio.


Vynikajúca hodnota

Bez ohľadu na vaše požiadavky týkajúce sa nahrávania, USB mixážne pulty BEHRINGER rady Q ponúka výkon a funkcie, ktoré posunú váš talent, a to za cenu, ktorá vás určite nadchne! Vyskúšajte už dnes - máme tu jeden presne pre vás!


Pre Q1002USB sú k dispozícii náhradné napájacie zdroje

Náhradné napájacie zdroje sú špecifické pre jednotlivé krajiny - uistite sa prosím, že objednávate správny model alebo vyhľadajte viac informácií v priloženej dokumentácii.


Skladajte. Nahrávajte. Mixujte. Zdieľajte.

Tracktion 4 vracia do kreatívneho procesu zábavu, takže ho pridávame k vybraným výrobkom BEHRINGER zadarmo. Tento výkonný, ale napriek tomu ľahko použiteľný softvér pre vytváranie hudby nie je podobný ničomu, čo ste kedy videli, pretože do vášho počítača prináša všetko, čo potrebujete, na jednej obrazovke - bez mnoho rozbaľovacích a skrytých ponúk spoločných pre väčšinu ostatných DAW. A Tracktion neobmedzuje počet stôp, ktoré možno nahrávať, ani počet efektov, ktoré môžete použiť. V skutočnosti je jediným obmedzujúcim faktorom výpočtový výkon vášho počítača Mac alebo PC. Nahrávanie a úpravy nemôžu byť jednoduchšie; jednoducho pretiahnite, pustite, vyberte, kopírujte alebo vložte. Akonáhle dokončíte svoje majstrovské diela, zdieľajte ich s ďalšími užívateľmi softvéru Tracktion, aby mohli počúvať, spolupracovať a vykonávať úpravy.


Tu je len niekoľko vynikajúcich funkcií softvéru Tracktion 4:

 • Natívne FX zásuvné moduly (pluginy) pre dynamiku, moduláciu, reverb a ďalšie funkcie
 • Podpora pre dostupné pluginy AÚ, VST a VSTi tretej strany
 • Automatizácia mixovania
 • Bezpečný záznam
 • Záznam slučiek
 • 64-bitový, 192kHz mixážny procesor
 • Manipulácia s audio klipmi
 • MIDI Editor
 • Filtre - hlasitosť / prechádzanie, merač hlasitosti, štvorpásmový ekvalizér, Aux Send a Return, FX
 • Export do najrôznejších formátov ako .wav, .aif, a .mp3

Ďalšie informácie / Behringer Xenyx Q1002USB Mixer with USB

Značka Behringer
Typ mixpultov malé mixpulty
Kanály 10
Vstupy fantómový, jack - nesymetrický, RCA - cinch, USB
Výstupné konektory jack - nesymetrický, monitor, RCA - cinch, slúchadlový, USB
Efekty kompresor
Ekvalizér analógový, 3 pásmový
Dodáv. príslušenstvo napájací zdroj, software
Behringer Xenyx Q1002USB Mixer with USB
 • Prémiový analógový mixážny pult s veľmi nízkym šumom a vysokým rozšírením audio výkonu
 • 2 moderné mikrofónové predzosilňovače XENYX porovnateľné so samostatnými špecializovanými predzosilňovačmi
 • Kompresory so štúdiovou kvalitou s úžasne jednoduchou funkciou ovládania "jedným gombíkom" a kontrolné LED pre profesionálny zvuk hlasov aj nástrojov
 • Vstavané USB / audio rozhranie pre priame pripojenie k počítaču. Na stránke www.behringer.com si môžete zadarmo stiahnuť softvér pre nahrávanie, úpravy a podcasting a 150 zásuvných modulov nástrojov / efektov
 • Neoklasický "britský" trojpásmový ekvalizér pre vrelý a muzikálny zvuk
 • 1 post zoslabovač FX Send pre každý kanál pre externé zariadenia FX
 • Výstupy hlavného mixu, plus samostatný výstup control room, slúchadlový výstup a dvojstopý výstup (2-Track)
 • Vstupy 2-Track priraditeľné k výstupom hlavného mixu alebo control room / slúchadlá
 • Funkcia FX TO CONTROL ROOM pomáha sledovať efektový signál prostredníctvom výstupov slúchadiel a Control Room
 • Vysoko kvalitné komponenty a výnimočne robustná konštrukcia zaisťujú dlhú životnosť
 • Vymyslené a navrhnuté spoločnosťou BEHRINGER Germany
 • aa
Pridať recenziu
1 Hviezdička 2 Hviezdičky 3 Hviezdičky 4 Hviezdičky 5 Hviezdičiek

Porovnať produkty