BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

Behringer Xenyx 502

Behringer Xenyx 502
Behringer Xenyx 502 Behringer Xenyx 502 Behringer Xenyx 502
Behringer
SKU: 502

Prémiový mixážny pult s 5 vstupmi, 2 zbernicami, mikrofónnym predzosilňovačom XENYX a britským ekvalizérom

Zobraziť údaje o produkte

K odoslaniu v rámci 5-8 pracovných dní

s DPH: 35,00 € bez DPH: 29,17 €
Doprava: 4,00 €
(zdarma nad 100€)
kus

Buďte prvý a napíšte recenziu

Máte sólové vystúpenie v miestnej kaviarni? Potrebujete niečo rýchlo oznámiť verejnosti? Jednoduchý zvuk si žiada jednoducho vynikajúci XENYX 502, mixážny pult BEHRINGER vybavený všetkým, čo potrebujete pre detailné nastavenie úžasného zvuku. A vďaka novému pridanie fantomového napájania sú možnosti ešte väčšie.

 

Vstupy a výstupy
K prístroju XENYX 502 s 5 vstupmi, 2 zbernicami a mikrofónovým predzosilňovačom XENYX môžete pripojiť dynamické alebo kondenzátorové mikrofóny. Dvojpásmový britský ekvalizér je známy pre svoj muzikálny zvuk. V prestávkach prehrávajte hudbu z RCA vstupov CD / magnetofón (priraditeľné k výstupom hlavného mixu alebo control room / slúchadlá) a cez RCA výstupy nahrajte svoje vystúpenie na externé nahrávacie zariadenie.

 

Čo je malé, to je pekné
XENYX 502 váži 0,55 kg, takže je prenosným, praktickým riešením pre prevod hovoreného slova alebo menšieho vystúpenia na zvuk, ktorý zaujme. Školy, zasadacie miestnosti, kaviarne a skladatelia na celom svete súhlasia s tým, že je tento silný drobček hi-fi záchrancom.

 

Hodnota
Prepožičanie optimálnej kvality zvuku menším vystúpeniam nebolo nikdy tak jednoduché alebo dostupné. XENYX 502 ponúka neuveriteľnú univerzálnosť za cenu, na ktorú nemôžu mixážne pulty tejto triedy jednoducho dosiahnuť. Vyskúšajte si 502 u najbližšieho predajcu BEHRINGER.

 

 

 

 

Pre XENYX 502 sú k dispozícii náhradné napájacie zdroje
Náhradné napájacie zdroje sú špecifické pre jednotlivé krajiny - uistite sa prosím, že objednávate správny model alebo vyhľadajte viac informácií v priloženej dokumentácii.

 

Pre PSU3-EU klilknite sem…

 

Skladajte. Nahrávajte. Mixujte: Zdieľajte.


Tracktion 4 vracia do kreatívneho procesu zábavu, takže ho pridávame k vybraným výrobkom BEHRINGER zadarmo. Tento výkonný, ale napriek tomu ľahko použiteľný softvér pre vytváranie hudby nie je podobný ničomu, čo ste kedy videli, pretože do vášho počítača prináša všetko, čo potrebujete, na jednej obrazovke - bez množstva rozbaľovacích a skrytých ponúk spoločných pre väčšinu ostatných DAW. A Tracktion neobmedzuje počet stôp, ktoré možno nahrávať, ani počet efektov, ktoré môžete použiť. V skutočnosti je jediným obmedzujúcim faktorom výpočtový výkon vášho počítača Mac alebo PC. Nahrávanie a úpravy nemôžu byť jednoduchšie; jednoducho pretiahnite, pustite, vyberte, kopírujte alebo vložte. Akonáhle dokončíte svoje majstrovské dielo, zdieľajte ich s ďalšími užívateľmi softvéru Tracktion, aby mohli počúvať, spolupracovať a vykonávať úpravy.

 

Ste chránení
Vždy sa usilujeme o to, aby ste boli ako naši zákazníci čo najspokojnejší. Naše produkty sú vyrábané vo vlastnom výrobnom závode našej skupiny MUSIC za pomoci najmodernejšej automatizácie, pokročilých výrobných postupov a pracovísk pre zabezpečenie kvality, ktoré majú k dispozícii najsofistikovanejšie testovacie vybavenie na svete.
Preto máme jednu z najnižších poruchovostí výrobkov v odvetví a sebavedome im poskytujeme veľkorysý trojročný záručný program.

Ďalšie informácie / Behringer Xenyx 502

Značka Behringer
Typ mixpultov malé mixpulty
Kanály 5
Vstupy fantómový, jack - nesymetrický, RCA - cinch, XLR-symetrický
Výstupné konektory jack - nesymetrický, RCA - cinch, slúchadlový
Ekvalizér analógový, 2 pásmový
Skupiny - 2
Dodáv. príslušenstvo napájací zdroj
  • Prémiový analógový mixážny pult s veľmi nízkym šumom a vysokým rozšírením audio výkonu
  • Moderné mikrofónové predzosilňovače XENYX s fantómovým napájaním porovnateľné so samostatnými špecializovanými predzosilňovačmi
  • Neoklasický "britský" dvojpásmový ekvalizér pre muzikálny zvuk
  • Výstupy pre hlavný mix, stereo CD / magnetofón a samostatný výstup pre slúchadlá
  • Vstupy CD / magnetofón priraditeľné k výstupom pre slúchadlá alebo pre hlavný mix
  • Vysoko kvalitné komponenty a výnimočná robustná konštrukcia zaisťujú dlhú životnosť
  • Vymyslené a navrhnuté spoločnosťou BEHRINGER Germany
Pridať recenziu
1 Hviezdička 2 Hviezdičky 3 Hviezdičky 4 Hviezdičky 5 Hviezdičiek

Porovnať produkty