BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

Behringer U-Phoria UMC404HD USB Audio Interface

Behringer U-Phoria UMC404HD USB Audio Interface
Behringer U-Phoria UMC404HD USB Audio Interface Behringer U-Phoria UMC404HD USB Audio Interface Behringer U-Phoria UMC404HD USB Audio Interface Behringer U-Phoria UMC404HD USB Audio Interface
Behringer
SKU: UMC404HD

Audiofilné 4x4, 24-Bit / 192 kHz USB Audio / MIDI rozhranie s mikrofónnymi predzosilňovačmi MIDAS

Zobraziť údaje o produkte

dostupnosť na vyžiadanie

s DPH: 115,00 € bez DPH: 95,83 €
Doprava zdarma!

Buďte prvý a napíšte recenziu

Neuveriteľný U-PHORIA UMC404HD preklenuje priepasť medzi vašou kreativitou a vašimi fanúšikmi. Toto neuveriteľne rýchle USB 2.0 štúdio v boxe vám umožní v priebehu niekoľkých minút nahrať ďalšie majstrovské diela, či už bude pripojené na mikrofóny, gitary, basgitary alebo klávesy - a dokonca aj MIDI zariadenie.
Zaznamenajte perfektné vokály priamo na DAW v PC, k dispozícii máte štyri úžasne čisté mikrofónne predzosilňovače Midas svetovej úrovne, ktoré ponúkajú aj fantómové napájanie +48 V pre kondenzátorové mikrofóny. Pre najlepšiu možnú kvalitu zvuku signál prechádza prevodníkmi 24 bit / 192 kHz štúdiovej kvality. Či už ste spevák, skladateľ, producent na cestách alebo potrebujete pre vaše tracky na koncertoch solídne rozhranie, ultra-spoľahlivý U-PHORIA UMC404HD vám pomôže v digitálnej oblasti zažiariť.

Štúdio v malom čiernom boxe

Keď nastane čas pozrieť sa na históriu nahrávanie na vašom Mac alebo Windows, pripojte mikrofóny, nástroje alebo zdroje linkovej úrovne na 2 kombinované XLR / TRS vstupy na UMC404HD, maximálna flexibilita v štúdiu je zaručená. Pripojte a komunikujte s MIDI zariadeniami a užite si všetky výhody riadiacich plôch vo vašom štúdiovom pracovnom postupe.

Presnosť 192 kHz

Vaše tracky beriete vážne a UMC404HD to rešpektuje. Preto vám dokáže ponúknuť rozlíšenie až 192 kHz, aj pre tie najnáročnejšie aplikácie pre hudobné a video post produkcie. Pracujte s dôverou a precíznosťou, tvorte vo svojom obľúbenom nahrávacom softvéru, profesionálne výsledky sú vždy zaručené.

MIDAS - legenda v kvalite zvuku

Spoločnosť MIDAS má za sebou dlhú históriu inovácií a vo svete mixážnych konzol získala vedúce postavenie už v čase svojho založenia v 70. rokoch minulého storočia. Je známa najslávnejšími touringovými akciami a inštaláciami po celom svete, legendárne konzoly MIDAS, ako XL4 a Heritage H3000, sa rýchlo stali priemyselnými štandardmi.

Spoločnosť MIDAS si získala svoju skvelú povesť vďaka nekompromisnému prístupu k zvukovej kvalite, a najmä oceňovanými mikrofónovými predzosilňovačmi, ktoré sú odborníkmi z odboru považované ako najlepšie znejúce v odvetví. Na toto dedičstvo nadväzuje rad live systémov XL8 a Séria PRO, ktoré túto veľkú tradíciu kvality zvuku potvrdzujú.

Spoločnosť BEHRINGER je hrdá na to, že jej produkty obsahujú mikrofónne predzosilňovače MIDAS, navrhnuté pre dokonalú kvalitu reprodukovaného zvuku, ako v živom, tak v štúdiovom prostredí. Navštívte rozsiahle webové stránky MIDAS a zistite viac o úžasnom odkaze tejto spoločnosti.

Monitorovanie s "nulovou latenciou"

Ovládanie UMC404HD umožňuje priame monitorovanie s nulovou latenciou, čo znamená, že hudobníci môžu zažiť svoj výkon úplne jasne - bez oneskorenia, alebo oneskorenia v návratovom signáli, čo vedie k lepšej výkonnosti a záznamu. Výkonný Phone výstup má vlastné ovládanie úrovne a volič Monitor A / B umožňuje vybrať zdroj pre cueing v DJ štýle. A aby bola vaša práca ľahšia, k dispozícii je vám bezplatný softvér pre záznam, editáciu a podcasting, plus 150 nástrojových / efektových pluginov na stiahnutie zo stránok behringer.com.

 

 

 

Ďalšie informácie / Behringer U-Phoria UMC404HD USB Audio Interface

Značka Behringer
 • 4x4 USB 2.0 Audio / MIDI rozhranie pre záznam mikrofónov a nástrojov
 • Audiofilné rozlíšenie 24-Bit / 192 kHz pre profesionálnu kvalitu zvuku
 • Kompatibilný s populárnymi nahrávacími softvérmi, vrátane Avid Pro Tools *, Ableton Live *, Steinberg Cubase *, atď.
 • Prenos 4 vstupov / 4 výstupov, plus 1x MIDI I / O s ultra-nízkou latenciou zvuku do počítača, podpora Mac * OS X * a Windows XP * alebo vyšší
 • 4 najmodernejšie predzosilňovače MIDAS s fantómovým napájaním +48 V
 • Analógové inzerty pre použitie externých efektov, ako sú kompresory, apod.
 • Priame monitorovanie s nulovou latenciou počas záznamu
 • Ovládač Input / Playback Mix a prepínač Stereo / Mono pre priame monitorovanie
 • Výkonný výstup Phone s ovládaním úrovne a voličom zdroja Monitor A / B pre cueing v štýle DJ
 • Indikácia stavu, Signal a Clip pre dokonalý prehľad
 • Hlavné výstupy na vyvážených konektoroch XLR a 1/4 "TRS
 • Bezplatný softvér pre záznam, editáciu a podcasting, plus 150 nástrojových / efektových pluginov na stiahnutie zo stránok behringer.com
 • Robustné kovové šasi pre odolnosť počas prepravy
 • Navrhnuté a vyrobené v Nemecku
 • aa
Pridať recenziu
1 Hviezdička 2 Hviezdičky 3 Hviezdičky 4 Hviezdičky 5 Hviezdičiek

Porovnať produkty