BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

Behringer X32 Digital Mixer

Behringer X32 Digital Mixer
Behringer X32 Digital Mixer Behringer X32 Digital Mixer Behringer X32 Digital Mixer Behringer X32 Digital Mixer Behringer X32 Digital Mixer Behringer X32 Digital Mixer
Behringer
SKU: X32

Digitálna mixážna konzola so 40 vstupmi, 25 zbernicami, 32 programovateľnými predzosilňovačmi MIDAS, 25 motorizovanými zoslabovačmi, LCD panely kanálov, 32-kanálovým audio rozhraním a diaľkovým ovládaním pomocou iPad/iPhone*


 

Zobraziť údaje o produkte

ihneď k odoslaniu

s DPH: 1 650,00 € bez DPH: 1 375,00 €
Doprava zdarma!
kus

Buďte prvý a napíšte recenziu

Hra 2.0 nahraná

BEHRINGER X32 zmenil pravidlá hry úplne novou myšlienkovou koncepciou, čo sa dá očakávať od digitálneho mixážneho pultu - a desaťtisíce nových užívateľov si užívajú výsledky. Plynulý postup práce v kombinácii s úplne intuitívnym užívateľským rozhraním zaisťuje, že sa s prístrojom ihneď zoznámite a vyvoláva u vás pocit dôvery. Pokročilá konštrukcia a starostlivý dizajn poskytuje nadpozemský zvukový výkon za veľmi priaznivú cenu - čo úplne mení pravidlá hry.

Tri spoločnosti zdieľajú spoločnú víziu - navrhovať a vyrábať technicky pokročilé audio výrobky s najlepším zvukom pre náročných profesionálov. Rad digitálnych mixážnych pultov X32 je výsledkom konštrukčnej práce, výroby a aplikácie odborných znalostí legendárneho výrobcu konzol MIDAS, ikonického génia v spracovaní signálu KLARK TEKNIK a jedinečnej schopnosti spoločnosti BEHRINGER dodávať návrhy s jedinečnou hodnotou.

Synergia týchto spoločností sa výrazne prejavuje u X32. Od skvelých mikrofónových predzosilňovačov MIDAS po spoľahlivú sieťovú technológiu SuperMac s veľmi nízkym oneskorením od KLARK TEKNIK a úplne prepracované algoritmy spracovania spoločnosti BEHRINGER, zvyšuje X32 latku ohľadom toho, čím môže digitálny mixážny pult byť. Jedinečná vášeň po poskytovaní pokročilej technológie, bezkonkurenčnej využiteľnosti a skutočné hodnoty na cestách nám umožnili skonštruovanie digitálnej konzoly, ktorá je ideálnym prostriedkom pre vyjadrenie vašej kreativity.

Ale to sme len na začiatku!

Vďaka zavedeniu nového firmvéru 2.0 sme nielen dramaticky zlepšili pracovný postup, ale takisto sme pridali nové schopnosti, vrátane "akustickej integrácie" pre úplnú konektivitu a ovládanie vášho reproduktorového systému a systému In-Ear Monitor (IEM).

Potom sme kompletne prepracovali viac ako 50 interných efektových "zásuvných modulov" a doplnili sme príklady klasických procesorov založených na "skutočnom fyzikálnom modelovaní". Taktiež sme X32 okrem internej konektivity ULTRANET a AES50 vďaka vymeniteľným rozšíriteľným kartám pre pripojenie k iným viackanálovým audio sieťam pomocou protokolov USB, ADAT, MADI a Dante urobili ešte flexibilnejším.

A predovšetkým je X32 určený na to, aby vám do rúk vložil digitálnej silu - bez kompromisu.

Vyhráte.

Intuitívny. Bezprostredný. Prirodzený.

X32 je rozhraním medzi myšlienkou a zvukom, medzičlánkom kreativity a produkcie. Či už ste oboznámení s digitálnymi mixážnymi pultmi, alebo nie, intuitívne užívateľské rozhranie X32 ponúka plynulé mixovanie, takže sa rýchlo budete cítiť ako doma.

A potom je tu najnovšia verzia firmvéru X32 2.0. Pridali sme nové funkcie pre riadenie scény a ekvalizéra, vrátane 100-pásmového analyzéra pracujúceho v reálnom čase, flexibilné schopnosti importu / exportu knižníc a rýchlejších úprav efektov.

Taktiež sme doplnili 16 nových efektových "zásuvných modulov" založených na skutočnom fyzikálnom modelovaní známych klasických audio zariadení. Tento proces znamená, že sme zásadne "rekonštruovali" klasické analógové vybavenie pre digitálny vek.

A potom sme pridali najúžasnejšie sieťové pripojenie, ktoré vám umožňuje pripojenie k novým reproduktorom TURBOSOUND iQ pomocou jediného kábla CAT5. Hovoríme tomu "akustická integrácia".

Tento vysoko výkonný rad iQ takisto zahŕňa autentické akustické modelovanie niektorých celosvetovo známych reproduktorov - všetky možné zariadením X32 ovládať diaľkovo.

Je to kompletné riešenie, na ktoré ste čakali.  

 

Motorizované zoslabovače

X32 ponúka užívateľovi úplnú sadu 25 100mm motorizovaných zoslabovačov s dlhým chodom pre primárne riadenie mixu. Na koncertoch zoslabovače pracujú s LCD panelmi pre poznámky a TFT displejom, takže slúžia mnohým funkciám, zatiaľ čo vy ste stále informovaní.

Samostatné časti zoslabovače pre vstupy a skupiny / zbernice umožňujú pohodlné priraďovanie vstupov ku skupinám / zberniciam.

Vďaka schopnosti ukladať až 100 scén fungujú motorizované zoslabovače X32 ihneď po vyvolaní scény.

LCD panely pre poznámky

Automatizovaný ovládací povrch X32 je navrhnutý tak, aby vám poskytoval ovládanie, ktoré potrebujete, kedykoľvek ho potrebujete.

Celkom 29 programovateľných LCD panelov pre poznámky ponúka identifikáciu kanála / zbernice, ktoré ukazujú, čo práve ovládate.

Použijete k zadávaniu štítkov vstupov / výstupov a pridávaniu ikon, ktoré spoznáte na prvý pohľad. Potom priradíte farby pre vytvorenie vizuálnych skupín pre okamžité, priebežné rozpoznávanie podobných vstupov.

Jednoduché, elegantné a účinné - a už nikdy nebudete potrebovať maskovaciu pásku.

Panel kanálov

Panel kanálov zhŕňa najdôležitejšie parametre spracovania kanálov na jedno miesto, takže bez ohľadu na to, s ktorým kanálom práve pracujete, budú ovládacie prvky vždy rovnaké.

Toto veľmi efektívne usporiadanie vychádza z desaťročí konštrukcie konzol u spoločnosti BEHRINGER a pripomienok našich užívateľov. Optimalizované osvetlenie ovládacích prvkov zaisťuje zrozumiteľné označenie hladín alebo stavov z akéhokoľvek pozorovacieho uhla.

Osvetlené otáčavé kódovače a spínače vám poskytujú kontrolu nad nastavením predzosilňovača, poklesom frekvencií, dvojitými dynamickými časťami a tiež viacúčelovým plne parametrickým ekvalizérom, výstupy zberníc, hlavným, mono a stereo panningom.

7“ hlavný displej

7" TFT (Thin-Film Transistor) farebný displej prístroja X32 viditeľný za denného svetla zobrazuje parametre nastavenia, ktoré potrebujete, keď ich potrebujete.

Displej TFT bol vybraný pre svoj vysoký kontrast a viditeľnosť vo vonkajšom prostredí, takže je ideálny pre koncerty a podujatia pod holým nebom. Okolo displeja sú umiestnené vysoko presné kontextové dotykové kódovače, pričom sa na ňom zobrazujú animácie a okamžité správy vo vysokom rozlíšení o všetkých nastaveniach použitých pre celý rad parametrov.

Inteligentný dizajn na ovládanie hlavných funkcií, ako sú Efekty, Meranie, Smerovanie a mnoho ďalších, 1 alebo 2 stlačeniami tlačidla.

 

Výstupy zoslabovača

X32 vďaka svojim integrovaným výstupom zoslabovača prináša pohodlie digitálneho mixovania aj pre vaše mixy Aux a výstupných zberníc. Táto úžasná funkcia vám umožňuje vytvárať pôsobivé, špeciálne čiastkové mixy pre monitorovanie, vstupy sekundárnej zóny a oveľa viac - a to všetko bez toho, aby ste ovplyvnili prednú časť hlavného mixu alebo hladiny.

X32 vám umožňuje odosielať vami vybrané signály do akéhokoľvek výstupu Aux alebo výstupnej zbernice a potom vytvoriť perfektné mix pomocou zoslabovačov kanálov.

Konzola si pamätá, ako ste zoslabovače nastavili a ihneď toto nastavenie vyvolá, akonáhle zvolíte zbernicu, pre rýchle nastavenie.

Skupiny DCA

Skupiny DCA (digitálne riadený zosilňovač) umožňujú ovládanie niekoľkých signálov naraz bez ich vmixovania do zbernice podskupiny. 8 DCA skupín zariadení X32 vám umožňuje ovládať niekoľko signálov rovnakým zoslabovačom, napríklad celý mix bicích, sekciu lesných rohov alebo sprievodných spevákov atď.

Ovládanie DCA ovplyvňuje mix FOH a súčasne umožňuje, aby zostali jednotlivé zbernice nedotknuté. Výsledkom je postup práce, ktorý si môže užívateľ prispôsobovať, čo poskytuje maximálnu flexibilitu, ale súčasne umožňuje, aby jednotlivé zbernice a podskupiny slúžili účelu, na ktorý sú určené, teda napríklad zónové výstupy, vstupy pre vysielanie atď.

Funkcia náhľadu

Na prístroji X32 nájdete 11 strategicky umiestnených tlačidiel náhľadu spojených s rôznymi funkciami. Tieto tlačidlá umožňujú okamžitý prístup k informáciám o tejto konkrétnej funkcii.

Ak stlačíte napríklad tlačidlo náhľadu v časti ekvalizéra, na hlavnom displeji sa okamžite zobrazia informácie o ekvalizéri predmetného kanála a budú možné podrobné úpravy všetkých súvisiacich parametrov.

Priamy prístup k vizuálnemu doladenie poskytuje zvukárovi mieru ovládania, ktorá bola predtým k dispozícii iba na konzolách, ktoré stoja oveľa a oveľa viac.

Časť prideľovania

Zatiaľ čo niektoré digitálne konzoly ponúkajú len niekoľko užívateľsky nastaviteľných ovládačov, časť prideľovania zariadenia X32 stanovuje nový štandard, pretože poskytuje celkom 36 úplne užívateľsky nastaviteľných ovládačov v troch samostatných vrstvách.

Rovnako ako u kanálov a zberníc sú pre rýchlu identifikáciu k dispozícii panely pre poznámky. Tlačidlá možno definovať pre zapínanie / vypínanie parametrov, nastavenie načasovania efektov poklepom alebo prechod na konkrétny náhľad na obrazovke.

Otáčavé kódovače s LED obrubou možno priradiť konkrétnym parametrom kanálov alebo ďalším parametrom v časti dynamiky, ktoré patria k aktuálnemu výberu kanálov.

 

„Akustická integrácia“ – revolúcia v živom zvuku

Legendárna, 40 rokov stará britská spoločnosť TURBOSOUND známa vďaka výrobe niektorých z najlepších svetových reproduktorových systémov sa spojila so spoločnosťou BEHRINGER za účelom bezproblémovej integrácie mixážneho pultu a reproduktorových systémov. Hovoríme tomu "Akustická integrácia".

Zbernica ULTRANET zariadeniu X32 umožňuje smerovanie až 16 kanálov krištáľovo čistého digitálneho zvuku do sústavy reproduktorov TURBOSOUND iQ - všetko pomocou jedného kábla CAT5 a s kontrolnými údajmi pre diaľkové nastavenie prednastavenia zvuku.

Okrem toho je rad iQ vybavený "Skutočným fyzikálnym modelovaním" niektorých najpopulárnejších reproduktorov, ktoré možno z X32 ľahko diaľkovo ovládať, čo umožňuje zvukárom, aby aplikovali rôzne modely reproduktorov v reálnom čase od pohodlného mixážneho pultu.

"Akustická integrácia" je ďalší revolúciou v živom zvuku.

100-pásmový RTA pre všetky ekvalizéry kanálov / zberníc

X32 je teraz vybavený 100-pásmovým analyzérom pracujúcim v reálnom čase (RTA) s vysokým rozlíšením a úplným stĺpcovým a spektrografickým zobrazením. Tento RTA s vysokým rozlíšením priebežne zobrazuje distribúciu zvukovej energie v 100 frekvenčných pásmach - zachytáva okno sonogramu s celými 10 sekundami.

Prepínanie medzi veľkým náhľadom RTA zobrazujúcim všetky dostupné signály v plnom rozlíšení displeja a kombinovaným náhľadom so zobrazením RTA nad každou krivkou ekvalizéra kanála alebo zbernice.

Výsledky vášho filtrovania uvidíte priamo v audio spektre. Okrem toho možno RTA zobraziť v hornej časti 31-pásmového grafického ekvalizéra v efektovej časti.

Monitorovanie a riadenie frekvencií nikdy nebolo jednoduchšie!

16 úchvatných efektových „zásuvných modulov“ založených na skutočnom fyzikálnom modelovaní

Do X32 sme pridali 16 nových efektových "zásuvných modulov", ktoré vám poskytujú prístup k celkovo viac ako 50 efektom, ktoré by inak stáli desiatky tisíc dolárov, keby ste si ich kupovali ako hardvér.

Táto nová generácia špičkových efektových "zásuvných modulov" je založená na skutočnom fyzikálnom modelovaní klasického audio hardvéru. Zásadne sme "rekonštruovali" klasické analógové zariadenia pre digitálny vek a zahrnuli sme modely legendárnych procesorov, ako sú kompresory UREI 's 1176 *, Teletronix LA-2A * a Fairchild 670 *, a takisto legendárne ekvalizéry Pultec * EQP- 1a a EQ5 atď. Taktiež sme pridali moderný 5-pásmový viacpásmový kompresor.

A nakoniec, avšak v neposlednom rade, dokáže teraz X32 riadiť 4 štúdiové stereo echo efekty spoločne s 8 kanálmi 31-pásmového grafického ekvalizéra. To vám umožňuje vymeniť vaše staré externé vybavenie za interné riešenie s pamäťou.

Rozdelenie zisku a diaľkové ovládanie pre FOH a monitorovanie

Nový režim rozdelenia zisku oddeľuje zisk kanála (doladenie) od zisku hlavného zosilňovača, čo umožní FOH a / alebo monitorovaciemu zvukárovi digitálne nastavenie miestneho doladenia - a nezávisle od zisku predzosilňovača.

Okrem toho nová možnosť diaľkového ovládania zisku hlavného zosilňovača umožňuje, aby boli zisky konzoly diaľkovo ovládané z externej konzoly, napríklad pri použití X32 RACK ako pódiového boxu.

Viac flexibility pri smerovaní a manipulácii

Smerovanie X32 je vďaka tejto najnovšej aktualizácii firmvéru ešte flexibilnejšie. Výstupné signály a výstupy XLR sú teraz ovládané samostatne, čo umožňuje, aby boli signály zo zdrojov AES50 alebo rozširujúcich kariet smerované priamo do analógových výstupov prístroja X32.

Teraz môžete napríklad používať výstupy z X32 RACK pre priame spätné smerovanie signálov z PA alebo monitorovacích reproduktorov z hlavnej alebo FOH konzoly. Nové výstupné prípojné body môžu byť pre lepšiu použiteľnosť s vašimi osobnými mixážnymi pultami P16 nastavené na predbežné alebo následné stlmenie. To je veľmi praktické v situáciách, keď nechcete stlmiť skupiny pre prerušenie vášho toku signálu.

Výkonné nové nástroje pre riadenie scény a vystúpenia

Zavádzame zoznam zapamätaných bodov, inovatívny spôsob pre automatické nahrávanie scén a "drobných častí" v rôznych miestach vystúpenia. Každý z 500 uložených zapamätaných bodov môže samostatne alebo súčasne nahrať ktorúkoľvek zo 100 scén alebo drobných častí. Tým celkom získate úžasných 500 zapamätaných bodov x 100 scén x 100 drobných častí!

Uložíte napríklad svoje obľúbené nastavenia ekvalizéra pre bicie nástroje na kanáloch 1-8 ako drobnú časť, ktoré možno okamžite vyvolať ako vlastné prednastavenie, nezávisle od celkovej scény konzoly. Pripomína to získanie snímku parametra vstupu, výstupu, efektového slotu, zbernice, matrice, hlavného mixu alebo skupiny DCA - a jeho uloženie na rýchly prístup, kedykoľvek ho budete potrebovať.

Pripravený na cesty

Ocenený digitálny mixážny pult X32, ktorý zmenil odvetvie - rozširuje svoju rodinu, ako sa ďalej vyvíja. Teraz sme k prístrojom X32, X32 COMPACT a X32 PRODUCER pridali balíčky na cesty (TP). Tieto balíčky pripravené na cesty obsahujú mixážne pulty vyskúšané v náročnej prevádzke, obaly vhodné na cesty navrhnuté špeciálne pre to, aby ochránili svoj cenný náklad. Odolný kryt je vyrobený z lodnej preglejky obalenej gumovým plastovým laminátom pre ochranu mixážneho pultu pred nepriaznivými podmienkami a úskaliami cesty. Exteriér je zosilnený hliníkovými extrúziami odolnými proti nárazu a všetky západky sú zapustené, aby boli počas dopravy ochránené ruky a odevy vašich spolucestujúcich. Vnútri obklopuje mixážny pult tuhá ochranná pena.

Či už ste na ceste, alebo chcete využiť dizajn obalu najvhodnejšieho pre vaše zariadenie - cestovný balíček je pripravený vám uľahčiť život.

Zlatý predzosilňovač MIDAS

Topológia vstupov X32 - mikrofónové predzosilňovače, programovateľné ovládače zisku a A / D fáza boli navrhnuté špecializovaným tímom konštruktérov spoločnosti MIDAS, ktorá je známa pre svoje ocenené návrhy mikrofónových predzosilňovačov.

Tento vlastný dizajn predzosilňovača vytvorený ako jednotný, súdržný systém a zostavený okolo prémiových A / D prevodníkov zachytáva všetky detaily vášho vstupného signálu - čo zaisťuje vynikajúci zvukový výkon.

Nastavenie zisku je plne programovateľné a jeho celkový rozsah predstavuje 72 dB s presnosťou 0,5 dB na jeden krok.

Pretože X32 zvláda maximálnu hladinu vstupného signálu + 23 dBu, posiela analógové VR a PAD spínače do dávnej histórie.

Časť analógových vstupov je vybavená audiofilskými viackanálovými A / D prevodníkmi Cirrus Logic, ktoré sa pýšia dynamickým rozsahom 114 dB, čo zaisťuje výkon s pôsobivo nízkym skreslením a nízkym šumom.

Predzosilňovač MIDAS zabezpečuje najvyššiu úroveň integrity signálu.

Audio siete a rozhranie

X32 obsahuje v základnej výbave celý rad možností ovládania a sieťových pripojení. Digitálne sieťové pripojenie AES50 s dvojitým portom podporuje až 96 kanálov audia pomocou tieneného (STP) kábla CAT5, čo umožňuje vzdialené pódiové boxy a zdieľanie signálov medzi niekoľkými pripojenými zariadeniami X32. Vstavaný ULTRANET odosiela 16-kanálový digitálny mix priamo do osobných monitorovacích mixážnych pultov P16 bez ďalšieho hardvéru, nákladov alebo omeškania. Ethernet, USB 2.0, MIDI - to všetko je u X32 v základnej výbave.

Jednoduché ako mávnutie rukou. Osobný monitorovací mixážny pult P16-M pripojte do portu ULTRANET prístroja X32 pomocou tieneného (STP) kábla CAT5 a účinkujúci si sami navolia svoj ideálny 16-kanálový osobný monitorovací mix. Do venca môžete pripojiť ďalšie zariadenia P16-M, alebo použiť distribútor P16-D ULTRANET pre nastavenie monitorovacieho systému plug and play, ktorý zvládne až 48 samostatných zariadení P16-M.

 

POWERPLAY P1 

Osobný slúchadlový monitorovací zosilňovač

Osobný slúchadlový monitorovací (IEM) zosilňovač odovzdáva ovládanie tam, kde je najužitočnejší - priamo do rúk umelca. P16-M použijete pre vytvorenie svojho osobného mixu, ktorý bude následne odoslaný do vášho opaskového puzdra P1. P1 ponúka na pódiu aj v štúdiu vystupujúcim a nahrávajúcim umelcom spoľahlivé a dostupné riešenie osobného monitorovania.

Digitálny pódiový box S16 uzatvára medzeru medzi pódiom a FOH (réžiou) tým, že na koniec pódia umiestňuje 16 plne programovateľných, diaľkovo ovládaných špičkových mikrofónových predzosilňovačov a 8 analógových, vyvážených XLR vstupov. Vďaka pripojeniu jedným tieneným (STP) káblom CAT5 možno do venca pripojiť až tri pódiové boxy S16, aby ste na pódiu získali až 48 vstupných a 24 výstupných kanálov. Dvojité porty AES50 na zariadení X32 umožňujú pripojenie až 96 vstupných kanálov a ich smerovanie v rámci toho istého systému.

 • Sieťové porty AES50 sú vybavené technológiou KLARK TEKNIK SuperMac pre veľmi nízke oneskorenie (kompatibilné so slúchadlami)

 • Možnosť sieťového pripojenia až na vzdialenosť 100 m s káblom CAT5 (nie je súčasťou dodávky)

 • Dvojité porty AES50, každý pre kaskádové zapojenie až troch zariadení S16 — nie je potrebné žiadne zlučovanie ani routery

 • Precízne LED meranie a sedemsegmentový displej pre kontrolu signálu na pódiu

 • Výstup pre slúchadlá možno pre monitorovanie na pódiu prideliť k akémukoľvek vstupu / výstupu

 • Konektivita so systémom osobného monitorovania BEHRINGER P16-M pre použitie so slúchadlami (nie je súčasťou dodávky)

 • Dvojité výstupy ADAT pre použitie v režime rozbočovača a samostatné viacjadrové digitálne aplikácie

 • Vstup/výstup MIDI pre obojsmernú komunikáciu medzi konzolou FOH a pódiovým MIDI zariadeniami

Čo sú to AES50 a SuperMac?

AES50 simultánne poskytuje vysoký počet kanálov, extrémne nízke a deterministické meškanie, presnú distribúciu synchronizácie zladenú podľa fáz, detekciu chýb a sieťovú redundanciu, to všetko s jednoduchou inštaláciou a použitím pre splnenie požiadaviek na živé vystúpenia.

Táto jedinečná kombinácia je tiež výhodná pre živé aj štúdiové nahrávanie a tiež pre postprodukciu, vysielanie a infraštruktúru smerovania zvuku. SuperMac je vlastný implementáciou AES50 vlastnenou KLARK TEKNIK. Táto technológia bola pôvodne vyvinutá Sony Pro-Audio Labs v Oxforde, UK a tvorí základ otvoreného štandardu AES50 Audio Engineering Society pre digitálne audio sieťové pripojenie - viackanálové audio prepojenie s vysokým rozlíšením (Hrma) podľa publikovania Audio Engineering Society, Inc.

 • 48 dvojsmerných audiokanálov pri 48 kHz cez tienený kábel Neutrik s koncovkou etherCON (STP) CAT5 (max. Dĺžka 100 metrov / 328 stôp)

 • Jedno dvojité prepojenie pre audio a generátor vzorkovacieho signálu 

 • Ethernetová fyzická vrstva pre prenos audio dát 

 • Vysoký počet kanálov a veľmi nízke deterministické omeškanie (2 x 3 vzorky = 1/8 ms na uzel) 

 • Presná a fázovo zladená distribúcia generátora vzorkovacieho signálu

 • Komplexná detekcia a správa chýb

 • Funkcie pre nadbytočné sieťové pripojenie 

 • Minimálna konfigurácia – úplné uľahčenie inštalácie a použitia 

 • Pomocný dátový kanál kompatibilný s protokolom TCP/IP

Úchvatný zážitok

Či ste už zvyknutí na analógové mixovanie alebo použitie iných digitálnych konzol, váš prvý zážitok s X32 je vďaka jeho konštrukcii intuitívny, bezproblémový a priamočiary.

X32 je vynikajúci vďaka svojej jednoduchosti a bezprostrednému postupu práce. Dotykové ovládače umožňujú pri mixovaní plynulé nastavenie kritických prvkov a TFT displej vás bude neustále informovať o každom kroku.

Toto začlenenie dotykových ovládačov, motorizovaných zoslabovačov a celý rad LCD a TFT displejov umožňujú, aby bol X32 hlavným riešením pre živý zvuk, vysielanie, štúdiové nahrávanie a postprodukciu.

Rozšíriteľnosť

 

Každé zariadenie X32 je rovno v balení vybavené všetkou konektivitou, vstupmi / výstupmi a funkciami, ktoré potrebujete - ale tým to nekončí.

Interná konektivita USB 2.0 poskytuje vašej DAW celých 32 x 32 kanálov pre audio a MIDI. Integrované viackanálové digitálne audio rozhrania sa pripájajú k vzdialeným pódiovým boxom a / alebo osobnému monitorovaciemu systému P16.

Natívne ethernetové ovládanie umožňuje diaľkové ovládanie pomocou počítača, iPadu alebo iPhonu cez káblovú alebo bezdrôtovú sieť po celej miestnosti - alebo po celej planéte!

Aktualizácia celého tohto výkonného zariadenia je jednoduchá; proste len prejdite na stránku BEHRINGER.com, kde nájdete najnovšie vylepšenia, doplnky a funkcie.

Stiahnite si nový firmware na USB disk a vložte ho do X32; potom reštartujte a užívajte si nekonečný rad nových funkcií a výkonu. 

Efektové stojany

 

X32 je vybavený celým radom interných efektov simulujúcich externé procesorové stojany, vec, ktorá patrí minulosti. Virtuálny efektový stojan obsahuje 8 naozajstných stereo štúdiových efektových procesorov priraditeľných k akejkoľvek zbernici mixu vstupu, skupiny alebo výstupu. Vyberte si zo špičkových efektových modulov, vrátane radu echo efektov, oneskorenia, ekvalizérov, dynamických efektov a oveľa viac.

Každý efektový algoritmus bol znovu prepísaný pre vynikajúci výkon - ktorý zvyčajne stojí niekoľkokrát viac ako X32.

Efekty sú navrhnuté na zákazku a sú fyzikálne vymodelované podľa najznámejších a najvyhľadávanejších procesorov, pričom všetky bežia v prostredí mixovacieho enginu X32 s veľmi nízkym oneskorením, čo zaisťuje bezchybný výkon, flexibilné smerovanie a koniec chybných káblov!

Bezchybná cesta elektrónkového signálu v leveleri Teletronix LA-2A zanechala stopu svojej výnimočnej čistoty, bohaté a vrelé kompresie na nespočte albumov minulých desaťročí.

V našom efekte LA COMPRESSOR je presne vymodelovaný ultra jemný optický zoslabovač. Poskytuje ľahkú, prirodzenú a nenútenou hudobnú kompresiu. (Inšpirované Teletronix LA-2A *)

Keď spoločnosť Urei na konci šesťdesiatych rokov začala predaj obmedzovacieho zosilňovača 1176LN, urobila priekopnícky krok. Použité unipolárne tranzistory boli práve vynájdené a 1176 bol jedným z prvých audio procesorov, ktoré túto novú technológiu využívali.

Naša digitálna reinkarnácia ULTIMO COMPRESSOR vychádza z raného modelu Rev. E a autenticky zachytáva jemný charakter výstupnej fázy pôvodnej triedy A a legendárneho rýchleho efektu Attack jej unipolárneho tranzistora. (Inšpirované UREI 1176LN *)

Elektrónkový kompresor Fairchild 670 nielenže dosahuje rekordné ponuky na aukciách starších špičkových zariadení, ale poskytuje aj jedno z najlepších kolorovaní v histórii kompresorov. Dva malé dolaďovacie VR prednastavujú akciu ovládacieho bočného reťazca, šesťkrokový spínač určuje načasovanie a dva veľké gombíky Input a Threshold nastavujú hladiny. Náš model FAIR COMPRESSOR má rovnakú cestu signálu ako pôvodný prístroj a prakticky ponúka modely pre dvojitú, stereo prepojenú alebo M / S prevádzku. (Inšpirované Fairchild 670 *)

 

COMBINATOR je úžasný 5-pásmový kompresor, ktorý emuluje známe kompresory pre vysielanie a mastering.

COMBINATOR je veľmi zložitý kompresor využívajúci automatické ovládanie parametrov, ktoré vytvára úžasné a "nepočuteľné" výsledky. Aby bolo zachované vyvážené zvukové spektrum, bude kompenzácia zosilnenia redukcie spôsobenou kompresiou nastavená funkciou ovládania spektrálneho vyváženia (SBC).

 

XTEC EQ1 je bez diskusie jedným z najlepších kedy vyrábaných štúdiových ekvalizérov. Zvuk Pultec EQP-1a je takmer neopísateľný a zvukári o ňom hovoria ako o "tajnej prísade" vylepšujúcou zvuk.

Tento klasický prístroj sme analyzovali do najmenších detailov a vytvorili sme presný fyzikálny model, ktorý čo najstarostlivejšie reprodukuje jeho viacvrstvový zvuk. Hodnoverne boli vymodelované aj meniče a elektrónkové výstupné fázy! (Inšpirované Pultec EQP-1a *)

 

Pultec jednoducho napísal knihu o pasívnej ekvalizácii. Vďaka digitálnej "rekonštrukcii" každého aspektu pôvodnej klasiky Pultec sme v našom parametrickom ekvalizéri XTEC EQ5 zachytili skutočnú podstatu. Naša digitálna reinkarnácia vychádza z pôvodného modelu a autenticky emuluje jemný charakter tohto jedinečného prístroja. (Inšpirované Pultec MEQ5 *)

Nový SUB OCTAVER poskytuje dva kanály subharmonických frekvencii otrásajúcich zemou, a to jednu, alebo aj dve oktávy pod vstupným signálom. Tento efekt bol pôvodne vyvinutý pre basgitaristu a možno ho nastaviť pre celý rad použitia pre vysoké, stredné a nízke frekvencie. Je to tajná zbraň pre váš beatbox...

EDISON EX1 je reinkarnáciou našej vlastnej analógovej klasiky. Tento pozoruhodne účinný nástroj umožňuje manipuláciu so stereo poľom. Nastaviteľné režimy M / S vstupov / výstupov umožňujú spracovanie alebo vytvorenie M / S nahraných zvukových zdrojov. (Inšpirované BEHRINGER EDISON)

SOUND MAXIMIZER obnovuje prirodzenú jasnosť a čistotu akéhokoľvek audio signálu nastavením integrity fázy a amplitúdy pre odhalenie prirodzenejšej štruktúry zvuku, ktorá je často skrytá pri použití niektorých efektov a ekvalizérov. (Inšpirované Sonic Maximizer 482i *)

DIMENSIONAL CHORUS je skvelou emuláciou "najlepšieho analógového efektu zboru všetkých čias". Štyri jednoduché tlačidlá pre prednastavenie režimu aktivujú úžasné efekty, ktoré možno najlepšie opísať ako "priestor" a "rozmer". Zariadenie úplne zodpovedá originálu a súčasne možno stlačiť niekoľko tlačidiel prednastavenia. (Inšpirované Roland Dimension D Chorus *)

MODULATION DELAY spája tri najpoužívanejšie efekty modulácie času do jedného ľahko ovládateľného zariadenia. Užite si ozajstné stereo omeškanie so sviežim a priestorovým efektom zboru a troch modelov echo efektov, z ktorých si môžete vybrať.

Lexicon 480L * je považovaný za zlatý štandard digitálnych echo efektov. Zabudovali sme tri najlepšie modely echo efektov - bohatá doska, miestnosť a bohatá komora. Modely X32 vďaka nášmu "skutočnému fyzikálnemu modelovaniu" presne zachytávajú všetky detaily a naše algoritmy dokonca začleňujú prevodníky AD / DA zariadenia pre zvýšenie zisku - zachytávajúce celé trasy analógových a digitálnych okruhov do najmenších podrobností. (Inšpirované Lexicon 480L *) 

VYBUDZOVAČE zvyšujú vnímanie a zrozumiteľnosť pri živých vystúpeniach a sú nenahraditeľné pre pridávanie jasnosti a frekvencií spôsobených okolitým vzduchom a vyšších harmonických tónov v nahrávacom štúdiu. ENHANCERY vám umožňujú zdôraznenie nastaviteľných frekvencií basových, stredných a vysokých výstupov. Môžete vytvoriť maximálnu razanciu, čistotu a detail, bez toho aby ste zvýšili celkovú hlasitosť. (Inšpirované Aphex Aural Exciter * a SPL Vitalizer *)

Náš TruEQ STEREO GEQ ponúka muzikálne a citlivé spracovanie signálu - skvelé pre ekvalizáciu priestoru, nenahraditeľné pre monitorovanie. X32 ponúka okrem vícepásmových parametrických ekvalizérov pre všetky kanály a zbernice až 16 mono grafických ekvalizérov, ktoré si poradia s najnáročnejším monitorovaním na pódiu.

A motorizované zoslabovače zariadení X32 môžu byť prepnuté na ovládanie pásiem filtrovania grafického ekvalizéra, pričom sú príslušné frekvencie filtrovania zobrazované na LCD paneloch kanálov - a to môžete za účelom okamžitého prístupu tiež priradiť k užívateľsky definovaným tlačidlám pre rýchlu voľbu. (Vymodelované podľa KLARK TEKNIK DN360)

VINTAGE ROOM vyniká nad inými konkurenčnými spôsobmi vytvárania echo efektov tým, že modeluje šírenie zvuku vo vzduchu a rezonanciu miestnosti. Efekt bol vynájdený na začiatku osemdesiatych rokov a model tejto funkcie poskytoval pomocou algoritmického echo efektu autentický charakter miestnosti dlho pred tým, než bolo k dispozícii spracovanie vychádzajúce z konvolúcie. Ide o ideálny echo efekt pre mixy alebo podskupiny, pretože do zložitých signálov pridáva priestor - čo je vysoko cenené pre vážnu hudbu a vysielanie. (Inšpirované Quantec QRS *)

PLATE REVERB emuluje charakteristiky echo doskami obloženej malej miestnosti s kontrolou nad tlmiacou podložkou, hĺbkou a rýchlosťou modulácie a crossoverom. PLATE REVERB dodá vašim nahrávkam zvuk, ktorý počujete v nespočetných hitových skladbách od konca päťdesiatych rokov. (Inšpirované Lexicon PCM70 *)

3-TAP DELAY zariadenie X32 zaznamenáva vstupný signál a potom ho vracia späť po užívateľom nastavenej doby a v ním zvolenom počte opakovaní. Stereo a trojité oneskorenie je užitočné a vynikajúce vďaka časovaniu metronómu a hudobnému výberu vzorov echo efektu.

3-TAP DELAY použijete pre hutnejšie vokály a nástroje, alebo pre pridanie vylepšeného priestorového prvku k akémukoľvek vystúpeniu.   

Efekt HALL REVERB ponúka široké spektrum možností echo efektov od malých miestností po veľké, alebo dokonca o rozmeroch jaskyne. Keď Hall Reverb citlivo primiešame k pôvodnému signálu, možno ho použiť na vytvorenie vrelého, prirodzenejšieho zvuku. (Inšpirované Lexicon 480L *)

Toto praktické dynamické duo FLANGER & DELAY spája efekt zvuku štartujúceho tryskového lietadla s klasickým oneskorením a možno ho nastaviť od jemného po výrazné. Táto kombinácia efektov zaberá iba jeden efektový slot. (Inšpirované Lexicon PCM70 *)

WAVE DESIGNER je účinný nástroj pre nastavovanie prechodových fáz a dynamiky signálu, ako sú attack a sustain. Používa sa pre skutočne "praskavý" zvuk virblu v mixe, alebo utlmenie nevyrovnanej hlasitosti nahrávok slapovanej basgitary. (Inšpirované SPL Transient Designer *)

STEREO PRECISION LIMITER je skvelý pre nastavovanie presných obmedzenie hlasitosti, aby bola zaistená optimálna integrita signálu bez skreslenia. Stereo Precision Limiter použijete pre zosilnenie tichých signálov alebo zníženie hlasitosti "prebudených" signálov, aby ste predišli orezaniu. (Inšpirované Sony Oxford Dynamics *)

DE-ESSER je nevyhnutný nástroj na obmedzenie množstva sykaviek u hlasových mikrofónov pri súčasnom obratnom zachovaní prirodzeného zafarbenia hlasu pri vystúpení. Používa sa pre zvýšenie jemnosti vyšších stredných alebo vysokých frekvencií v hlasoch a takisto čineloch bicích nástrojov a strunových nástrojov. (Inšpirované SPL 1239 *)

VINTAGE REVERB vychádza z legendárneho modelu EMT250 a ponúka mihotavý, jasný echo efekt, ktorý neprehluší vaše živé / nahrané stopy. VINTAGE REVERB sa používa pre príjemnejší zvuk vokálov a virblu, bez toho aby ste museli obetovať čistotu. (Inšpirované EMT250 Plate Reverb *)

Efekt CHORUS & CHAMBER zaberá iba jeden efektový slot a spája mihotanie a zdvojovacie charakteristiky štúdiového zborového efektu s príjemným zvukom tradičného echo efektu komory. (Inšpirované Lexicon PCM70 *)

 

X-USB

Ako univerzálne jadro konzoly pre živé vystúpenia ponúka X32 tiež vynikajúci výkon v štúdiu. Pomocou pripojenia USB 2.0 zaznamenávajte a prehrávajte až 32 stôp do počítačov s operačnými systémami Windows XP, Windows Vista, Windows 7 a Windows 8 alebo počítačov Mac. X32. Podporuje vzorkovacie frekvencie 44,1 a 48 kHz pri 24 bitoch, čo vám umožňuje priamy záznam až 32 stôp živého zvuku do vášho počítača pre neskoršie mixovanie. Využite vstavané efektové enginy X32 pre rozšírenie plug-in pripojenia vašej DAW alebo pre uvoľnenie cenných počítačových prostriedkov. X32 má schopnosť ukladania do pamäti, takže môžu zvukári projektov aj profesionálni štúdioví zvukári organizovať ukladanie projektov ako scén do internej pamäte, alebo externe na USB disk.

Pripravené pre DAW — MIDI a protokoly Mackie Control* a HUI*

Vďaka svojim interným MIDI portom môže konzola X32 fungovať ako kvalitný, veľkoformátový ovládací panel, podobne ako Mackie Control a HUI, a môže byť bez problémov integrovaná do najpopulárnejších DAW platforiem. Motorizované zoslabovače X32 môžu byť použité pre odoslanie informácií o polohe do zoslabovačov DAW na obrazovke, pričom každé tlačidlo zbernice na stlmenie a sólo ovláda svoj náprotivok na obrazovke. Tento výkonný vzťah medzi ovládacími panelmi, kedy môžu byť funkcie medzi X32 a vašej DAW obojsmerné, vám umožňuje rýchlejšiu prácu a môžete sa venovať jemným detailom celkového mixu. Koniec koncov, pri mixovaní vlastnými rukami sa vášho projektu "dotýkate", čo vám poskytuje určitú mieru finesy, ktorá môže znamenať rozdiel medzi dobrým nahrávaním - a umeleckým dielom! Alebo radšej používate myš?

Voliteľné rozširujúce karty

Rozširujúce sloty X32 ponúkajú flexibilnú a rozšíriteľnú konektivitu pre mnoho rôznych použití. Namiesto predinštalovanej karty X-USB možno použiť celý rad rozširujúcich kariet X a pripojiť výkon X32 do existujúcich sietí MADI *, Dante * a ADAT. Pretože je X32 kompatibilný s týmito široko dostupnými audio protokolmi, ponúka bezproblémovú integráciu do digitálneho živého zvuku, nahrávanie a vysielanie.   

X-UF

Vysokorýchlostné audio rozhranie FireWire / USB 2.0 pre profesionálne nahrávanie

Rozširujúca karta X-UF je stabilným a rýchlym riešením pre profesionálne živé a štúdiové nahrávanie. Poskytuje prietok 400 Mbit / s pre prenos vašej nahrávky s mnohými stopami do populárnych softvérových DAW na Mac a PC pomocou FireWire alebo USB 2.0. Okrem toho X-UF premení vašu X32 na sofistikovaný ovládací panel a obsahuje emuláciu HUI * a Mackie Control*.  

X-ADAT

Vysoko výkonná 32-kanálová rozširujúca karta ADAT pre X32

Rozširujúca karta X-ADAT vám umožňuje digitálnu integráciu vašej X32 do akéhokoľvek zariadenia so vstupom / výstupom ADAT. Medzi ne patria samostatné rekordéry, digitálne audio pracovné stanice a ďalšie digitálne mixážne pulty a zariadenia pre spracovanie signálu. Karta X-ADAT poskytuje pomocou svojich 8 konektorov pre optické káble Toslink * 32 kanálov vstupov a výstupov ADAT. Karta prenáša 24-bitový signál a funguje so vzorkovacími frekvenciami 44,1 a 48 kHz, takže zachová integritu vášho signálu. Karta X-ADAT je tiež vybavená možnosťou vstupu / výstupu BNC generátora vzorkovacieho signálu, ktorá umožňuje synchronizáciu pomocou externého zariadenia, alebo poskytuje signál pre iné zariadenia. Externá synchronizácia je možná pomocou pripojenia BNC a taktiež pomocou akéhokoľvek zo 4 portov Toslink.

X-MADI

Vysoko výkonná 32-kanálová rozširujúca karta MADI pre X32

Rozširujúca karta X-MADI dopĺňa X32 o ešte viac možností vstupov / výstupov, pretože umožňuje rýchle pripojenie k sieti MADI. Protokol MADI alebo AES10 sa rýchlo stáva odvetvovým štandardom pre mnoho použití pri vysielaní. X-MADI ponúka dvojité optické zástrčky SC (IEC874-19) pre pripojenie MADI zariadení pomocou optického vlákna, pričom sú podporované univerzálne optické káble s dĺžkou až 2 km. Pre prenos pomocou štandardného 75-ohmového koaxiálneho kábla s dĺžkou až 100 m sú k dispozícii tiež dvojité BNC svorky. Konektory BNC a konektory pre optické vlákna možno tiež používať súčasne, takže vytvoríte spoľahlivú redundantnú sieť so zariadeniami prepojenými optickými káblami. Karta X-MADI je skvelým riešením pre integráciu X32 do existujúcich zariadení pomocou protokolu MADI.

X-DANTE

Vysoko výkonná 32-kanálová rozširujúca karta Audinate Dante pre X32

Po inštalácii karty X-DANTE namiesto X-USB karty vytvoríte rozhranie medzi X32 a sieťami Dante pomocou takmer akejkoľvek 100Mbit / s alebo gigabitovej sieťovej infraštruktúry s DSCP QoS - čím vytvoríte spoľahlivý viackanálový zvuk, ktorý bude spoločne prenášaný s ďalšími IP dátovými tokmi pomocou rovnakej siete. Karta X-DANTE používa 24-bitový prenos signálu s presnou synchronizáciou vzorkovania a nízkym oneskorením, čo zaisťuje najvyššiu integritu zvuku. A sekundárny vstup vám umožňuje vytvorenie bezproblémovej, redundantnej siete. Pomocou integrovaného ethernetového spínača je možné úplné diaľkové ovládanie X32. Po pripojení karty X-DANTE k počítaču vám aplikácia Audinate 's Dante Controller poskytne úplnú kontrolu nad konfiguráciou a smerovaním signálu u vašich zariadení s technológiou Dante.

X32-Edit (PC, Mac, Linux)

Jednoducho pripojte X32 k notebooku alebo stolnému PC či počítači Mac pomocou LAN, bezdrôtovej siete alebo ethernetového kábla. Aplikácia X32-Edit vám umožňuje diaľkové ovládanie X32 pomocou počítača. Posuňte zoslabovač na PC, posunie sa na X32; stlačte tlačidlo na počítači, prepne sa tlačidlo na X32. Táto funkcia je veľmi užitočná pri ovládaní pódiových monitorovacích reproduktorov individuálnym ovládaním niekoľkých nainštalovaných X32 a tiež niekoľkých ovládacích staníc jednej X32. Aplikácia X32-Edit vám tiež umožňuje, aby ste si vytvorili scény v predstihu, takže minimalizuje čas nutný pre skúšky zvuku.

X32-Mix (iPad) 

Réžia sa nachádza tam, kde ste vy a váš iPad - vďaka novej aplikácii X32-Mix pre iPad. Jednoducho len k X32 pomocou ethernetového kábla pripojte bezdrôtový router a potom pomocou bezdrôtovej siete pripojíte až 10 zariadení iPad, čo je obzvlášť praktické pre špeciálne monitorovacie mixy. Aplikácia X32-Mix vám dovoľuje ovládať všetkých 32 mikrofónových vstupov, 8 vstupov AUX a 16 zberníc - plus efektové stereo vstupy a hladiny Matrix, Main a DCA. Na iPade vyberte banku zoslabovačov, posuňte virtuálne zoslabovače a motorizované zoslabovače X32 vykonajú úplne rovnakú akciu. A vďaka funkciám výstupov a zoslabovačov môžete teraz pomocou svojho iPadu ovládať 16 nezávislých monitorovacích mixov. Aplikáciu X32-Mix stiahnete zadarmo z Apple App Store.

X32-Q (dotykové zariadenia iPhone a iPod)

X32-Q je skvelým nástrojom pre nastavenie vášho osobného monitorovacieho mixu pomocou digitálnej mixážne konzoly BEHRINGER X32. Pretože je kompatibilný s modelmi iPhone a dotykovými zariadeniami iPod, môže každý umelec spustiť svoju vlastnú aplikáciu X32-Q a nastavovať a dolaďovať svoje osobné časti mixu. X32-Q obsahuje priraditeľnú funkciu MCA (priradenie ovládania mixu), vďaka ktorej je mixovanie monitorov dostatočne jednoduché, aby ich bolo možné nastavovať počas vystúpenia. Priraďte akýkoľvek vstup alebo kombináciu vstupov k jednému zo 4 MCA ovládačov v X32-Q a jedným pohybom prsta ihneď získate prístup k "viac mňa", "menej kapely", "viac stopy metronómu“, ...

X32-Q (Android)

X32-Q je tiež k dispozícii pre zariadenia Android (verzia 2.2 a vyššie), čo vám umožňuje nastavenie vášho osobného mixu pomocou digitálnej mixážnej konzoly BEHRINGER X32. S mobilnými zariadeniami so systémom Android (VERZIA?) môže každý umelec spustiť vlastnú aplikáciu X32-Q pre Android a nastavovať a dolaďovať svoj osobný IEM alebo čiastkový monitorovací mix pomocou rozhrania podobného aplikácii pre iPhone. Aplikácia obsahuje priraditeľnú funkciu MCA (priradenie ovládania mixu), aby bolo mixovanie monitorov dostatočne jednoduché pre nastavenie počas vystúpenia. Priraďte akúkoľvek kombináciu vstupov k jednému zo 4 MCA ovládačov v X32-Q pre Android a jedným pohybom prsta ihneď získate prístup k "viac mňa", "menej kapely", "viac stopy metronómu“, ...

Skladajte. Nahrávajte. Mixujte. Zdieľajte.

Tracktion je jednou z najrýchlejších a najjednoduchších digitálnych audio pracovných staníc (DAW) pre skladanie, nahrávanie, úpravy, mixovanie a zdieľanie vašej hudby s celým svetom. Tracktion má jednoobrazovkové rozhranie, je elegantný z hľadiska dizajnu a spája vynikajúce vlastnosti profesionálnych DAW, napríklad dynamickú automatizáciu, neobmedzený počet stôp, nahrávanie MIDI a podporu zásuvných modulov

Ďalšie informácie / Behringer X32 Digital Mixer

Značka Behringer
Typ mixpultov veľké mixpulty, digitálne mixpulty
Kanály 32
Vstupy fantómový, jack - nesymetrický, RCA - cinch, USB
Výstupné konektory FireWire, jack - nesymetrický, RCA - cinch, USB, XLR symetrický
Efekty 3D surround, chorus, delay, flanger, kompresor, limiter, multi efekt, pitch, reverb
Ekvalizér digitálny
Pokročilé funkcie 48V fantóm. napájanie, KLARK TEKNIK technológia, MIDAS technológia, motorizované fádery, USB rekordér
Dodáv. príslušenstvo software
 • Digitálna mixážna konzola so 40 vstupnými kanálmi a 25 zbernicami pre použitie v štúdiu aj pri živých vystúpeniach

 • 32 plne programovateľných mikrofónových predzosilňovačov MIDAS pre audiofilskú kvalitu zvuku

 • 25 plne motorizovaných 100mm zoslabovačov umožňuje rýchly prehľad, rýchle riadenie scény a ovládanie DAW

 • 16 XLR výstupov, 6 ďalších linkových vstupov / výstupov, 2 konektory pre slúchadlá a časť talkback s integrovaným alebo externým mikrofónom

 • Individuálne a dynamické LCD panely pre poznámky pre všetky kanály a zbernice uľahčujú priraďovanie a intuitívne rozlíšenie kanálov

 • 32 x 32 kanálové USB 2.0 rozhranie s diaľkovým ovládaním DAW s emuláciou HUI* a Mackie Control*

 • Aplikácia pre iPad* a iPhone* pre profesionálne diaľkové ovládanie k dispozícii zadarmo — nie je vyžadované žiadne hostiteľské PC

 • Farebný TFT displej s vysokým rozlíšením, uhlopriečkou 7", viditeľný pri dennom svetle pre jednoduché prehliadanie častí a parametrov pracovného postupu

 • Hlavné LCR, 6 matricových zberníc a 16 zberníc mixu je vybavených vstupmi, šesťpásmovým parametrickým ekvalizérom a plne dynamickým spracovaním a 8 skupinami DCA a 6 skupinami stíšenia

 • Virtuálny efektový stojan obsahuje 8 efektových slotov sa skutočným stereom, vrátane špičkových simulácií, ako sú Lexicon 480L* a PCM70*, EMT250* a Quantec QRS* atd.

 • 40-bitový DSP s pohyblivou radovou čiarkou disponuje „neobmedzeným“ dynamickým rozsahom bez interného preťaženia a takmer nulovým celkovým oneskorením (0,8 ms)

 • Výkonné riadenie scény pre pohodlnú správu zložitých produkcií

 • 48 kanálov pripravených pre zariadenie Digital Snake** pripojené cez porty AES50 je vybavené sieťovou funkciou SuperMAC od KLARK TEKNIK, čo umožňuje veľmi nízku nestabilitu a oneskorenie

 • USB konektor typu A sa stará o ukladanie súborov a nekomprimované stereo nahrávky a zobrazuje prednastavenie a aktualizácie systému

 • Časť špeciálnej a ľahko ovládateľnej kanálovej lišty s ovládačmi s priamym prístupom a grafickým užívateľským rozhraním pre intuitívnu prácu

 • Doplňujúca časť ovládačov definovaných používateľom umožňuje priebežné nastavenie vašich obľúbených zobrazení alebo parametrov

 • ULTRANET konektivita pre osobný monitorovací systém P-16** od spoločnosti BEHRINGER a stereo digitálny výstup AES/EBU a MIDI

 • Sieťové diaľkové ovládanie cez ethernet pre zobrazenie nastavení so softvérovým editorom na obrazovke

 • Vstavaný rozširujúci port pre karty audio rozhrania alebo digitálne sieťové premostenie

 • Budúca aktualizácia firmvéru, vrátane nových efektových „zásuvných modulov“ na stiahnutie zadarmo na internetovej stránke behringer.com

 • Vymyslené a navrhnuté spoločnosťou BEHRINGER Germany

 • aa
 • aa
 • aa
 • aa
 • aa
 • aa
Pridať recenziu
1 Hviezdička 2 Hviezdičky 3 Hviezdičky 4 Hviezdičky 5 Hviezdičiek

Porovnať produkty