BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

Behringer C-2 Condenser Microphones

Behringer C-2 Condenser Microphones
Behringer C-2 Condenser Microphones Behringer C-2 Condenser Microphones
Behringer
SKU: C-2

Dvojica uzatvorených štúdiových kondenzátorových mikrofónov

Zobraziť údaje o produkte

ihneď k odoslaniu

s DPH: 39,50 € bez DPH: 32,92 €
Doprava: 4,00 €
(zdarma nad 100€)
pár

Buďte prvý a napíšte recenziu

Mikrofóny C-2 sú navrhnuté tak, aby perfektne snímali spevácky zbor, klavír, alebo akékoľvek iné vokálne alebo akustické zdroje zvuku a aby poskytovali skvelý a verný zvuk. Predávajú sa v dokonale zladených pároch. Tieto vynikajúce mikrofóny C-2 sú ideálne pre akustické gitary, štúdiové a živé aplikácie.
Kondenzátorové mikrofóny sú ideálnou voľbou pre snímanie vokálov a akustických nástrojov. Je primárne typ mikrofónu, používaný v nahrávacích štúdiách a rozhlasových staniciach. Mikrofón C-3 dokáže zachytiť oveľa viac detailov, než väčšina dynamických mikrofónov, pretože má širšiu a plochejšie frekvenčnú odozvu. Ďalší rozdiel medzi kondenzátorovými a dynamickými mikrofóny je v tom, že obsahujú aktívne obvody, ktoré vyžadujú fantómové napájanie (+48 V). Môžete ich napájať z akéhokoľvek fantomového napájania, ktorým sú vybavené mixpulty BEHRINGER XENYX - a navyše môžete využívať všetky výhody najmodernejších mikrofónnych predzosilňovačov XENYX.
Po pripojení vášho sound systému zistíte, že táto dvojica PRO mikrofónov má výnimočne plochú frekvenčnú odozvu (zosilnenie v priemere 4 dB, v rozmedzí 1 kHz - 8 kHz). Pre tých z vás, pre ktorých je použitie kondenzátorových mikrofónov novinkou, to v podstate znamená, že budete mať o niečo jasnejší zvuk, ponúka napríklad dokonalé tvarovanie signálu pre činely. Z tejto frekvenčnej odozvy budete mať tiež veľký úžitok pri snímaní akustického klavíra a zboru. Vďaka kardioidnej charakteristike táto dvojica mikrofónov poskytuje bezkonkurenčnú separáciu medzi zdrojom zvuku a potlačením spätnej väzby.
Mikrofóny C-2 obsahujú ultra nízkošumové FET vstupné obvody, ktoré môžu zvládnuť extrémnu dynamiku (od 20 Hz do 20 kHz) a ktoré majú maximálnu hladinu akustického tlaku 150 dB. Mikrofóny C-2 majú tiež prepínateľný nízkofrekvenčný roll off pre elimináciu infrasonických signálov (manipulačný hluk a hluk vetra), rovnako ako prepínateľný vstupný útlm 10 dB, čo umožňuje prispôsobenie pre hot signály, ako je naozaj silný hlas speváka - alebo horlivý violončelista.
Pokiaľ ide o zachytenie úžasného zvuku, mikrofónom C-2 sa v tejto triede nič ani nepribližuje, či už ide o presnosť zvuku, všestrannosť a cenovú dostupnosť! Dvojicu kondenzátorových mikrofónov C-2 zakúpite výhodne u autorizovaného predajcu BEHRINGER.

Ďalšie informácie / Behringer C-2 Condenser Microphones

Značka Behringer
Typ mikrofónov kondenzátor. mikrofón
Spojenia XLR-symetrický
Mikrofon charakteristika kardioidný
Vypínače áno
 • 2 uzavreté kondenzátorové mikrofóny pre stereo záznam, štúdiové a živé aplikácie
 • Ideálne ako hlavné a podporné mikrofóny pre štúdiové a živé aplikácie
 • Kardioidná charakteristika pre účinnú elimináciu spätnej väzby
 • Ľahká membrána pre ultra-širokú frekvenčnú odozvu a jedinečnú reprodukciu zvuku
 • Prepínateľný nízkofrekvenčné roll-off a vstupný útlm
 • Ultra nízkošumové FET vstupné obvody eliminujú nízkofrekvenčné skreslenie
 • Veľmi robustná konštrukcia a kovové, tlakovo liate puzdro
 • Pozlátený výstupný XLR konektor 3-pin pre najvyššiu integritu signálu
 • 3-ročný záručný program
 • Koncipované a navrhnuté od BEHRINGER Nemecko 
 • aa
Pridať recenziu
1 Hviezdička 2 Hviezdičky 3 Hviezdičky 4 Hviezdičky 5 Hviezdičiek

Porovnať produkty