BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

Behringer C-1U USB štúdiový kondenzátorový mikrofón

Behringer C-1U USB štúdiový kondenzátorový mikrofón
Behringer C-1U USB štúdiový kondenzátorový mikrofón Behringer C-1U USB štúdiový kondenzátorový mikrofón Behringer C-1U USB štúdiový kondenzátorový mikrofón
Behringer
SKU: C-1U

USB štúdiový kondenzátorový mikrofón

Zobraziť údaje o produkte

ihneď k odoslaniu

s DPH: 35,00 € bez DPH: 29,17 €
Doprava: 4,00 €
(zdarma nad 100€)
kus

Buďte prvý a napíšte recenziu

C-1U je ako doma pre digitálny záznam, alebo plní sny pre milovníkov podcastingu. Tento kondenzátorový mikrofón profesionálnej kvality je identický s uznávaným mikrofónom C-1, s jedným úžasným rozdielom: má vstavané USB rozhranie, takže teraz môžete byť pripravení na záznam rýchlejšie, než kedykoľvek predtým - a s minimálnou prípravou a vybavením. Súčasťou balenia je dokonca kábel a nastaviteľný držiak na stojan, takže ho stačí zapojiť do počítača a začať nahrávať!

Jedná sa o primárny typ mikrofónu, používaného v nahrávacích a rozhlasových štúdiách. Kondenzátorové mikrofóny sú ideálnou voľbou pre zachytenie vokálov a akustických nástrojov. Na rozdiel od dynamického mikrofónu, zachytáva kondenzátorový mikrofón zvuk z celého prostredia, ako je napríklad miestnosť, namiesto toho, aby zachytával zvuk priamo pred ním. Je schopný zachytiť oveľa viac detailov so širšou a plochejšou frekvenčnou charakteristikou. Ale konvenčné kondenzátorové mikrofóny nie sú určené pre komunikáciu s počítačom - je potrebné použiť mikrofónny predzosilňovač a analógové / USB rozhranie.     C-1U je vybavený vstavaným USB rozhraním, ktoré využíva potrebné napájanie priamo z USB vstupu počítača a nevyžaduje žiadne špeciálny ovládač. Stačí ho pripojiť a začať svoje majstrovské dielo nahrávať!

Neuveriteľný C-1U má výnimočne plochú frekvenčnú odozvu a nedotknuté sonické rozlíšenie, čo zaistí, že nahrávaný obsah bude mať bohatý a prirodzene znejúci zvuk, ako má pôvodný zdroj. Kardioidná charakteristika poskytuje bezkonkurenčnú separáciu medzi zdrojom zvuku a spätnou väzbou. Vďaka ultranízkému šumu, a konštrukcii bez FET transformátora, zvládne C-1U extrémnu dynamiku v celom pásme až do 136 dB, s plochou frekvenčnou odozvou 40 Hz až 20 kHz.

Vzhľadom k tomu, že budete chcieť naplno využiť potenciál C-1U pre nahrávanie a podcasting, jeho súčasťou je všetok softvér, ktorý budete potrebovať pre záznam zvuku, strih a dokonca aj pre podcasting - všetko zdarma na stiahnutie z behringer.com. Budete pripravení ho použiť na vašom PC alebo Mac hneď po vybalení! Tiež máte k dispozícii zadarmo na stiahnutie viac ako 150 virtuálnych nástrojov a FX plug-inov - váš počítač sa premení na výkonné domáce alebo mobilné nahrávacie štúdio.

Tracktion je jednou z najrýchlejších a na ovládanie najjednoduchších digitálnych audio pracovných staníc (DAW) pre skladanie, nahrávanie, editáciu, mixovanie a zdieľanie hudby. Vďaka jednoduchému rozhraniu Tracktion združuje vynikajúce Pre DAW funkcie, ako napríklad dynamická automatizácia, neobmedzený počet skladieb, nahrávanie MIDI a podpora pre VST a AU plug-iny. Tento výkonný, hudobný a produkčný softvér vám poskytuje všetky nástroje nahrávacieho štúdia profesionálnej triedy. Naučiť sa pracovať s DAW nebolo nikdy jednoduchšie, a to aj vďaka jeho obrovskej a ľahko dostupnej knižnici zdrojov. Je to spôsob spoločnosti BEHRINGER, ako povedať "ďakujeme", keď sa zaregistrujete (názov produktu) na behringer.com. Odmenou je kód pre bezplatné stiahnutie plnej verzie Tracktion. Nahrávanie a editácia nemôžu byť jednoduchšie. Ak sa chcete dozvedieť viac, navštívte tracktion.com/support/videos.

Ďalšie informácie / Behringer C-1U USB štúdiový kondenzátorový mikrofón

Značka Behringer
Typ mikrofónov mikrof. s veľkou membr.
Mikrofon charakteristika kardioidný
Vypínače nie
Dodáv. príslušenstvo kábel/káble, software, stojan s držiakom
 • Profesionálny kondenzátorový mikrofón so vstavaným rozhraním USB, veľká membrána, ideálny pre Podcasterov a hudobníkov
 •   Zapojte tento úžasný USB mikrofón priamo do svojho PC alebo Mac a zapnite váš záznamový systém, bez nutnosti použiť akýkoľvek ďalší hardvér
 •   Priamo spolupracuje s PC alebo Mac, ultra nízka latencia, ASIO ovládač pre optimalizáciu PC audio k dispozícii na behringer.com
 •   Výnimočne plochá frekvenčná odozva a ultra-vysoké rozlíšenie zvuku je ideálne pre prenos hlasu, akustické nástroje, atď.
 •   Kardioidná charakteristika pre vynikajúce oddelenie zdroja zvuku a potlačenie spätnej väzby
 •   Tlakovo-gradientný prevodník, kapsule s odolnosťou proti nárazom
 •   Bezplatný softvér pre záznam zvuku, strih a podcasting, a viac ako 150 virtuálnych nástrojov a FX plug-inov - všetko zadarmo k stiahnutiu z behringer.com.
 •   USB kábel súčasťou balenia
 •   Nastaviteľný držiak na stojan súčasťou balenia
 •   Veľmi odolná konštrukcia, kovové, tlakovo liate telo
 •   3-ročný záručný program
 •   Koncipované a navrhnuté od BEHRINGER Nemecko
 • aa
 • aa
 • aa
Pridať recenziu
1 Hviezdička 2 Hviezdičky 3 Hviezdičky 4 Hviezdičky 5 Hviezdičiek

Porovnať produkty