BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

BOSE Noise-Masking Sleepbuds

Bose
SKU: B 785593-0020

Slúchadlá Bose Noise-Masking Sleepbuds pre maskovanie nežiadúcich ruchov zasahujúcich do spánku.

Zobraziť údaje o produkte

ihneď k odoslaniu

s DPH: 269,00 € bez DPH: 224,17 €
Doprava zdarma!
kus

Buďte prvý a napíšte recenziu

UKĽUDŇUJÚCE ZVUKY

Tieto slúchadlá neprehrajú hudbu, ani podcasty - sú určené na zamaskovanie rušivých zvukov. Namiesto streamovania hudby náušníky Bose Noise-Masking Sleepbuds prehrávajú počas spánku upokojujúce zvuky, ktoré prekryjú typické večerné a nočné zvuky, ako je napríklad ruch ulice, chrápanie, či hluční susedia. Na výber je 10 predvolených zvukov ako napr. prúd vody, dážď, morské vlny, vietor, nočná príroda - niektoré sú optimalizované pre maskovanie nežiadúcich ruchov a iné pre relaxovanie.

SKUTOČNE BEZDRôTOVÉ

Slúchadlá - náušníky Bose sú tak drobné a aj napriek svojej veľkosti skutočne bezdrôtové, takže sa počas spánku môžete pokojne prevaľovať a slúchadlá vás nebudú obmedzovať. 

KOMFORT A BEZPEČNOSŤ

Minimalistické slúchadlá a mäkké náušníky StayHear+ (k dispozícií v 3 veľkostiach S/M/L) boli navrhnuté tak, aby umožňovali maximálny komfort i pri spaní na boku. Náušníky bezpečne držia v ušiach a predsa nikde netlačia.

DOBÍJACÍ OCHRANNÝ BOX

Priložený dobíjací ochranný box je  perfektný pre bezpečné uloženie  a ochranu náušníkov, keď sa práve nepoužívajú. Dobíjací ochranný box umožňuje tiež poskytnúť jedno plné nabitie slúchadiel  - ideálne pre cestovanie.

NABÍJATEĽNÁ BATÉRIA

Nabíjateľná striebro - zinková batéria umožňuje až 16 hodín prevádzky na jedno nabitie.

ZVUKY BUDENIA

Pomocou aplikácie Bose Sleep APP si môžete nastaviť zvuky budenia, ktoré  budete počuť iba vy, takže nebudete rušiť osobu, ktorá spí vedľa vás.

 

        

        

KONEČNE KVALITNÝ SPÁNOK


Všetci to poznáme. Tie nekonečne dlhé noci, kedy nemôžete zaspať, pretože stále počujete nejaké otravné zvuky – chrápanie, dopravný hluk alebo hlasitých susedov – ktorý vás rozčuľujú a vy stále ešte neviete zaspať. V Bose sa rozhodli s tým niečo spraviť – vyvinuli slúchadlá - náušníky Bose Sleepbuds so zabudovanou technológiou maskovania okolitého hluku.  Náušníky Bose Sleepbuds boli navrhnuté pre váš kľud a pohodlie. Sú také malé, a napriek tomu skutočne bezdrôtové. Pre vaše pokojné zaspávanie vám prehrávajú jedinečné predvolené zvuky, ktoré maskujú nežiadúce ruchy a spoľahlivo vám pomôžu zaspať. Takže sa môžete zobudiť odpočinutí a svieži do nového dňa.


LEPŠIE RIEŠENIE NEŽIADÚCEHO HLUKU


Namiesto streamovania hudby náušníky Bose Sleepbuds prehrávajú príjemné upokojujúce zvuky, ktoré maskujú nežiadúci nočný hluk. Aj keď spoločnosť Bose bola prvá, kto uviedol na trh slúchadlá s aktívnym potlačením hluku, jej vývojári sú si dobre vedomí, že pokiaľ ide o spánok, technológie maskovania hluku            je lepšie riešenie pre rozsah zvukov, ktoré vás dokážu vrátiť do bdelého stavu – najmä hlasové frekvencie. Všetko, čo budete počuť, je upokojujúce zvuk, ktorý vám pomôže zaspať a pokojne spať,  a stále môžete, napr. v prípade nebezpečenstva  i naďalej počuť varovné alarmy, a pod.


JEDNA APLIKÁCIA PRE LEPŠÍ SPÁNOK


Zaspávanie býva niekedy dosť obtiažné. Preto vznikla aplikácia Bose Sleep, ktorá zjednodušuje nastavenie a prispôsobenie náušníkov. Stačí si stiahnuť aplikáciu, navoliť upokojujúci zvuk a úroveň hlasitosti a určiť si ako dlho bude zvuková kulisa počas noci znieť. Vyberte si rovnaké nastavenie pre každú noc, alebo experimentujte s rôznymi možnosťami a zistite, aké nastavenie je pre vás to najlepšie.


SPÁNOK NEZNEL NIKDY TAK DOBRE


Vychutnajte si špliechajúce vlny na pláži. Nechajte sa upokojiť jemným šušťaním listov. Počúvajte upokojujúci zvuk praskajúceho táborového ohňa, alebo večernú serenádu cvrčkov. Vyberte si jeden z 10-tich prednastavených upokojujúcich zvukov, ktoré boli vybrané a testované tak, aby poskytovali čo najúčinnejšie maskovanie nežiadúcich ruchov a relaxačnú pohodu. A pretože v Bose vždy pracujú na tom, aby vám poskytovali ten najlepší možný zážitok, vďaka budúcim aktualizáciám softvéru budú k dispozícií aj ďalšie  nové upokojujúce zvuky.

 

KOMFORT, AKO V BAVLNKE

Žiadne dve uši nie sú rovnaké. Aby bolo možné vytvoriť náušníky, ktoré by sa dokázali prispôsobiť väčšine veľkosti a tvarov ucha, v Bose použili trojrozmerné skenovanie geometrie k vytvoreniu čo najmenších malých použiteľných náušníkov. Náušníky StayHear+ sú dodávané v troch veľkostiach S/M/L a sú navrhnuté tak, aby sa dokázali prispôsobiť a jemne oprieť o vrchnú časť ucha. Takže môžete sa pohodlne vložiť do vankúša a pokojne zaspať. Náušníky Bose Noise-Masking Sldepbuds nepretŕčajú z uší, preto vás nebudú obmedzovať a vy sa budete cítiť po celú noc ako v bav


VIAC, AKO IBA BOX

Tento kombinovaný ochranný dobíjací box náušníky chráni a zároveň dobíja. Obsahuje magnety, takže slúchadlá z boxu behom nabíjania nevypadnú. A naviac, v prípade nedostupnosti napájania poskytne box náušníkom tiež jedno ďalšie plné dobitie – perfektné riešenie napr. behom cestovania.

Ďalšie informácie / BOSE Noise-Masking Sleepbuds

príslušenstvo prenosných zariadení carry case, silicon tips
Značka Bose
Farba biela
Pokročilé funkcie aktív.potláčanie šumu
Dodáv. príslušenstvo konektor pre adaptér, obal

Funkce

 • Predvoľba 10-tich upokojujúcich zvukov
 • Skutočne bezdrôtové
 • Nové patentované náušníky
 • Nabíjací ochranný box
 • Nabíjateľná striebro-zinková batéria pre 16 hodín prevádzky
 • Alarmy budíku
 • Doba dobitia : Up to 8 hours for sleepbuds
 • Výdrž batérie na jedno dobitie : do 16 hours per full charge
 • Charging case: Up to 3 hours charging time
 • Bose Noise-Masking sleepbuds
 • Dobíjací ochranný box
 • 3 páry  StayHear+ silikónové náušníky v troch veľkostiach (S/M/L)
 • Nabíjací zdroj
 • Sieťové adaptéry
 • Ochranné cestovné látkové vrecko


Čo obsahuje balenie  

 • Bose Noise-Masking sleepbuds
 • Dobíjací ochranný box
 • 3 páry  StayHear+ silikónové náušníky v troch veľkostiach (S/M/L)
 • Nabíjací zdroj
 • Sieťové adaptéry
 • Ochranné cestovné látkové vrecko
 • aa
 • aa
Názov spoločnosti Miesto obchodu Vzdialenosť Informácia skladu Cena dopravy* Cena*
Pridať recenziu
1 Hviezdička 2 Hviezdičky 3 Hviezdičky 4 Hviezdičky 5 Hviezdičiek

Porovnať produkty