BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

BOSE SoundTouch 30 séria III Wi-Fi reproduktor, biely

Bose
SKU: B 738102-2200

Bezdrôtový hudobný systém


 B 738102-2200

Zobraziť údaje o produkte

ihneď k odoslaniu

s DPH: 610,00 € bez DPH: 508,33 €
Doprava zdarma!
kus

Buďte prvý a napíšte recenziu

Mocný zvuk. Bezproblémové pripojenie.

Ako nadšenec hudby iste neustále využívate streamovanie nových skladieb od obľúbených interpretov. Teraz je to jednoduchšie, ako kedykoľvek predtým. SoundTouch™ 30 Series III Wi-Fi je najlepší bezdrôtový hudobný systém od Bose - jeho silný, bohatý a čistý zvuk dokáže zaplniť aj ten najväčší priestor v domácnosti. Pripája sa priamo k internetu cez domácu Wi-Fi sieť, čím umožňuje bezdrôtový prístup k 20.000 internetovým rozhlasovým staniciam z celého sveta, k hudobnej knižnici, a hudobným službám, ako Deezer, Pandora®, Spotify® a iHeartRadio ™. Dokonca umožňuje prispôsobiť si šesť predvolieb, takže sú všetky obľúbené položky na dosah ruky. Ak máte domácej Wi-Fi pripojenie k internetu, budete mať všetko, čo potrebujete, a nastavenie je rýchle a jednoduché.

 

Aby to bol váš hlavný audio systém

Stlačte predvoľbu a počúvajte. Hneď, ako počujete prvú pieseň, pochopíte, prečo je to najlepší Wi-Fi hudobný systém od Bose. Vysoko výkonný basový reproduktor hrá basy s oduševnením, hĺbkou a čistotou. Dva presne umiestnené širokopásmové reproduktory sa perfektne vysporiadajú s reprodukciou stredov a výšok. Kľúčom k zaisteniu tak vysokej výkonnosti systému SoundTouch™ 30 Series III je tiež exkluzívna technológia vlnovodov - SoundTouch WaveGuide. SoundTouch™ 30 Series III je ideálny na to, aby sa stal vaším hlavným audio systémom.

 SoundTouch 30

Nie je to len ďalší reproduktor

SoundTouch™ ponúka úplne nový spôsob, ako bezdrôtovo prenášať hudbu po celom dome, ľahšie, než kedykoľvek predtým. Už nemusíte používať počítač, aby ste mohli počúvať svoju obľúbenú hudbu. Systémy SoundTouch™ možno pripojiť priamo na vaše obľúbené internetové stanice a hudobné streamy, ako sú Deezer, Pandora, Spotify a iHeartRadio, všetko je na dosah ruky. Wi-Fi streaming sa rýchlo stáva novým posluchovým štandardom. Bose ponúka jednoduchšie a efektivnejšie spôsoby počúvania hudby, pre vaše potešenie.

 

Hudba na jeden dotyk

Pokiaľ ide o hudbu, viete, čo sa vám páči. To je dôvod, prečo Bose navrhol SoundTouch™ Wi-Fi hudobné systémy. Sú iné, ako ostatné. Majú šesť predvolieb, ktoré možno ľahko nastaviť (a zmeniť) priamo v systéme, alebo pomocou free aplikácie SoundTouch™. Okamžite, na stlačenie tlačidla, začne hrať vaša obľúbená hudba, ako na vašom autorádiu. Je to jednoduchý prístup ku streamu, rovnako jednoduchý, ako zapnutie svetla - len oveľa zábavnejšie.

 

Mocná aplikácia SoundTouch™

Aplikácia SoundTouch ™ uľahčuje vyhľadávanie novej hudby a správu uložených zdrojov. Umožňuje pretiahnuť si akýkoľvek zdroj hudby - obľúbenú stanicu Pandora, playlist, internetové rádio do niektorých zo šiestich predvolieb. Teraz stačí jednoducho iba dotyk, odkiaľkoľvek vo vašej domácnosti. A keď budete chcieť vyhľadať inú hudbu, mimo vaše predvoľby, použijete aplikáciu s počítačom, chytrým telefónom alebo tabletom. Prechádzajte hudobný vesmír on-line alebo súbory z vašej vlastnej hudobnej knižnice. Môžete tiež použiť aplikáciu pre správu viac systémov v rôznych miestnostiach. 

 

Vytvorené pre multi-room audio

 Ak máte hudbu naozaj radi, budete ju chcieť počúvať v celom byte či dome. To je dôvod, prečo je možné systém SoundTouch™ umiestniť do každej miestnosti. Existuje ponuka pre každý priestor, od malých a prenosných reproduktorov až po vonkajšie systémy a domáce kino. Začnite s akýmkoľvek systémom SoundTouch™, a pridávajte ďalšie, kedykoľvek budete chcieť. Tieto systémy pracujú spoločne pre vytvorenie multi-room zážitku z počúvania, takže môžete prehrávať rovnakú hudbu všade, alebo počúvať rôznu hudbu v rôznych miestnostiach, dokonca aj na terase.

Ďalšie informácie / BOSE SoundTouch 30 séria III Wi-Fi reproduktor, biely

Značka Bose

Funkce

 • Bezdrôtové pripojenie prostredníctvom domácej Wi-Fi siete

 • Ľahký prístup k službám, ako Deezer, Spotify, Pandora a iHeartRadio

 • Prístup k hudbe na jeden dotyk, šesť personalizovaných predvolieb

 • Bohatý, silný zvuk vyplní aj najväčší priestory vášho domova

 • Možnosť vytvorenia bezdrôtového multi-room počúvania jednoduchým pridaním ďalších systémov SoundTouch do rôznych miestností, alebo aj mimo nich

 • Výkonná aplikácia SoundTouch pre váš počítač, smartphone alebo tablet

 • Voľba farieb, k dispozícii čierne alebo biele prevedenie

 • Jednoduché nastavenie smartphonu / tabletu pomocou aplikácie, nevyžaduje počítač či USB kábel

 • OLED displej poskytuje informácie o zdroji a skladbe / stanici, nie je potrebné nazerať do smartphonu alebo tabletu

 • Infračervené diaľkové ovládanie pre výber predvolieb, hodnotenie hudby (palec hore / dole), plus štandardné funkcie

 • Aux vstup umožňuje pripojenie zvuku i z ďalších zdrojov, a zvyšuje univerzálnosť systému

 • Ethernet port pre pevné pripojenie k domácej sieti, ak je tento spôsob preferovaný

Názov spoločnosti Miesto obchodu Vzdialenosť Informácia skladu Cena dopravy* Cena*
Pridať recenziu
1 Hviezdička 2 Hviezdičky 3 Hviezdičky 4 Hviezdičky 5 Hviezdičiek

Podobné produkty
BOSE SoundTouch 30 séria III Wi-Fi reproduktor, čierny

BOSE SoundTouch 30 séria III Wi-Fi reproduktor, čierny

s DPH: 610,00 € bez DPH: 508,33 €
Podobné produkty
BOSE SoundTouch 30 séria III Wi-Fi reproduktor, čierny

BOSE SoundTouch 30 séria III Wi-Fi reproduktor, čierny

s DPH: 610,00 € bez DPH: 508,33 €

Porovnať produkty