BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

BOSE SoundTouch 20 Séria III Wi-Fi reproduktor, biely

Bose
SKU: B 738063-2200

Bezdrôtový hudobný systém


B 738063-2200

Zobraziť údaje o produkte

ihneď k odoslaniu

s DPH: 400,00 € bez DPH: 333,33 €
Doprava zdarma!
kus

Buďte prvý a napíšte recenziu

Miestnosť zaplňujúci zvuk. Bezdrôtová hudba. Ľahko.

Svet hudby je všade okolo vás. A bezdrôtový hudobný systém SoundTouch® 20 ponúka skvelý spôsob, ako túto hudbu prehrávať po celom dome - a to bezdrôtovo. Pripojí sa priamo k domácej Wi-Fi® sieti, takže nie je potrebné sa obávať zložitého nastavenia. Svoju obľúbenú hudbu si môžete prehrávať dokonca okamžite. Stačí iba stlačiť jedno z tlačidiel šiestich predvolieb na reproduktore alebo na diaľkovom ovládači, a prehrávanie hudby sa spustí.

Umiestnite tento kompaktný systém takmer kdekoľvek v dome a celá miestnosť sa vyplní čistým zvukom. Systém SoundTouch® 20 je súčasťou celej rodiny bezdrôtových reproduktorov a systémov pre každú miestnosť vášho domova. Od jednodielnych hudobných systémov, cez vonkajšie reproduktory, po domáce kiná - a každý z nich prináša kvalitu zvuku, akú od Bose očakávate.

 

Objavujte hudbu sa SoundTouch®

Pomocou SoundTouch® si môžete objavovať a užívať hudbu ľahšie, než kedykoľvek predtým. Môžete bezdrôtovo streamovať milióny skladieb cez Spotify® a Deezer, rovnako ako internetové rádiá a svoju vlastnú hudobnú knižnicu. Výkonná aplikácia umožňuje ovládať hudbu z ľubovoľného miesta v dome z telefónu alebo tabletu. A šesť ľahko programovateľných predvolieb vám umožní prehrávať vašu obľúbenú hudbu pomocou aplikácie, systému alebo diaľkového ovládača.

 

Rozširujte si svoj systém

Začnite s jedným SoundTouch® systémom, a neskôr môžete pridať ďalšie, kedykoľvek budete chcieť. Všetci budú spolupracovať a spoločne prehrávať rovnakú hudbu v každej miestnosti, alebo rôznu hudbu v rôznych miestnostiach.

 

Vstavané Bluetooth®

Umožňuje prenášať hudbu z vášho alebo kompatibilného zariadenia - kedykoľvek budete chcieť. To vám umožní počúvať zdroje, ktoré nie sú integrované do aplikácie SoundTouch®.

 

Bezplatná aplikácia vám dáva nad hudbou kontrolu

SoundTouch® aplikácia umožňuje preskúmať hudobné služby, ako Spotify a Deezer. Tiež umožňuje prístup k tisícom internetových rozhlasových staníc a k uloženej hudobnej knižnici, takže môžete vždy ľahko nájsť ten svoj perfektný soundtrack. Aplikácia tiež premení váš telefón vo výkonný diaľkový ovládač, takže hudbu môžete ovládať z ľubovoľného miesta vo vašej domácnosti.

 

SoundTouch - skutočne odlišný

Nastavte si šesť vlastných predvolieb pomocou aplikácie SoundTouch. Diaľkový ovládač a SoundTouch reproduktor si ich budú automaticky pamätať.

Takže, keď budete chcieť ovládať svoj systém pomocou telefónu alebo tabletu, môžete. A keď budete chcieť svoj systém ovládať sami, môžete ho opatriť prístupovým kódom, ale nemusíte. Skrátka, stačí použiť diaľkový ovládač alebo stlačiť tlačidlo predvoľby na reproduktore, a vaša hudba začne okamžite hrať.

 

 

Dve farebné varianty

SoundTouch 20 je k dispozícii v čiernej alebo bielej farbe, takže bude vyzerať skvele v akejkoľvek miestnosti vášho domova.

Ďalšie informácie / BOSE SoundTouch 20 Séria III Wi-Fi reproduktor, biely

Váha (kg) 0.0000
Značka Bose

Funkce

  • Prehrávanie hudby po celom dome - jednoducho a bezdrôtovo

  • Nastavenie a pripojenie do domácej Wi-Fi® siete v priebehu niekoľkých minút

  • Výkonná aplikácia premení váš telefón v hudobný diaľkový ovládač

  • Pridajte ďalšie SoundTouch® systémy pre prehrávanie rovnakej hudby v celom dome alebo rôzne hudby v rôznych miestnostiach

  • Bluetooth® konektivita pre ešte viac hudobných možností

  • Ohodnotenie hudby (tlačidlami palec nahor alebo nadol) počas počúvania

Názov spoločnosti Miesto obchodu Vzdialenosť Informácia skladu Cena dopravy* Cena*
Pridať recenziu
1 Hviezdička 2 Hviezdičky 3 Hviezdičky 4 Hviezdičky 5 Hviezdičiek

Porovnať produkty