BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

Pioneer A-50-K

Pioneer
SKU: A-50-K

Tento špičkový, integrovaný zosilňovač triedy D je postavený pre digitálny vek.


A-50-K 

Zobraziť údaje o produkte

nie je dostupný

s DPH: 599,00 € bez DPH: 499,17 €
Doprava zdarma!

Buďte prvý a napíšte recenziu

Čistota, výkon a precíznosť.

 

Tento špičkový, integrovaný zosilňovač triedy D je postavený pre digitálny vek. Kompaktná štruktúra obvodov je prispôsobená pre rýchlu odozvu a najvernejšiu možnú reprodukciu pôvodného zvuku: výkonnosť, akú tvorca obsahu zamýšľal.

Vo vnútorných obvodoch sa používajú najkratšie signálové cesty. Výsledkom je zníženie skreslenia s minimálnym rušením. Oddelená konštrukcia predzosilňovača, koncového stupňa a napájania ďalej eliminuje vznik šumu, čo vedie k stereo zvuku v absolútnej čistote.

A-50 je vybavený priamym režimom Power Amp Direct Mode, čo umožňuje tento model použiť ako výkonový zosilňovač v multi-kanálovom nastavení. Režim Source Direct ponúka čistý posluchový zážitok s možnosťou prispôsobenia špecifickému hudobnému obsahu. Viac ako jednoduché – prepínač, ktorý sa používa pre jemné doladenie na zvýšenie muzikálnosti.

Vysokokvalitné, pozlátené reproduktorové terminály a audio vstupy zaisťujú najstabilnejšie pripojenie pre čistý zvuk, zatiaľ čo paralelné Schottkyho diódy zvyšujú schopnosť „rýchlej odozvy“.

Multifunkčné diaľkové ovládanie je v cene.

Farba: čierna, k dispozícii tiež v striebornom prevedení.

 

Ďalšie informácie / Pioneer A-50-K

Váha 0.0000
Značka Pioneer
Pridať recenziu
1 Hviezdička 2 Hviezdičky 3 Hviezdičky 4 Hviezdičky 5 Hviezdičiek

Porovnať produkty