BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

Pioneer UDP-LX800-B

Pioneer
SKU: UDP-LX800-B

Univerzálny prehrávač diskov

Zobraziť údaje o produkte

ihneď k odoslaniu

s DPH: 2 299,00 € bez DPH: 1 915,83 €
Doprava zdarma!
kus

Buďte prvý a napíšte recenziu

Tento špičkový univerzálny prehrávač diskov je stelesnením odborných znalostí, ktoré spoločnosť Pioneer získala v priebehu mnohoročného vývoja prehrávačov optických diskov. Model UDP-LX800 je dokonale navrhnutý pre perfektné prehrávanie diskov - má extrémne tuhú konštrukciu s cieľom dosiahnuť vysoký pomer S/N pre kvalitné podanie obrazu a zvuku. Vďaka podpore najnovšieho formátu Ultra HD Blu-ray ™ zaručuje úžasný obraz so štvornásobne vyšším rozlíšením 1080p Full HD. Pre zaistenie audiofilného zvuku sú použité dva paralelné D/A prevodníky série ESS SABER PRO. Medzi ďalšie funkcie patrí režim predvoľby SDR / HDR, funkcia Direct / Transport a XLR vyvážený výstupný terminál.

3-komorová konštrukcia šasi

Sekcie pre napájanie, digitálne spracovanie a analógový zvuk sú od seba oddelené a sú rozdelené do troch blokov, s cieľom zabrániť vzájomným elektrickým a magnetickým interferenciám. Celá konštrukcia je ešte vystužená nosníkmi, pričom vnútorné usporiadanie je optimálne navrhnuté pre minimalizáciu vibrácií a stratu signálu.

Extrémne pevná konštrukcia s vrchným oceľovým panelom a hliníkovými bočnými panelmi

Aby sa minimalizoval zvuk, prenášaný z mechanického pohybu BD mechaniky a disku, z plochej konštrukcie elektrických obvodov sú vylúčené dokonca aj ventilační otvory a sú použité dodatočné vrchné a bočné panely. Výsledkom je výrazne nižší hluk a oveľa vyššia tuhosť a stabilita konštrukcie šasi.

Vystužená základňa šasi a nízko položené ťažisko

Základňa šasi s hrúbkou 1,6 mm je vystužená oceľovou doskou s hrúbkou 3 mm. Táto dvojvrstvová konštrukcia šasi zaručuje nízke ťažisko a celkovou pevnosť, ktorá zabraňuje prenosu vonkajších vibrácií do vnútorných častí šasi a umožňuje vynikajúce čítanie disku.

Veľkokapacitný výkonový transformátor a napájacie obvody

Pre audio analógové obvody je vyhradený veľkokapacitný výkonový transformátor a na mieru vyrobený kondenzátor, schopný okamžitého napájania obvodov. Nežiadúce elektromagnetické vlny generované transformátorom sú eliminované vďaka medenému puzdru s antivibračným náterom. Vytlačený reliéf v tvare „f“ tiež pomáha potlačiť stojaté vlny vo vnútri puzdra, čím sa dosahuje vysoká kvalita zvuku. Rovnako aj puzdro napájacieho zdroja má vytlačený reliéf pre odstránenie stojatých vĺn a jeho povrch má čierny antivibračný náter. Tento celok tvorí stabilný a vysoko kvalitný zdroj napájania pohonu jednotky a digitálnych blokov, s cieľom dosiahnuť najvyššiu možnú kvalitu obrazu a zvuku.

Dokonalý prehrávač diskov s podporou Blu-ray Ultra HD

Ako univerzálny prehrávač diskov dokáže UDP-LX800 prehrávať najrôznejšie formáty optických diskov, vrátane najnovšieho formátu Ultra HD Blu-ray, ktorý má štvornásobné rozlíšenie 1080p Full HD, rovnako prehráva aj Hi-Res Audio, a mnoho ďalších typov hudobných a obrazových súborov.

6-vrstvová hlavná doska plošných spojov pre vysoký pomer S/N

Hlavná doska plošných spojov používa šesťvrstvový IVH, čo zaručuje dôkladnú elimináciu digitálneho šumu. Tým sa tiež optimalizuje vedenie digitálneho signálu, minimalizuje impedancia GND a dramaticky zlepšuje pomer S/N v procese spracovania audio/video signálu. Maximálna prenosová rýchlosť 18 Gbps prostredníctvom najnovšieho HDMI štandardu je teraz ešte presnejšia.

Audio obvod pre kvalitní zvuk

Pre ďalšie zlepšenie analógového audio bloku je do tohto modelu začlenená technológia z SACD prehrávača Pioneer PD-70AE. Dráhy pre ľavý a pravý audiosignál sú identické, vrátane schémy a usporiadania súčiastok. Vyváženie Ľ/P audiosignálu je prísne zachované čo zaručuje presnejšiu separáciu kanálov počas prehrávania. K lepšej stabilizácia a uzemneniu tiež prispieva zbernicová lišta medzi ľavým a pravým audiosignálom.

Režim predvolieb SDR/HDR pre optimálne zobrazenie na každom displeji

Okrem video parametru "Reference" pre reprodukciu v master kvalite môžete zvoliť "LCD TV", "OLED TV" alebo "Projektor", čím je zaistená najvyššia kvalita obrazu podľa typu pripojeného zobrazovacieho zariadenia. Okrem toho sú pre každý parameter videa k dispozícii predvoľby SDR / HDR, ktoré podľa výstupného signálu automaticky prepínajú medzi predvoľbou SDR a predvoľbou HDR.

OSD informácie o disku

Informácie o disku môžete zobraziť na obrazovke stlačením a podržaním tlačidla DISPLAY na diaľkovom ovládači. Okrem informácií o prehrávanom disku môžete jednoducho skontrolovať informácie o masteringu, ako MaxFALL (Maximum Frame Average Light Level) a MaxCLL (Maximum Content Light Level), ktoré sú k dispozícii na niektorých obsahoch HDR ako aj informácie o HDMI výstupe.

Funkcia Transport pre puristický digitálny audio/video výstup

Táto funkcia úplne vypne výstup napájania pre analógový audio obvod, znížením napájania transformátora počas pripojenia HDMI. Tým sa výrazne zlepší pomer S/N pre HDMI a dosiahne sa vysoko kvalitné prehrávanie audio a video obsahu.

 
 

Ďalšie informácie / Pioneer UDP-LX800-B

Značka Pioneer
Blu-Ray / DVD / CD players Blu-Ray, CD, DVD
Farba čierna
Pokročilé funkcie CD prehrávač, Ethernet, MP3 prehrávač -USB, on/off tlačidlo

VIDEO VLASTNOSTI

Prehrávanie Blu-ray Ultra HD

4 predvoľby podľa typu displeja s automatickou detekciou / prepínaním pre signály SDR/HDR

Úprava obrazu

HDR10

Dolby Vision ((Low Latency kompatibilné)

36-bit Deep Colour/”x.v.Colour”

AUDIO VLASTNOSTI

8k paralelná prevádzka s 2x D/A prevodníkom SABER ES9026PRO

Veľkokapacitný napájací transformátor

Na mieru vyrobené elektrolytické kondenzátory

Funkcia Direct pre puristický analógový audio výstup

Funkcia Transport pre puristický digitálny audio / video výstup

Duálny HDMI výstup

Prenos PQLS cez HDMI s elimináciou šumu (s kompatibilným AV receiverom)

 

KOMFORT

Disk/HDMI/HDR informácie na obrazovke

BD-Live/BONUSVIEW

Pokračovanie prehrávania 30 s posunúť vpred / 10 s posunúť dozadu

Automatické vypnutie

Aktualizácia firmwaru (USB/Sieť)

Podsvietený diaľkový ovládač

 

PREHRÁVATEĽNÉ MÉDIÁ

BD-ROM (UHDBD / 3D BD / BD) / BD-R (DL) / BD-R LTH / BD-RE (DL)

DVD-ROM (DVD-Video / DVD-Audio) / DVD-R (DL) / DVD-RW / DVD+R (DL) / DVD+RW

Audio CD (CD-DA / SACD) / CD-ROM / CD-R / CD-RW

USB / HDD

 

TERMINÁLY

 

2x HDMi out (1x Main pre Audio/Video, 1x sub pre Audio)

Digital Coaxial out

Digital Optical out

2x USB vstup (1x predný, 1 zadný)

Ethernet

RS-232C

Analógový audio výstup (RCA nevyvážený, XLR vyvážený)

Zero signal terminál (pre vyladenie kvality obrazu/zvuku)

 

ŠPECIFIKÁCIA

Napájanie: AC 220-240 V, 50/60 Hz

Spotreba energie: 42 W

Spotreba energie v pohotovostnom režime: 0,45 W (plný) / 1,4 W (sieťový pohotovostný režim)

Rozmery (Š x V x H): 435 x 131 x 339 mm

Hmotnosť: 13,8 kg

 

Názov spoločnosti Miesto obchodu Vzdialenosť Informácia skladu Cena dopravy* Cena*
Pridať recenziu
1 Hviezdička 2 Hviezdičky 3 Hviezdičky 4 Hviezdičky 5 Hviezdičiek

Porovnať produkty