BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

Behringer PS400 Micropower Phantom Power Supply

Behringer PS400 Micropower Phantom Power Supply
Behringer PS400 Micropower Phantom Power Supply Behringer PS400 Micropower Phantom Power Supply Behringer PS400 Micropower Phantom Power Supply Behringer PS400 Micropower Phantom Power Supply Behringer PS400 Micropower Phantom Power Supply
Behringer
SKU: PS400

Ultra kompaktné fantómové napájanie

Zobraziť údaje o produkte

K odoslaniu v rámci 5-8 pracovných dní

s DPH: 22,90 € bez DPH: 19,08 €
Doprava: 4,00 €
(zdarma nad 100€)

Buďte prvý a napíšte recenziu

Fantómové napájanie potrebujete, ak budete chcieť využívať bohatý, robustný zvuk kondenzátorových mikrofónov. Veľmi kompaktný BEHRINGER Micropower PS400 dodáva elektrickú energiu potrebnú na prevádzkovanie vašich obľúbených kondenzátorových mikrofónov a je dostatočne malý, aby sa vám vošiel do vrecka.


Prenosné napájanie

PS400 je vybavený priechodnými XLR konektormi a poskytuje vynikajúcu bezšumovú prevádzku. Svoj kondenzátorový mikrofón jednoducho pripojte k mikrofonovému vstupu a pripojte linku z mikrofónového priechodného konektora k vášmu mixážnemu pultu. Pre maximálnu flexibilitu môžete prepínať medzi + 12V a + 48V napájaním. Toto praktické audio riešenie je dodávané s vlastným 12V DC napájaním a je vybavené kontrolkou LED, ktorá označuje, či je zariadenie napájané.


Malý a vynikajúci

Vďaka svojim malým rozmerom a ešte nižšej cene je Micropower PS400 perfektným riešením pre mobilné fantómové napájanie. U svojho najbližšieho predajcu BEHRINGER už dnes vyskúšajte, ako vyhovuje vašim obľúbeným mikrofónom.


Skladajte. Nahrávajte. Mixujte: Zdieľajte.

Tracktion 4 vracia do kreatívneho procesu zábavu, takže ho pridávame k vybraným výrobkom BEHRINGER zadarmo. Tento výkonný, ale napriek tomu ľahko použiteľný softvér pre vytváranie hudby nie je podobný ničomu, čo ste kedy videli, pretože do vášho počítača prináša všetko, čo potrebujete, na jednej obrazovke - bez množstva rozbaľovacích a skrytých ponúk spoločných pre väčšinu ostatných DAW. A Tracktion neobmedzuje počet stôp, ktoré možno nahrávať, ani počet efektov, ktoré môžete použiť. V skutočnosti je jediným obmedzujúcim faktorom výpočtový výkon vášho počítača Mac alebo PC. Nahrávanie a úpravy nemôžu byť jednoduchšie; jednoducho pretiahnite, pustite, vyberte, kopírujte alebo vložte. Akonáhle dokončíte svoje majstrovské dielo, zdieľajte ich s ďalšími užívateľmi softvéru Tracktion, aby mohli počúvať, spolupracovať a vykonávať úpravy.


Ste chránení

Vždy sa usilujeme o to, aby ste boli ako naši zákazníci čo najspokojnejší. Naše produkty sú vyrábané vo vlastnom výrobnom závode našej skupiny MUSIC za pomoci najmodernejšej automatizácie, pokročilých výrobných postupov a pracovísk pre zabezpečenie kvality, ktoré majú k dispozícii najsofistikovanejšie testovacie vybavenie na svete.
Preto máme jednu z najnižších poruchovostí výrobkov v odvetví a sebavedome im poskytujeme veľkorysý trojročný záručný program.

Ďalšie informácie / Behringer PS400 Micropower Phantom Power Supply

Značka Behringer
Typ signálového proc. predzosilňovače pre mikrofón
  • Univerzálne fantómové napájanie pre všetky kondenzátorové mikrofóny
  • Voliteľné napájanie + 12 / + 48 V
  • Zvukový výkon s veľmi nízkym šumom
  • Súčasťou je adaptér DC 12 V
  • Vysoko kvalitné komponenty a výnimočne robustná konštrukcia zaisťujú dlhú životnosť
  • Vymyslené a navrhnuté spoločnosťou BEHRINGER Germany
Pridať recenziu
1 Hviezdička 2 Hviezdičky 3 Hviezdičky 4 Hviezdičky 5 Hviezdičiek

Porovnať produkty