BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

Midas DL153

Midas
SKU: DL153

Stagebox s 16 mic / linkovými vstupmi, a 8 výstupmi linkovej úrovne

Zobraziť údaje o produkte

dostupnosť na vyžiadanie

s DPH: 1 460,00 € bez DPH: 1 216,67 €
Doprava zdarma!

Buďte prvý a napíšte recenziu

 

DL153 je 2U 19 "stagebox s pevnou konfiguráciou, I / O jednotka s 16 mic / linkovými vstupmi, a 8 výstupmi linkovej úrovne, ktorá prináša legendárny kvalitu zvuku MIDAS s testovanou a preverenou technológiou. Vďaka oceňovaným MIDAS mikrofónnym predzosilňovačom sa analógovým ziskom 2,5 dB / krok a dvoma AES50 sieťovým portom, poskytuje duálnu redundanciu. DL153 je ideálnym partnerom pre MIDAS M32, PRO1, PRO2C a PRO2, umožňujúci digitálne pripojenie digital snake od pultu na scénu. 

 

Oceňované mikrofonní predzesilovače MIDAS

Mikrofónne predzosilňovače MIDAS ponúka živý zvuk, čo je samotná podstata slávneho zvuku MIDAS. Viac ako 40 rokov skúseností, v spojení s najlepším výberom komponentov, ponúka uznávaný teplý zvuk a hĺbku - subtilný dojem, zachovanie priestorovej polohy a efektívnejšie zachytenie presného zvukového obrazu. Uznávaný zvuk mikrofónnych predzosilňovačov MIDAS inšpirovala generáciu zvukových nástrojov pre tvorbu ich najlepších prác, zvukových panorám, ktoré uchvacujú verejnosť po celom svete.
Vzhľadom k tomu, že panenský zvuk vždy začína predzosilňovač, prvý bod, kde vstupuje signál do konzoly, ponúka DL153 najnovšiu generáciu Midas mikrofónnych predzosilňovačov, ktoré reprodukujú každý zvukový detail. Transparentný a nedotknutý zvuk, nízky šum a vysoká potlačenie odmietania, sú charakteristickými znakmi tejto klasickej konštrukcie.

 

 

Digitálne audio siete

Digitálne audio sieťová technológia SuperMAC (vyhovuje AES50) od KLARK TEKNIK súčasne obsahuje vysoký počet kanálov za extrémne nízke a deterministické latencie, presné zosúladenie časových fáz, rozpoznávanie chýb alebo sieťové redundancie - to všetko s jednoduchou implementáciou a jednoduchým používaním tak, aby všetko vyhovovalo potrebám koncertného turné.
DL153 je kompatibilný so všetkými digitálnymi konzolami MIDAS a audio systémy, rovnako ako s inými zariadeniami podporujúcimi AES50. 

 

Vysoká výstupná výkonnosť s funkciou Mute

Na DL153 je k dispozícii 8 aktívnych, servo-vyvážených výstupov, nízkych impedancií výstupov s vysokou prenosovou schopnosťou po dlhých kábloch.
Výstupy sú vybavené automatickou funkciou Mute - ak audio signálna cesta z mixu konzoly ztlmí operátora a jednotlivé LED indikátory sú k dispozícii pre každý výstupný konektor.

 

 

Prevádzka na 96 kHz alebo 48 kHz

DL151 podporuje dvojité vzorkovacie frekvencie pre pripojenie AES50 - 96 kHz pre použitie s MIDAS PRO Series a 48 kHz pre použitie s MIDAS M32 Series.

 

 

Diaľkové ovládanie z konzoly alebo predného ovládacieho panelu

Všetky nastavenia konfigurácie pre DL153 je možné nastaviť buď odpojením od mixážneho pultu, alebo priamo cez intuitívne a ľahko pochopiteľné ovládanie z predného panelu. DL153 má k dispozícii LCD displej s intuitívnou navigáciou v menu pre všetky možnosti konfigurácie, LED indikátory stavu, ktoré poskytujú spätnú väzbu o stave prevádzky, stav výstupu, AES50 a stav pripojenia siete Ethernet a aktivitu.

 

 

Postavené pre turné

Vďaka robustnej, oceľovej 2U rackové skrinke je DL151 určené pre koncertné turné. Prémiové Neutrik konektory sa používajú na spoľahlivé audio a sieťové pripojenie, večer čo večer.

Ďalšie informácie / Midas DL153

Značka Midas
 •   16 ocenených mikrofónnych predzosilňovačov MIDAS PRO s prepínateľným fantómovým napájaním +48 V
 •   8 elektronicky vyvážených nízkoimpedančných výstupov linkovej úrovne
 •   Diaľkové ovládanie až 100 m cez CAT5 / 5e kábel
 •   Audio prevádzka 24 bit / 96 kHz
 •   Otvorená architektúra umožňuje budúcu prevádzku 48 kHz
 •   Všetky nastavenia programovateľné z ovládacích prvkov panelu alebo konzoly
 •   Podporuje duálny redundanciu siete AES50
 •   AES50 sieťové porty, Neutrik etherCON
 •   Robustný 2U rackové šasi pre odolnosť v prenosných aplikáciách
 •   Univerzálny spínaný napájací zdroj
 •   3-ročná záruka
 •   Navrhnuté a skonštruované v Anglicku
Názov spoločnosti Miesto obchodu Vzdialenosť Informácia skladu Cena dopravy* Cena*
Pridať recenziu
1 Hviezdička 2 Hviezdičky 3 Hviezdičky 4 Hviezdičky 5 Hviezdičiek

Porovnať produkty