BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

Behringer X Air XR18 Digital Mixer

Behringer
SKU: XR18

Digitálny mixpult pre iPad / tablety Android, 18-kanálov, 12 zberníc, 16 programovateľných predzosilňovačov MIDAS, integrovaný WiFi modul a multi-kanálové USB audio rozhranie.

Zobraziť údaje o produkte

ihneď k odoslaniu

s DPH: 409,00 € bez DPH: 340,83 €
Doprava zdarma!
kus

Buďte prvý a napíšte recenziu

BEHRINGER X32 zmenil spôsob prehrávania hudby tým, že úplne prehodnotil, čo je možné z digitálneho mixéra dostať.

Vďaka tomu sa každý deň teší na výsledky svojej práce desiatky tisíc užívateľov. Teraz je rovnako neuveriteľná technológia začlenená do malého, ale neuveriteľne silného, rackového mixéra, ktorý navždy zmení spôsob obstarania záznamu - a spôsob, akým sa bude prehrávať živá hudba.
Revolučný XR18 je prenosný powerhouse mixpult: 18 vstupov / 12 zberníc pre iPad / tablety Android. Je ideálny pre živé aj štúdiové aplikácie, a to vďaka jeho výbave: 16 oceňovaných mikrofónnych predzosilňovačov MIDAS, integrovaný Wi-Fi modul pre bezdrôtové ovládanie, a bleskovo rýchle, obojsmerné USB audio rozhranie.
XR18 umožňuje voľný pohyb a manipuláciu so všetkými parametrami mixu pomocou bezplatných iOS a PC aplikácií. To vám umožní vytvoriť dokonalý zvuk, a to z ľubovoľného miesta konania - alebo tracking room! Pokročilá technika a precízne prevedenie ponúka doslova hviezdnu zvukovú výkonnosť, a to za veľmi prijateľnú cenu.
Od doby svojho vzniku v roku 1970, sa môže MIDAS pochváliť celým radom inovácií, a v oblasti audio mixážnych pultov aj celosvetovo vedúcim postavením. Legendárne konzoly MIDAS, ako je XL4, vychádzajúce z H3000, sa rýchlo stali odborovým štandardom, a pre svoje turné ich po celom svete používajú najznámejší aktéri.
MIDAS si zaslúžil svoju dobrú povesť vďaka nekompromisnému prístupu ku kvalite, a to sa týka najmä ich oceňovaných mikrofónnych predzosilňovačov, ktoré sú považované odborníkmi v odbore za najlepšie znejúce. V nadväznosti na tento odkaz vznikla aj XL8 a rad PRO, kde MIDAS opäť potvrdzuje vysokú kvalitu zvuku.
BEHRINGER je hrdý na to, že jeho produkty obsahujú mikrofónne predzosilňovače MIDAS, určené pre dosiahnutie najvyššej kvality zvuku v živých aj štúdiových prostrediach. O úžasnom odkaze MIDAS sa dozviete viac na ich webových stránkach.
Navrhnuté pre maximálnu mobilitu: XR18 prichádza s integrovaným Wi-Fi modulom pre priame ovládanie funkcií vášho mixážneho pultu - aby bolo nutné nainštalovať a nakonfigurovať externý router. XR18 vám poskytuje slobodu, umožňuje zamerať sa na mix, a zároveň sa ľahko presunúť na ďalšie miesto konania. Navyše môžete nastaviť živé klinové monitory z pohľadu interpretov - alebo ešte lepšie, môžete ho nechať miešať zvuk ich vlastných IEM a podlahových monitorov prostredníctvom ich vlastných tabletov.
Prístupový bod je najjednoduchší spôsob, ako priamo a súbežne pripojiť až 4 klientov (t.j., iPad, smartphone Android / tabliet alebo notebook). Tento režim bude bežať za menej, než minútu.
Wifi klient vám umožní pridať mixer k existujúcej bezdrôtovej sieti, kde sú pripojené riadiace aplikácie a zariadenia.
Alternatívne je možné vytvoriť káblové pripojenie priamo k počítaču, k miestnej sieti (LAN), alebo pripojenie na vyhradený WiFi router, napríklad pre rozšírenie rozsahu alebo 5 GHz aplikácie.
Neuveriteľne rýchly a z obsahom komplexných 18 x 18 kanálov, a obojsmerné rozhranie USB - to robí z XR18 úžasne výkonné digitálne mixážne riešenie pre nahrávanie priamo na iPad alebo PC. Vyvolať je možné dokonale živé zmesi s efektmi a nulovou latenciou, pri odosielaní až 16-tich mikrofónnych signálov - a MIDI z keyboardu na DAW pre nahrávanie.
Nech sa zaoberáte rockom v štúdiu, alebo chcete zachytiť intímne živé vystúpenia - nahrávať úžasné skladby s mimoriadnou čistotou nebolo nikdy tak jednoduché.

Ďalšie informácie / Behringer X Air XR18 Digital Mixer

Značka Behringer
 • Digitálny mixer pre iPad / tablety Android, 18vstupov, pre štúdiové a živé aplikácie
 • 16 oceňovaných predzosilňovačov MIDAS, plne programovateľné, mikrofónne predzosilňovače pre audiofilov
 • Vstavaný trojrežimový WiFi router pre priamu prevádzku bez potreby externých routerov
 • 18 x 18 kanálov, obojsmerné USB rozhranie pre priame nahrávanie na iPad atď.
 • Revolučný AutoMixing v štýle Dugan automaticky pokrýva rozdelenie zisku zdieľaných mikrofónov (budúce firmware)
 • USB konektor pre ukladanie súborov alebo nekomprimovaný stereo záznam WAV a prehrávanie
 • Oceňované efekty X32, 4 stereo FX sloty vrátane highend simulácií, ako sú Lexicon 480L a PCM70, EMT250 a QUANTEC QRS, atď.
 • 100pásmový Real Time Analyzer (RTA) pre všetky kanály a EQ zbernice
 • Rackové "uši" a zarážky pre ochranu pri pódiových aplikáciách
 • 6 aux a main LR zbernica s insertmi, plno dynamický procesor a 6pásmový parametrický alebo 31pásmový grafický ekvalizér
 • 6 XLR aux výstupov a 2 XLR main výstupy, plus phone konektor
 • DSP 40Bit (plávajúci bod) má "neobmedzený" dynamický rozsah bez vnútorného preťaženia a takmer nulovú celkovú latenciu
 • Bezplatné aplikácie iOS, Android a PC / Mac / Linux pre diaľkové ovládanie cez Ethernet, LAN alebo WiFi
 • MIDI In / Out umožňuje ovládanie mixéra cez MIDI zariadenia (vr. Mackie Control Protocol)
 • Budúca aktualizácia firmvéru, vr. nových FX "Plug Ins" možno stiahnuť zadarmo z behringer.com
 • Interný spínaný napájací zdroj pre zvuk bez šumu a s nízkou spotrebou energie
Pridať recenziu
1 Hviezdička 2 Hviezdičky 3 Hviezdičky 4 Hviezdičky 5 Hviezdičiek

Porovnať produkty