BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

Pioneer VREC-DZ700DC

Pioneer VREC-DZ700DC
Pioneer VREC-DZ700DC Pioneer VREC-DZ700DC Pioneer VREC-DZ700DC Pioneer VREC-DZ700DC
Pioneer
SKU: VREC-DZ700DC

Predná a zadná širokouhlá záznamová kamera do auta, Full HD záznam, 27,5 fps. uhol záberu 160°, CMOS snímač SONY „STARVIS“, GPS modul, Wi-Fi, nočný, parkovací a 24/7 bezpečnostný režim, napájací kábel a 16 GB microSD karta v balení

Zobraziť údaje o produkte

K odoslaniu v rámci 5-8 pracovných dní

s DPH: 269,00 € bez DPH: 224,17 €
Doprava zdarma!

Buďte prvý a napíšte recenziu

VAŠE TRETIE OKO NIELEN NA CESTY.

Záznamová kamera Pioneer vás ochráni pred podvodnými poistnými nárokmi. V prípade nehody môžete použiť zaznamenané zábery, čo vám umožní rýchlo a ľahko zistiť, kto je na vine.

Pioneer VREC-DZ700DC sa skladá z prednej širokouhlej záznamovej kamery s 2“ displejom a nahrávaním vo vysokom rozlíšení Full HD, ktorá sa inštaluje na vnútornú stranu predného skla a kompaktnej zadnej kamery, ktorá sa inštaluje na vnútornú stranu zadného okna vozidla. Uhol záberu 160° zaznamená aj údaje, ktoré iné záznamové kamery nezaznamenajú.

Ďalšou užitočnou funkciou je nočný režim. Videokamera VREC-DZ700DC sníma obraz s vysokou citlivosťou (predná kamera WDR, zadná kamera WDR / HDR) a využíva snímač SONY „STARVIS“ na neustále prispôsobovanie kvality obrazu a zaznamenávanie najlepších možných nahrávok nielen cez deň ale aj v noci.

Už sa nemusíte báť návratu do zaparkovaného vozidla, ktoré niekto poškodil. Záznamová kamera Pioneer VREC-DZ700DC obsahuje funkciu parkovacieho režimu, ktorá neustále sleduje prednú ja zadnú časť vášho auta počas vašej neprítomnosti. Aby sa predišlo vybitiu batérie, súčasťou balenia je napájací kábel, ktorý zabezpečí 24/7 bezpečnostný režim a nepretržitú ochranu 365 dní v roku vďaka trvalému napájaniu z batérie automobilu.

VREC-DZ700DC obsahuje aj GPS modul a vstavané Wi-Fi na prepojenie záznamovej kamery so smartfónom prostredníctvom aplikácie „Dash Camera Interface“ od spoločnosti Pioneer. Nahraté videá alebo nastavenia záznamovej kamery ľahko skontrolujete na obrazovke kompatibilného smartfónu s operačným systémom iOS alebo Android™.

VREC-DZ700DC má v balení 16 GB microSD kartu.

Ďalšie informácie / Pioneer VREC-DZ700DC

Značka Pioneer
Typ autopríslušenstva dash camera
 • Sada prednej a zadnej záznamovej kamery do auta
 • Full HD - Okrem CMOS snímača s vysokou citlivosťou podporuje kamera nahrávanie videa vo vysokom rozlíšení Full HD (1920 x 1080p) pre ľahko rozpoznateľné detaily ako napr. ŠPZ cez den ale aj v noci
 • Uhol záberu 160° - Zaznamenáte viac informácií a menej slepých bodov, napríklad motocykel prichádzajúci zľava alebo sprava alebo okoloidúci chodci a cyklisti
 • Nočný režim - Vďaka CMOS snímaču SONY „STARVIS“ dokáže kamera zreteľne zaznamenať poznávaciu značku auta a okolité podmienky aj počas jazdy v noci alebo v tuneli
 • SONY STARVIS - CMOS snímač SONY „STARVIS™“ (predná aj zadná kamera) poskytuje detailný záznam videa a obrazu najmä v noci.
 • WDR / HDR - Technológie, ktoré vylepšujú dynamický rozsah obrazu, korigujú a kompenzujú „preexponovanie“ a „podexponovanie“, ku ktorému dochádza pri náhlej zmene jasu, napríklad v noci alebo pri vjazde alebo výjazde z tunela (WDR – predná kamera, WDR / HDR – zadná kamera)
 • Parkovací režim - Poskytuje ochranu, keď je vozidlo mimo vášho dohľadu. Vďaka vstavanej batérii začne kamera automaticky nahrávať záznam, ak detekuje pohyb v zaparkovanom vozidle spôsobený vibráciami
 • 24/7 bezpečnostný režim - Okrem parkovacieho režimu je k dispozícii aj 24/7 bezpečnostný režim*, ktorý sa automaticky aktivuje, keď sa vybije vnútorná batéria záznamovej kamery a začne automaticky nahrávať záznam, ak detekuje náraz. *Bezpečnostný režim vyžaduje trvalé napájanie z batérie automobilu prostredníctvom napájacieho kábla, ktorý je súčasťou balenia.
 • GPS modul - Presne zaznamenáva dôležité informácie, ako je aktuálna poloha, rýchlosť vozidla, smer cesty a čas
 • Vstavané Wi-Fi - Prostredníctvom exkluzívnej aplikácie Pioneer Dash Camera Interface* môžete skontrolovať nahraté videá alebo nastaviť záznamovú kameru na obrazovke kompatibilného smartfónu iOS alebo Android. *Vyžaduje sa kompatibilný smartfón. Dostupnosť aplikácie závisí od krajiny.
 • Audio / Video výstup – umožňuje pripojiť záznamovú kameru k multimediálnemu systému v automobile a skontrolovať zaznamenané video na väčšej obrazovke.
 • MicroSD karta - Súčasťou balenia je 16 GB microSD karta
 • aa
Pridať recenziu
1 Hviezdička 2 Hviezdičky 3 Hviezdičky 4 Hviezdičky 5 Hviezdičiek

Porovnať produkty