BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

Pioneer UDP-LX500-B

Pioneer UDP-LX500-B
Pioneer UDP-LX500-B Pioneer UDP-LX500-B Pioneer UDP-LX500-B Pioneer UDP-LX500-B Pioneer UDP-LX500-B
Pioneer
SKU: UDP-LX500-B

Univerzálny blu-ray prehrávač, 4K Ultra HD, BD, DVD, CD, podpora HDR10 a PQLS

Zobraziť údaje o produkte

dostupnosť na vyžiadanie

s DPH: 999,00 € bez DPH: 832,50 €
Doprava zdarma!

Buďte prvý a napíšte recenziu

Celkom nový univerzálny prehrávač diskov Pioneer prináša do sveta domácej zábavy novú dimenziu v podobe Ultra HD Blu-ray (4K) prehrávača so štvornásobným rozlíšením 1080p Full HD. Špičkovú reprodukciu zvuku a obrazu zaručuje, okrem iného,vnútorné usporiadanie do troch blokov, ultra tuhá konštrukcia, dvojvrstvové šasi, 6-vrstvová hlavná IVH doska alebo režim predvolieb SDR/HDR. Nechýba podpora HDR10/Dolby Vision pre kvalitný obraz alebo prémiový audio D/A prevodník a terminál Zero Signal pre špičkový zvuk. Univerzálny prehrávač Ultra HD Blu-ray Pioneer UDP-LX500 vám umožní vychutnať si moderný obsah v najvyššom rozlíšení, rovnako ako vaše ďalšie zbierky digitálnych diskov.

Ďalšie informácie / Pioneer UDP-LX500-B

Značka Pioneer
Blu-Ray / DVD / CD players Blu-Ray, CD, DVD
Farba čierna
Dodáv. príslušenstvo ext. kontroler

Vnútorné rozloženie do troch blokov

Sekcie pre napájanie, digitálne spracovanie a analógový zvuk sú rozdelené do troch blokov, aby sa zabránilo vzájomným elektrickým a magnetickým interferenciám.

Ultra-tuhá konštrukcia bez radiálnych otvorov

Vylúčenie ventilačných otvorov z plochej formy s optimálnou konštrukciou elektrických obvodov a minimálnym mechanickým hlukom z rotujúceho systému. Výsledkom je výrazne nižší hluk a ešte pevnejšia a stabilnejšia štruktúra šasi.

Dvojvrstvové šasi vystužené silnou oceľovou platňou pre tuhosť a nízko položené ťažisko.

Základňa šasi s hrúbkou 1,6 mm je vystužená oceľovou platňou s hrúbkou 3 mm. Táto konštrukcia dvojvrstvového šasi zaručuje nízko položené ťažisko a celkovú tuhosť, ktorá zabraňuje prenosu vonkajších vibrácií na vnútorné šasi a ponúka vynikajúce čítanie disku.

Prehrávanie Ultra HD Blu-ray

Ultra HD Blu-ray je najnovším formátom diskov s rozlíšením až 3 840 x 2 160 pixelov, so štvornásobným rozlíšením 1080p Full HD. Okrem Ultra HD Blu-ray je prehrávač Pioneer UDP-LX500 kompatibilný aj s bežnými diskami Blu-ray, DVD, SACD a audio CD, takže si môžete vychutnať prehrávanie obsahu v najvyššom rozlíšení, rovnako ako prehrávať staršie zbierky digitálnych diskov na jedinom prehrávači.

6-vrstvová hlavná doska plošných spojov pre vysoký pomer S/N

Hlavná doska plošných spojov používa šesťvrstvový IVH, čo zaručuje dôkladnú elimináciu digitálneho šumu. Tým sa tiež optimalizuje vedenie digitálneho signálu, minimalizuje impedancia GND a dramaticky zlepšuje pomer S/N v procese spracovania audio/video signálu. Maximálna prenosová rýchlosť 18 Gbps prostredníctvom najnovšieho HDMI štandardu je teraz ešte presnejšia.Režim predvolieb SDR/HDR pre optimálne zobrazenie na každom displeji

Okrem video parametru "Reference" pre reprodukciu v master kvalite môžete zvoliť "LCD TV", "OLED TV" alebo "Projektor", čím je zaistená najvyššia kvalita obrazu podľa typu pripojeného zobrazovacieho zariadenia. Okrem toho sú pre každý parameter videa k dispozícii predvoľby SDR / HDR, ktoré podľa výstupného signálu automaticky prepínajú medzi predvoľbou SDR a predvoľbou HDR.

Zobrazenie informácií o disku

Informácie o disku môžete zobraziť na obrazovke stlačením a podržaním tlačidla DISPLAY na diaľkovom ovládači. Okrem informácií o prehrávanom disku môžete jednoducho skontrolovať informácie o masteringu, ako MaxFALL (Maximum Frame Average Light Level) a MaxCLL (Maximum Content Light Level), ktoré sú k dispozícii na niektorých obsahoch HDR ako aj informácie o HDMI výstupe.

PQLS prenos zvuku bez vibrácií

S riadiacou jednotkou na kompatibilnom AV receivery dokáže systém Pioneer PQLS (Precision Quartz Lock System) eliminovať skreslenie spôsobené časovými chybami. Tento systém riadi množstvo audio signálov z receivera do prehrávača UDP-LX500, čo poskytuje najlepšiu možnú digitálnu konverziu. Prehrávač UDP-LX500 podporuje PQLS 2k Audio, Multi-Surround a Bit-stream.

Zero Signal terminál

Zero Signal terminál je originálna funkcia spoločnosti Pioneer, ktorá je určená na vyladenie kvality zvuku a obrazu bez prenosu signálu. Pripojením terminálu Zero Signal na audio / video vstupný konektor AV receivera, dochádza k porovnaniu referenčných úrovní (GND) audio / video signálov medzi oboma zariadeniami a k potlačeniu potenciálneho rozdielu, čo umožňuje presný a vysoko kvalitný prenos signálu.

 

  • aa
Názov spoločnosti Miesto obchodu Vzdialenosť Informácia skladu Cena dopravy* Cena*
Pridať recenziu
1 Hviezdička 2 Hviezdičky 3 Hviezdičky 4 Hviezdičky 5 Hviezdičiek

Porovnať produkty