BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

Pioneer DJ S-DJ50X-W

Pioneer DJ S-DJ50X-W
Pioneer DJ S-DJ50X-W Pioneer DJ S-DJ50X-W
Pioneer DJ
SKU: S-DJ50X-W

Pioneer S-DJ50X sú biele 5" aktívne štúdiové monitory, reproduktory predovšetkým pre DJa. Trieda AB bi-amp, vynikajúca kvalita zvuku, eliminácia rezonancií, optimalizovaný výkon

Zobraziť údaje o produkte

K odoslaniu v rámci 5-8 pracovných dní

s DPH: 320,00 € bez DPH: 266,67 €
Doprava zdarma!

Buďte prvý a napíšte recenziu

Aktívne monitory S-DJ50X sú určené predovšetkým pre DJov, kedy im poskytujú spätnú väzbu hudby pri nácviku DJ produkcií.

Reproduktory, ktoré sú tiež ponúkané v čiernej farbe (S-DJ50X) ponúkajú vynikajúcu kvalitu zvuku, výbornú odozvu basov a celkovú spoľahlivosť. DJ má k dispozícii tri typy vstupov a vstavaný ekvalizér, čo je užitočné pre DJov, ktorí chcú dosiahnuť najvyššiu možnú presnosť reprodukcie zvuku. Každý reproduktor sa predáva samostatne.

Kvalita zvuku

Pre maximálny zvukový výkon a dosiahnutie mohutných basov pri eliminácii nežiadúcich rezonancií sa k výrobe skríň reproduktorov a konštrukcie Bass Reflexu S-DJ50X používajú vysoko pevné a tuhé MDF dosky. Navyše, k optimalizácii kvality zvuku Pioneer Dj používa pre monitory S-DJ50X basové reproduktory s kužeľmi aramidových vlákien a mäkké kužeľové výškové reproduktory s magnetickou kvapalinou.

Technológia Groove:

Táto technológia vedie k zlepšeniu prúdenia vzduchu cez Bass Reflex. Pioneer Dj pri Bass Reflexe použil špeciálnu konštrukciu a vypuklý difúzor, čo má za následok optimálny rozptyl zvukových vĺn a elimináciu stojatých vĺn - monitory S-DJ50X majú hladké basy a sú so stredobasmi lepšie spojené.


Vypuklý difúzor:

Výkonnosť basového reproduktora je vďaka vypuklému difúzoru zladená so zvukom kužeľového výškového reproduktora. Touto konštrukciou je dosiahnutá optimalizácia výkonu aj rozptýlenie zvukovej energie na ľavú i pravú stranu - výsledkom je prirodzený a širší zvuk. Modrá oblasť ukazuje normálne šírenie zvuku, a oranžová oblasť zobrazuje lepšie, rozšírené šírenie zvuku s difúzorom. Keď sú reproduktory napájané, oblasť pri difúzore je indikovaná bielym svetlom.

Trieda AB bi-amp:

Reproduktory S-DJ50X sú vybavené vysoko účinným zosilňovačom triedy AB v konfigurácii bi-amp pre oddelené napájanie výškového a basového reproduktora.

EQ:

Reproduktory tiež umožňujú prispôsobiť výstup pomocou high-pass filtra prostredníctvom vstavaného ekvalizéra (ovládanie EQ zo zadnej časti reproduktora). Ekvalizérom možno upraviť frekvenčný rozsah v širokom rozsahu, v krokoch -2 dB až + 1 dB, a prispôsobiť tak zvukový výstup podľa požiadaviek na počúvanie používateľa.

Vstupy a doplnky:

Aktívne štúdiové reproduktory v modeli S-DJ50X ponúkajú tri typy vstupov (XLR, TRS a RCA) pre možnosť pripojenia rôznych zariadení, ako sú DJ vybavenie, počítače a prenosné zariadenia. Pre väčší komfort a úsporu energie sú reproduktory vybavené aj systémom pre automatické prepnutie do pohotovostného režimu. S-DJ50X sa automaticky vypnú, ak nie je detekovaný vstupný signál po dobu 25 minút, po detekcii signálu na vstupe sa monitory automaticky opäť zapnú.

Ďalšie informácie / Pioneer DJ S-DJ50X-W

Značka Pioneer DJ
DJ typ DJ reproduktory

-Typ:
2-pásmové aktívne monitory, bi-amp, reproduktory s Bass Reflexom

-Výškový reproduktor:
1" kónický s magnetickou kvapalinou

-Basový reproduktor:
5" s aramidovými vláknami

-Vstupné svorky:
1 x XLR symetrický vstup
1 x TRS (1/4 "PHONE)
1 x RCA nesymetrický vstup

-Automatický pohotovostný stav

-Príslušenstvo:
napájací kábel
Návod na použitie

  • aa
Názov spoločnosti Miesto obchodu Vzdialenosť Informácia skladu Cena dopravy* Cena*
Pridať recenziu
1 Hviezdička 2 Hviezdičky 3 Hviezdičky 4 Hviezdičky 5 Hviezdičiek

Porovnať produkty