BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

Pioneer Dj HDJ-CUE1BT-K

Pioneer Dj HDJ-CUE1BT-K
Pioneer Dj HDJ-CUE1BT-K Pioneer Dj HDJ-CUE1BT-K Pioneer Dj HDJ-CUE1BT-K Pioneer Dj HDJ-CUE1BT-K Pioneer Dj HDJ-CUE1BT-K
Pioneer DJ
SKU: HDJ-CUE1BT-K

Uzavreté dynamické Bluetooth slúchadlá pre začínajúcich ale i pokročilých DJ-ov v čiernej farbe.

Zobraziť údaje o produkte

dostupnosť na vyžiadanie

s DPH: 99,00 € bez DPH: 82,50 €
Doprava: 4,00 €
(zdarma nad 100€)

Buďte prvý a napíšte recenziu

VYSOKÁ KVALITA ZVUKU

Či už tancujete na večierku alebo len počúvate skladby doma alebo na cestách, budete počuť skutočné bohatstvo svojej hudby - hlasné a jasné. Všetky modely HDJ-CUE1 sú špeciálne vyladené tak, aby čo najviac využívali basové frekvencie. Takže, rovnako ako pocítite basy na spodnom konci, budete počuť čistotu zvukov v strednom pásme a v pásme výšok. Toto je skutočne užitočné pre vykonávanie lepších mixov, pretože môžete efektívnejšie zvládnuť prechody pri citlivejšom používaní EQ.

POHODLNÝ PRO-STYLE DIZAJN

Slúchadlá HDJ-CUE1 DJ boli navrhnuté tak, aby popri profesionálnom sortimente slúchadiel Pioneer Dj vyzerali skvele. Sú ľahké a úhľadne sa skladajú, aby ste ich ľahko zmestili do tašky. Otočný mechanizmus umožňuje otočiť ušné mušle o celých 90 stupňov, takže môžete ľahko počúvať jedným uchom, zatiaľ čo druhá mušla leží na boku alebo na zadnej strane hlavy, alebo si slúchadlá zavesíte na krk. Krátky stočený kábel je ľahký, ale napriek tomu sa môže dostatočne natiahnuť, takže sa môžete pri hraní hudby voľne pohybovať.

Ak si vyberiete HDJ-CUE1, vaše slúchadlá budú v tmavo striebornom prevedení pre vysoko kvalitný vzhľad. Aby zodpovedala vášmu individuálnemu štýlu, verzia Bluetooth je dodávaná v troch rôznych farbách s matným povrchom: čierna, biela alebo červená.

KVALITNÁ KONŠTRUKCIA

DJing často kladie nadmerný dôraz na slúchadlá a modely HDJ-CUE1 sú navrhnuté tak, aby zvládli náročné použitie. Každá pohyblivá časť prešla prísnymi internými testami odolnosti, ktoré sme podrobili všetkým našim slúchadlám. Extra silné kovové posúvače v pohodlnom čelnom oblúku prinášajú spoľahlivosť a predlžujú životnosť vašich DJ slúchadiel. Bajonetový konektor na kábli zabraňuje náhodnému odpojeniu, zatiaľ čo mini-jack typu L na druhom konci znamená, že ho nevyrazíte z miesta, keď používate DJ vybavenie.

PRISPÔSOBITEĽNÝ VZHĽAD

Nech si vyberiete ktorýkoľvek model, budete si môcť prispôsobiť svoj vzhľad výmenou kábla a náušníkov jednou z piatich svetlých farieb s príslušenstvom HC-CP08 (k dispozícii samostatne). Každé balenie obsahuje dva náhradné náušníky a odnímateľný stočený kábel v oranžovej, žltej, zelenej, modrej alebo ružovej farbe.

BLUETOOTH WIRELESS TECHNOLOGY (IBA MODELY HDJ-CUE1BT)

Chcete viac slobody od vašich DJských slúchadiel? Vyberte si jeden z modelov Bluetooth HDJ-CUE1BT a monitorujte svoju hudbu bezdrôtovo. Spárujte ich so svojím prístrojom a môžete nastaviť hlasitosť a uskutočňovať telefonické hovory, to všetko stlačením jediného tlačidla. Vstavaný mikrofón zachytáva zvuk vášho hlasu. Ak chcete začať s DJingom, stačí pripojiť priložený kábel, aby ste deaktivovali Bluetooth, mikrofón a všetky tlačidlá, aby ste sa mohli sústrediť na svoj mix. K dispozícii v čiernej, bielej a červenej farbe.

Ďalšie informácie / Pioneer Dj HDJ-CUE1BT-K

Značka Pioneer DJ
Typ slúchadiel slúchadlá, Bluetooth, DJ slúchadlá
Konštrukcia na uši, uzatvorené
Spojenia Bluetooth
Impedancia 32 Ω
Farba čierna
Stereo/Mono stereo
Dodáv. príslušenstvo USB charging cable
  • Typ: Uzavreté
  • Bluetooth® standard ver. 5.0
  • Frekvenčný rozsah: 5 Hz - 30 kHz
  • Impedancia: 32 Ohm
  • Citlivosť: 104 dB
  • Dĺžka kábla: 1,2 m (maximálna 1,8 m)
  • Hmotnosť: 0,25 kg
  • aa
Názov spoločnosti Miesto obchodu Vzdialenosť Informácia skladu Cena dopravy* Cena*
Pridať recenziu
1 Hviezdička 2 Hviezdičky 3 Hviezdičky 4 Hviezdičky 5 Hviezdičiek

Podobné produkty
Pioneer Dj HDJ-CUE1BT-W

Pioneer Dj HDJ-CUE1BT-W

s DPH: 99,00 € bez DPH: 82,50 €
Pioneer Dj HDJ-CUE1BT-R

Pioneer Dj HDJ-CUE1BT-R

s DPH: 99,00 € bez DPH: 82,50 €
Podobné produkty
Pioneer Dj HDJ-CUE1BT-W

Pioneer Dj HDJ-CUE1BT-W

s DPH: 99,00 € bez DPH: 82,50 €
Pioneer Dj HDJ-CUE1BT-R

Pioneer Dj HDJ-CUE1BT-R

s DPH: 99,00 € bez DPH: 82,50 €

Porovnať produkty