BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

Koncept ZVUKOU’KA


2020/07/16

Spoločnosť BaSys SK spúšťa projekt, zameraný na podporu a prezentáciu slovenských hudobníkov pod názvom ZVUKOU’KA.Cieľom tohto zámeru je prezentovať hudobníkov formou 50 minútového videa čistej hudobnej prezentácie “na jeden šup”. Hudobný jamík bez pauzy, niečo ako živý hudobný koncert, bude moderovať známy gitarista Stano Počaji. Natáčanie sa bude konať v priestoroch predajne spoločnosti BaSys SK.

 

O čo najvernejší zvukový zážitok sa postarajú mikrofóny značky Beyerdynamic, pričom celá kapela bude mixovaná na mixážnom pulte MIDAS PRO 1. Hudobníci budú mať vďaka produktom BOSE S1 PRO, F1 BundleL1 Compact zabezpečený kvalitný a verný zvukový posluch.

 

Pre plnohodnotný zážitok zo ZVUKOU’KY je samozrejme dôležitý aj obraz. Videozáznam bude preto snímaný v HD kvalite niekoľkými kamerami. Videá budú šírené cez náš Facebook, a to vo vysielaní priamo vždy vo štvrtok o 20.00 hod. Po odvysielaní budú videá uložené aj na Youtube kanáli, pre možnosť opätovného sledovania či ďalšieho zdieľania. Zatiaľ sme naplánovali prvých 10 akcií, uvidíme, ako ďalej.

 

 

Zvukovka

 

 

Spoločnosť BaSys SK, ako distribučná spoločnosť profesionálnych produktov renomovaných značiek, týmto podporuje a pomáha hudobníkom prezentovať sa spôsobom im prirodzeným a ponúka im takto vytvorenie novej formy live prezentácie.

 

Hudba je pre nás dôležitou súčasťou života a chceme byť pri tom.

 

ĎAKUJEME, ŽE ZDIEĽATE DOBRÚ HUDBU!

 

BaSys SK team

 

__________________________________________________

Prekliky

Beyerdynamic  > https://www.basys.sk/beyerdynamic-pro

MIDAS PRO1  > https://www.basys.sk/midas

BOSE S1 PRO  > https://www.basys.sk/bose-s1-pro-system.html

BOSE F1 set  > https://www.basys.sk/bose-f1-stereo-system.html

BOSE L1 Compact  > https://www.basys.sk/bose-l1-compact-portable-line-array-system.html

BASYS facebook profilhttps://www.facebook.com/basys.sk/

 

Porovnať produkty