BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

David Morales si vybral Pioneer PRO XPRS


2020/02/27

"Práve som ich počul - chcem ich." David Morales je celosvetovo uznávaný americký DJ, producent ocenený Grammy-awards, skladateľ a podnikateľ. Podelil sa o svoju prvú skúsenosť s radom XPRS, Morales je nadšený.

David Morales produkoval a remixoval viac ako 500 nahrávok pre multiplatinových umelcov vrátane Mariah Carey, U2, Michaela Jacksona, Arety Franklinovej a Madonny. Jeho kariéra naďalej pokračuje bez známok spomalenia.

V štúdiu Morales presne vie, čo chce, a pokiaľ ide o zvuk, je nekompromisný. Kľúčovou súčasťou jeho tvorivého prostredia je systém Pioneer Pro Audio XPRS, ktorý obsahuje dva aktívne reproduktory XPRS12 a dva aktívne reproduktory XPRS115S. 

 

Morales, ktorý rozprával o svojich prvých skúsenostiach s radom XPRS, uvádza: „Hral som v Japonsku v bare a mal som k dispozícii dve XPRS12-ky a dva sub-basy. Páčilo sa mi, ako zneli - som rád „páni!“ To ma prinútilo zavolať do spoločnosti Pioneer Pro Audio a povedať: „áno! - Práve som ich počul - chcem ich.

„Tieto reproduktory sú jednoducho vynikajúce. Majú vynikajúci referenčný bod, ktorý je k dispozícii okamžite.  Naozaj nemusím hrať cez 90 dB a systém pravdepodobne dosiahne 130 dB alebo viac. Používam iba špičkové boxy na päťdesiat percent výkonu, tento XPRS systém mi ponúka dostatočne kvalitný zvuk pri štvrtinovom nastavení. Taktiež na mňa zapôsobil zvuk reproboxu aj bez subwoofera , pretože stále z neho dostávaš veľa skutočných bassov.,,

Na záver dodáva: „Zvuk je pre mňa dôležitý, aby som robil to, čo milujem - aby ľudia tancovali a aby sa ľudia bavili. Keby tieto reproduktory neboli skutočne výborné, neboli by tu. Odmietam robiť akékoľvek kompromisy.“

Porovnať produkty