BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

NA2-IO-DPRO


2020/05/07

Neutrik ponúka breakout box pre PRO riešenia – buďte na sieti Dante®NA2-IO-DPRO je 2IN, 2OUT breakout box navrhnutý na pripojenie analógových audio zariadení so sieťou Dante®. Je vybavený vysoko kvalitnými mikrofónovými predzosilňovačmi a 2 portami Dante® na redundantné nastavenie alebo na prepájanie. Zvukové parametre sa nastavujú buď pomocou kontroléra DPRO od spoločnosti Neutrik, alebo pomocou množstva bežných riadiacich softvérov.

Existuje niekoľko spôsobov, ako diaľkovo ovládať NA2-IO-DPRO. V závislosti od aplikácie si môžu používatelia vybrať z riadiaceho softvéru spoločnosti Neutrik DPRO, ovládacieho panela zmiešavacej konzoly Yamaha CL / QL alebo ovládacieho prvku

plugin pre platformu Q-SYS.

DPRO ovládač poskytuje užívateľovi nielen možnosti diaľkového ovládania, ako je úroveň, stlmenie, zisk, fantómové napájanie, vstupný signál a lo-cut, ale tiež možnosť zmeniť sieťové nastavenia zariadenia a aktualizovať firmvér.

Všetky konektory sú uzamykateľné a spolu s odnímateľnou gumovou ochranou ponúkajú spoľahlivé riešenie pre náročné podmienky na javisku. S voliteľnými montážnymi konzolami alebo stojanovým panelom je možné krabicu namontovať pod stoly, do podlahových krabíc, stojanov alebo na nosník.


Porovnať produkty