BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

Slúchadlá Bose Headphones 700 prichádzajú na náš trh


2019/08/01

Spoločnosť Bose predstavila nový model slúchadiel s aktívnym potlačením okolitého hluku s označením Bose Noise Cancelling Headphones 700.

Slúchadlá Bose Headphones 700

Spoločnosť Bose predstavila nový model slúchadiel s aktívnym potlačením okolitého hluku s označením Bose Noise Cancelling Headphones 700. Slúchadlá Bose Noise Canceling Headphones 700 boli vytvorené s ambíciou nastaviť novú latku vo svojej kategórii, boli navrhnuté od základu ako nový systém.


Slúchadlá využívajú celkovo 8 mikrofónov s tým, že 6 z nich monitoruje nežiadúce okolité zvuky zo všetkých strán pre ich efektívne potlačenie. Dva z nich sa súčasne spájajú so zvyšnými dvoma mikrofónmi a spoločne izolujú hlas užívateľa tak, aby bol optimálne zrozumiteľný pri handsfree telefonovaní alebo pri diktovaní príkazov digitálnemu asistentovi aj vo veľmi hlučnom prostredí. Použitá elektronika eliminuje pri redukcii okolitého hluku špecifické "syčanie" známe z iných slúchadiel a úroveň odrušenia možno jednoducho a intuitívne nastavovať tak, aby ste okamžite plne vnímali konverzáciu v prípade, kedy na vás niekto prehovorí, a v ďalšej chvíľke sa opäť ponorili do ticha alebo si vytvorili optimálne podmienky pre hudbu aj na rušnej ulici. Bose Noise Canceling Headphones 700 podporujú všetkých bežných digitálnych asistentov, ako Siri, Google Assistant aj Amazon Alexa.

Headphones 700


Zvukové vlastnosti týchto slúchadiel sú nastavené tak, aby odovzdali poslucháčovi vyrovnanú a vernú reprodukciu. Tým prispievajú k tomu, že ani niekoľkohodinové počúvanie nie je pre užívateľov unavujúce. Ich konštrukcia je úplne odlišná od súčasného legendárneho modelu QuietComfort 35 II. Výdrž na batérie dosahuje až 20 hodín. V prípade potreby je možné ich s využitím audiokábla použiť aj ako káblové slúchadlá.

Očakáva sa, že novo predstavené slúchadlá Bose Noise Canceling Headphones 700 budú na našom trhu dostupné počas tohtoročnej jesene. Predávané budú súčasne s existujúcim modelom Bose QuietComfort 35 II a predpokladá sa, že ich odporúčaná koncová cena bude približne 399€.

Porovnať produkty