BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

MEZE Rai Penta

MEZE Rai Penta
MEZE Rai Penta MEZE Rai Penta MEZE Rai Penta MEZE Rai Penta MEZE Rai Penta MEZE Rai Penta MEZE Rai Penta MEZE Rai Penta MEZE Rai Penta MEZE Rai Penta MEZE Rai Penta MEZE Rai Penta MEZE Rai Penta MEZE Rai Penta MEZE Rai Penta MEZE Rai Penta MEZE Rai Penta MEZE Rai Penta MEZE Rai Penta MEZE Rai Penta MEZE Rai Penta MEZE Rai Penta MEZE Rai Penta
MEZE
SKU: MRAI-PENTA

„Rai Penta sú vyvrcholením 3 ročného výskumu naj ergonomickejšieho tvaru a najživšieho zvuku pre univerzálny IEM.“ Majú úžasne vyvážený, teplý a hlboký zvuk. Sú také ľahké a v uchu útulne zapadnú. Príslušenstvo je dobre vyhotovené a rovnako fantastické. Skutočný pohlcujúci zážitok.

Zobraziť údaje o produkte

dostupnosť na vyžiadanie

s DPH: 1 099,00 € bez DPH: 915,83 €
Doprava zdarma!

Buďte prvý a napíšte recenziu

„Rai Penta je vyvrcholením 3 rokov výskumu naj ergonomickejšieho tvaru a najživšieho zvuku pre univerzálny IEM. Mohli sme to prepustiť už skôr, ale znova, rovnako ako u iných našich produktov, sme sa chceli ubezpečiť, že je to skutočne to najlepšie, čo môžeme dosiahnuť.“

Vďaka 5 meničom, ktoré sa navzájom harmonicky dopĺňajú, a dômyselne navrhnutému ergonomickému šasi je Rai Penta o detailoch, organickej tonáži, rýchlosti reprodukcie a čistote zvuku. Očaruje vaše zmysly pomocou čistého zážitku z počúvania.

Vodiče s najvyššou čistotou postriebrenej medi, drôty zakončené jemne vytvorenými kovovými škrupinami zaisťujú, že zostava káblov zostane pevná a spoľahlivá po dlhú dobu. K dispozícii sú 4 vodiče. Každý vodič sa skladá z 20 prameňov káblov. Konektory MMCX sú špičkovej kvality a zakončenie koncovky je pokovované rodiom pre najlepšiu konektivitu a odolnosť.


PENTA HYBRID DRIVER TECHNOLOGY

Technológia Penta Hybrid umožňuje poskytovať harmonizované zvukové frekvencie bez prekrytia fázových problémov. Aby zvuk od vodičov prenikol do ušných bubienkov, musí prechádzať cez zostavu krytu / trysky / náušnice. Bezproblémové fungovanie 5 vodičov je umožnené veľmi špecifickou a presnou dĺžkou každej zvukovej trubice, ktorá v podstate určuje najmä objem vzduchu pred každým vodičom.


PRESSURE EQUALIZATION SYSTEM (PES)

AIRFLOW CONTROL Regulácia prietoku vzduchu pomáha regulovať tlak vo vnútornej komore cez náš jemne vyladený dizajn PES pred a za zostavou meniča.


FULL METAL CNC SCULPTED CHASSIS

Vysoko presné hliníkové šasi CNC, pedantne vyfrézované z pevného hliníka, vytvárajú ideálny priestor pre zvuk, presne nasmerovanie do vnútornej komory ucha priamo a bez skreslenia.


SUPER HIGH RESOLUTION SOUND COMPATIBLE

The high precision CNC aluminium chassis, skillfully milled from solid aluminium, creates the perfect space for the sound to be precisely channeled to your inner ear directly and without distortion.


SUPER HIGH RESOLUTION SOUND COMPATIBLE

Rai Penta pracuje bez námahy s akýmkoľvek zariadením kvôli svojej nízkej impedancii a vysokej citlivosti, ale aby ste skutočne využili potenciál jeho starostlivo vyladeného poľa ovládačov, odporúčame zdroj s vysokým rozlíšením. Odpoveďou je super vysoké rozlíšenie a je nad akýmkoľvek certifikátom alebo štandardom.

Vyvážený zvukový prejav s dokonalými mikro detailmi poskytuje bezkonkurenčný realizmus v celom širokom frekvenčnom rozsahu od 4 Hz do 45 kHz.


HLAVNÉ VÝHODY:

Penta sa vyznačuje vysoko prirodzeným odtieňom a súdržnými, dobre vykreslenými detailmi
Prechody medzi tromi základnými frekvenčnými pásmami sú veľmi lineárne
Ide o vysoko prirodzené a vyvážené ladenie, ktoré maximalizuje silné stránky akustického dizajnu.


DETACHABLE MMCX 1,3M STRIEBORNÝ KÁBLOVÝ PÁS

Priemyselné štandardizované konektory MMCX pokovovane rodiom, vďaka ktorým sú káble z postriebrenej medi odnímateľné a vymeniteľné.


PREHĽADNOSŤ

Farebné značenie slúchadiel, vpravo je červená a vľavo modrá.


ANATOMICKÝ FIT

Čím pohodlnejšie sú IEM, tým lepší je zážitok z počúvania, to je skutočnosť. Vážny audiofil trávi hodiny počúvaním obľúbenej hudby.
Navrhli sme monitory do uší série RAI, aby vám poskytli pohodlie a predĺžili dobu počúvania, čo vám umožní ponoriť sa do skutočného hudobného zážitku.
Všimnite si detaily slúchadiel, okrúhle, mäkké hrany navrhnuté tak, aby lícovali prirodzené krivky ucha a perfektne zapadli.

Najlepšia možná ergonómia. Čistý komfort. Pocit vzdušnosti a bezproblémového, komfortného nosenia.


NAVRHNUTÉ A VYTVORENÉ V BAIA MARE V  RUMUNSKU

Dizajn série RAI je založený na realite každodenného života.
Naším cieľom je, aby zákazník pri hľadaní vhodného IEM, našiel riešenie vyhovujúce vlastnému životnému štýlu.
Rai Penta prvotriedny audiofilský IEM, zrodený z nášho prísľubu vhodného dizajnu a správneho zvuku.


VÝKON

Rai Penta pracuje bez námahy s akýmkoľvek zariadením kvôli svojej nízkej impedancii a vysokej citlivosti, ale aby ste skutočne využili potenciál jeho starostlivo vyladeného poľa ovládačov, odporúčame zdroj s vysokým rozlíšením. Odpoveďou je super vysoké rozlíšenie a je nad akýmkoľvek certifikátom alebo štandardom.

Ďalšie informácie / MEZE Rai Penta

Značka MEZE
Typ slúchadiel špuntová , slúchadlá pre audiofilov
Konštrukcia do uší, uzatvorené
Spojenia 3,5 mm jack, 6,3 mm jack
Impedancia 20 Ω
Farba čierna
Pokročilé funkcie odpojiteľnosť káblov
Stereo/Mono stereo
Dodáv. príslušenstvo audio kábel, púzdro, set silikónových naušníkov
 • Menič : PENTA-HYBRID DRIVER
  (4 prisposobené vyvážená komora a 1 dynamický menič v harmonickom prepojení)
 • Impedancia : 20 Ohm
 • Citlivosť: 110dB SPL/1mW Sensitivity
 • Frekvenčný rozsah : 4Hz - 45kHz
 • Harmonické skreslenie: <1% at 1mW/1kHz
 • Max. Input Power : 30mW
 • Kábel : postriebrená meď, krútený, odpojiteľný, MMCX konektory pokovované rodiom
 • Konektor : 3,5 mm priamy
 • Materiál : vysoko presné hliníkové šasi CNC
 • Farba : čierná
 • Materiál náušníkov: 4 páry mäkkých silikónových náušníkov XS, S, M, L , 1 pár penových náušníkov In Ear ( do uší),
 • Príslušenstvo: 3,5 mm až 6,3 mm adaptér, adapter do lietadla, čistiaca kefka
 • Obal: Pevné EVA púzdro s kovovým logom Meze
Pridať recenziu
1 Hviezdička 2 Hviezdičky 3 Hviezdičky 4 Hviezdičky 5 Hviezdičiek

Porovnať produkty