ION

Legendárne produkty v novom šate

Spoločnosť ION Audio vznikla v roku 2003 s cieľom preklenúť priepasť medzi klasickým a najmodernejším, medzi nadčasovým a revolučným. USB gramofón, navrhnutý spoločnosťou ION, dal vinylovým nadšencom možnosť preniesť ich hudbu na modernejšie formáty. Jeho ohromný úspech vydláždil cestu pre celú rodinu ION produktov. Produkty konvertujú VHS pásky, filmové negatívy, CD, fotky a diapozitívy na digitálne médiá, pripravené na archiváciu a prehrávanie na súčasných digitálnych zariadeniach.

ION ponúka aj produkty, ktoré pomáhajú inšpirovať hudobných užívateľov, aby sa sami stali hudobníkmi. Spoločnosť sprístupňuje tvorbu hudby každému. Ponúka nástroje, ktoré využívajú moderné technológie a robia učenie zábavným.

Ľahká výučba, interaktívne riešenia

Dnes je ION svetovou spoločnosťou, ktorá pokračuje v návrhu inovatívnych produktov pre zjednodušenie vášho života a zlepšenie vašej zábavy. ION má neporovnateľné zdroje, ktoré mu umožňujú vyvíjať špičkové produkty. Sesterské spoločnosti Numark, Alesis a Akai Professional prenášajú svoje špičkové odborné znalosti z oblasti DJ technológií, hudobných nástrojov a nástrojov pre produkciu hudby do spoločnosti ION, čo im poskytuje bezkonkurenčnú technologickú znalosť.

Ak chcete zlepšiť svoju hru, poskytnú vám vzrušujúcu a súvislú cestu k potešeniu z hudby. Pomožu vašim deťom naučiť sa, ako hrať na nástroji. ION využíva pokročilé inovatívne technológie a robí ich ľahko použiteľnými, mení ich na all-in-one riešenie, ktoré sú cenovo dostupné.

Porovnať produkty