Od malej firmy do sveta

Spoločnosť Edifier sa rozrástla z malej lokálnej firmy založenej v Pekingu v máji 1996, primárne zameranej na čínsky trh, na ktorom je trhovým lídrom aj v súčasnosti. Vďaka svojej vertikálne integrovanej organizačnej štruktúre zastrešuje všetko od výskumu a vývoja, dizajnu, návrhu produktov, výroby a montáže až po globálny marketing a obchod pre všetky výrobky. Edifier prevádzkuje a vlastní dve výrobné továrne. Ročne vyrobí a celosvetovo distribuuje viac ako 8 miliónov audio zariadení.

Špecializácia na modernosť

Edifier International sa špecializuje na navrhovanie a výrobu špičkových lifestylových a multimediálnych audio zariadení a vďaka širokému sortimentu dokáže uspokojiť takmer každú požiadavku zákazníka. Edifier International sa preslávil vývojom a použitím akustickej technológie, výrobnými postupmi a nekompromisnou kvalitou v oblasti dizajnu a výroby spotrebnej audio elektroniky.

Zážitok pri počúvaní

Spoločnosť Edifier sa zaviazala ponúkať vysokokvalitné produkty vo všetkých oblastiach v ktorých pôsobí: PC reproduktory, multimediálne reproduktory, dokovacie stanice, lifestylové reproduktory a reproduktory pre domáce kino. Spoločnosť Edifier sa zaväzuje, že bude s rovnakou vášňou pre zvuk aj naďalej rozvíjať globálnu ponuku produktov, ktoré obohatia váš zážitok pri počúvaní hudby.

  

  

Porovnať produkty