BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

BOSE SoundLink Revolve+ Bluetooth reproduktor, čierny

BOSE SoundLink Revolve+ Bluetooth reproduktor, čierny
BOSE SoundLink Revolve+ Bluetooth reproduktor, čierny BOSE SoundLink Revolve+ Bluetooth reproduktor, čierny BOSE SoundLink Revolve+ Bluetooth reproduktor, čierny BOSE SoundLink Revolve+ Bluetooth reproduktor, čierny BOSE SoundLink Revolve+ Bluetooth reproduktor, čierny BOSE SoundLink Revolve+ Bluetooth reproduktor, čierny BOSE SoundLink Revolve+ Bluetooth reproduktor, čierny
Bose
SKU: B 739617-2110

Bluetooth reproduktor pre bezdrôtový prenos hudby z mobilu alebo tabletu, dosah až 10m, doba hrania na jedno nabitie až 16 hodín, vstavaný mikrofón pre telefonovanie, vodoodolnosť IPX4, 360° pohlcujúci zvuk.

Zobraziť údaje o produkte

ihneď k odoslaniu

Regular Price: 300,00 €

Special Price s DPH: 269,00 € bez DPH: 224,17 €

Doprava zdarma!
- 10%
kus

Buďte prvý a napíšte recenziu

Hlboké basy. Hlasný a pohlcujúci zvuk.

Zoznámte sa s technológiou SoundLink Revolve+, spoznajte najvýkonnejší prenosný Bluetooth reproduktor.

 

Bluetooth reproduktor Bose SoundLink Revolve+ produkuje verný zvuk v uhle 360 ​​°, ale nielen to. Bol navrhnutý tak, aby všesmerovo šíril hlboké basy a kvalitný zvuk, z ktorej vám doslova spadne sánka. To znamená, že keď ho bude počúvať v miestnosti ktokoľvek a kdekoľvek, každému ponúkne rovnaký zvukový zážitok. Pokiaľ ho umiestnite v blízkosti steny, zvuk bude vyžarovať a odrážať naprieč miestnosťou okolo vás - teraz sa môžete do hudby skutočne ponoriť a cítiť sa tak, akoby ste boli na vašom obľúbenom koncerte. A vďaka flexibilnej rukoväti s vami bude všade tam, kam chcete ísť a kam si budete chcieť vašu hudbu priniesť.

 

 

Viac počuť. Viac zdieľať.

 

Nenechajte sa zmiasť jeho malými rozmermi. Tento drobček je doslova nabitý technológiami. Zaistí lepšiu kvalitu zvuku, než by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Obsahuje vysoko výkonný prevodník pre plný zvukový rozsah a duálne pasívne žiariče pre hlboké basy bez nežiaducich vibrácií. Tlakový pás "pressure trap" eliminuje akúkoľvek zvukovú nedokonalosť a udržuje hladkosť zvuku. Akustický deflektor zaručuje všesmerový zážitok, bez ohľadu na umiestnenie v miestnosti. To všetko prispieva k tomu, že tento reproduktor produkuje tak sýty zvuk, z ktorého vám naskočí skutočná husia koža.

 

 

Spievanie v daždi

 

Troška vody mu nevadí. Predsa nie je z cukru. Reproduktor SoundLink Revolve+ má vode odolnú konštrukciu a vďaka tomu ho môžete bez obáv umiestniť a počúvať na mnohých miestach, ako napríklad pri bazéne alebo pri kuchynskom dreze.

 

 

Znesie aj náraz

 

Nie ste dokonalý. A s týmto reproduktorom ani nemusíte byť. Nemusíte sa báť, že sa mu niečo stane, keď sa vám podarí s ním trochu buchnúť, hodiť ho do tašky alebo ho položiť trochu rýchlejšie, než ste chceli. Mäkké povrchové materiály ho pred nárazmi ochránia.

 

 

Len zvuk. Žiadne spoje.

 

Dokonalosť je v detaile a žiadny detail nie je príliš malý. Na reproduktore nie je ani náznak hraničného švu alebo spoja. Všimnite si, že mriežka nemá ani jeden. To preto, že v Bose vytvorili nový proces jednokusového výlisku, ktorý hraničné spoje odstránil - proste nič než krása.

 

 

Úplná sloboda pohybu

 

Flexibilná textilná rukoväť umožňuje ľahké prenášanie SoundLink Revolve+. A to je dobré. A dobré je tiež to, že každý použitý materiál tohto reproduktora bol starostlivo vybraný - až po mäkké a hladké tlačidlá, ktoré zabezpečujú, že je každé stlačenie úplne prirodzené.

 

 

 

Viac ako impozantná výdrž batérie

 

Prenosný Bluetooth reproduktor potrebuje impozantnú životnosť batérie. Tento reproduktor ju má. Nabíjacia lítium-iónová batéria dokáže ponúknuť prevádzku až 16 hodín - pre celodenné počúvanie. Iste, niektoré iné reproduktory môžu hrať dlhšie, ale nie bez kompromisov pre hlboké a silné basy, ktoré získate z Bluetooth reproduktora Bose.

 

 

Telefón nepotrebujete

 

Nemáte najnovší telefón? Nebojte sa. Aj tak si môžete na večer zaistiť rezerváciu stola vo vašej obľúbenej reštaurácii alebo poslať textovú správu. Stačí na reproduktore stlačiť a podržať multifunkčné tlačidlo pre prístup k hlasovému vstupu pre Siri alebo Google Now ™. Problém je vyriešený.

 

 

 

Aplikácia to môže zmeniť

 

Aplikácia Bose Connect app uľahčuje pripojenie a automatické prepínanie medzi rôznymi Bluetooth zariadeniami. Takže prehrávať hudbu môžu aj vaši priatelia.

A v prípade, keď hlasitosť reproduktora nebude dostačujúca, použite túto aplikáciu pre pripojenie ďalšieho reproduktora SoundLink Revolve+ v režime Party Mode. Alebo sa môžete ešte viac priblížiť pocitu živého vystúpenia – stačí reproduktory prepnúť do režimu Stereo. Nástroje a vokály sa prirodzene oddelia a vo zvukovej scéne sa prekvapivo rozšíria, preto budete z vašej hudby cítiť život.

 

Ďalšie informácie / BOSE SoundLink Revolve+ Bluetooth reproduktor, čierny

Značka Bose
Typ prenosného zariadenia Bluetooth
Farba čierna
Pokročilé funkcie Bluetooth, vstavaný mikrofón
  • Ochrana IPX4 pre odolnosť voči striekajúcej vode

  • Bluetooth a NFC spárovanie pre zjednodušene pripojenie k ďalším zariadeniam

  • Lítium-iónová batéria pre bezdrôtové počúvanie až 16 hodín na jedno nabitie

  • Aplikácia Bose Connect pre správu spárovaných zariadení a možnosť personalizácie

  • Hlasité telefonovanie pre bezproblémovú komunikáciu

  • Možnosť montáže na statív

  • Hlasové ovládanie

  • Party a stereo režim

  • Prístup k digitálnemu asistentovi na jeden dotyk

Názov spoločnosti Miesto obchodu Vzdialenosť Informácia skladu Cena dopravy* Cena*
Pridať recenziu
1 Hviezdička 2 Hviezdičky 3 Hviezdičky 4 Hviezdičky 5 Hviezdičiek

Odporúčané produkty
Nabíjacia základňa BOSE SoundLink Revolve

Nabíjacia základňa BOSE SoundLink Revolve

s DPH: 29,95 € bez DPH: 24,96 €
Odporúčané produkty
Nabíjacia základňa BOSE SoundLink Revolve

Nabíjacia základňa BOSE SoundLink Revolve

s DPH: 29,95 € bez DPH: 24,96 €

Porovnať produkty