BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

BOSE SoundLink Mini II Bluetooth reproduktor, karbónovo čierny

Bose
SKU: B 725192-2140

Reproduktor SoundLink Mini Bluetooth II poskytuje plný, prirodzený zvuk s výrazne hlbšími basmi, ako by ste očakávali od ultra kompaktného reproduktora.

Zobraziť údaje o produkte

nie je dostupný

s DPH: 195,00 € bez DPH: 162,50 €
Doprava zdarma!

Buďte prvý a napíšte recenziu

Lepší zvuk priamo z ruky

 


Užite si hudbu doma, na cestách, všade tam, kde radi počúvate hudbu. Reproduktor SoundLink® Mini Bluetooth® speaker II prináša plný a prirodzený zvuk s výrazne hlbšími basmi, než by ste čakali od ultra kompaktného reproduktora, ktorý sa zmestí do dlane vašej ruky. Možno ho bezdrôtovo pripojiť ku smartphonu, tabletu alebo inému zariadeniu Bluetooth®, takže môžete počúvať hudbu alebo videá kedykoľvek a kdekoľvek. Vstavaný hlasový odposluch umožňuje prijímať telefónne hovory. 

  • Mocný zvuk s hlbokými basmi - pre zážitok z počúvania hudby v plnom rozsahu

  • Bezdrôtový a ultra kompaktný, takže si ho môžete vziať kamkoľvek pôjdete

  • Vstavané handsfree vám umožní prijímať telefónne hovory

  • Hlasové pokyny vás budú navigovať pri Bluetooth párovania, takže to pôjde veľmi ľahko

  • Dobíjacie batérie s výdržou až 10 hodín

 

 

Prehráva všade, kde sa hráte


Reproduktor SoundLink® Mini Bluetooth® speaker II je malý a dostatočne ľahký na to, aby ste ho mohli zastrčiť do batohu. Váži iba 0,67 kg. Zároveň je aj veľmi tenký, takže ho môžete umiestniť takmer kdekoľvek. Naviac má nízko položené ťažisko, vďaka ktorému je takmer nemožné ho prevrátiť. Dobíjacia lítium-iónová batéria poskytuje až 10 hodín času prevádzky, a dobíjať ju možno s väčšiny napájacích USB zdrojov. Doma ho môžete na nabíjačke počúvať neobmedzene dlho. Batéria sa nabíja aj počas počúvania, a preto je reproduktor vždy pripravený byť s vami, kamkoľvek pôjdete.

 

 

Bluetooth® konektivita


SoundLink® Mini II má dosah asi 9 m, takže si jeho kvalitný zvuk môžete vychutnať kdekoľvek v miestnosti. Hlasové pokyny vás budú navigovať behom párovania so smartphonom, iPodom alebo iným zariadením Bluetooth®, takže spárovanie je ľahšie, ako kedykoľvek inokedy. A reproduktor si pamätá posledných osem pripojených zariadení, takže budúce pripojenie bude ešte jednoduchšie.

 

 

Vysoký výkon, malé rozmery


Dalo by sa očakávať, že zvuk z takto malého reproduktora nemôže byť bohatý, ale opak je pravdou. SoundLink® Mini speaker II je niečo úplne nové. U neho nemusíte obetovať výkonnosť pre získanie prenosnosti. Proprietárne technológie a inovatívna konfigurácia reproduktorov umožňuje produkovať zvuk v plnom rozsahu, vrátane hĺbok a to v ultra kompaktnom prevedení. To vám umožní vziať svoju hudbu na i miesta, kde to v tejto kvalite zvuku predtým nebolo možné.

 

 

Jednoduché ovládanie, elegantný dizajn


SoundLink® Mini speaker II je navrhnutý pre elegantnú jednoduchosť. Jeho jednodielny, hliníkový plášť je atraktívny, rovnako ako aj odolný. Reproduktor má tlačidlá pre hlasitosť a jedno univerzálne tlačidlo na ovládanie prehrávanej skladby, všetky ostatné funkcie možno ovládať z vášho zariadenia Bluetooth®.

Ďalšie informácie / BOSE SoundLink Mini II Bluetooth reproduktor, karbónovo čierny

Značka Bose
Typ prenosného zariadenia Bluetooth
Farba carbon-čierna, čierna
  • Nabíjacia základňa dobíja batériu, slúži ako domáca základňa pre reproduktor, a pre dobíjanie počas prehrávania hudby

  • Nástenná nabíjačka môže byť zapojená do základne, alebo priamo do reproduktora

  • Prídavný port umožňuje pripojiť ďalšie audio zdroje, ako MP3 prehrávač

  • USB port umožňuje aktualizáciu softvéru v zariadení

Názov spoločnosti Miesto obchodu Vzdialenosť Informácia skladu Cena dopravy* Cena*
Pridať recenziu
1 Hviezdička 2 Hviezdičky 3 Hviezdičky 4 Hviezdičky 5 Hviezdičiek

Porovnať produkty