BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

Bose QuietComfort Earbuds, bezdrôtové slúchadlá, čierne

Bose QuietComfort Earbuds, bezdrôtové slúchadlá, čierne
Bose QuietComfort Earbuds, bezdrôtové slúchadlá, čierne Bose QuietComfort Earbuds, bezdrôtové slúchadlá, čierne Bose QuietComfort Earbuds, bezdrôtové slúchadlá, čierne Bose QuietComfort Earbuds, bezdrôtové slúchadlá, čierne Bose QuietComfort Earbuds, bezdrôtové slúchadlá, čierne Bose QuietComfort Earbuds, bezdrôtové slúchadlá, čierne Bose QuietComfort Earbuds, bezdrôtové slúchadlá, čierne Bose QuietComfort Earbuds, bezdrôtové slúchadlá, čierne Bose QuietComfort Earbuds, bezdrôtové slúchadlá, čierne Bose QuietComfort Earbuds, bezdrôtové slúchadlá, čierne Bose QuietComfort Earbuds, bezdrôtové slúchadlá, čierne Bose QuietComfort Earbuds, bezdrôtové slúchadlá, čierne Bose QuietComfort Earbuds, bezdrôtové slúchadlá, čierne Bose QuietComfort Earbuds, bezdrôtové slúchadlá, čierne
Bose
SKU: B 831262-0010

Bezdrôtové slúchadlá určené pre bežný posluch s funkciou aktívneho potlačenia vonkajšieho hluku. Ponúkajú výdrž až 6 hodín na jedno nabitie.

Zobraziť údaje o produkte

ihneď k odoslaniu

s DPH: 279,00 € bez DPH: 232,50 €
Doprava zdarma!
kus

Nové slúchadlá QUIETCOMFORT® Earbuds pokračujú v 20-ročnom dedičstve slúchadiel QUIETCOMFORT® a prinášajú ďalší pokrok v hardvéri a softvéri. Každé slúchadlo meria niečo viac ako 2,5 centimetra a váži menej ako 85 gramov. Napriek tomu fungujú  rovnako skvelé ako každý iný model y rady QuietComfort pred nimi. Premieňajú aj to najhlučnejšie prostredie na tiché útočisko - umlčiavajúc hukot nákladných áut, autobusov a ostatných ruchov ulice.

Bose QuietComfort Earbuds

Svet sa stíšil. Tvoja hudba žiari.

Lepší zvuk sa začína lepším tichom. Preto sú tieto elegantné nové bezdrôtové slúchadlá vyrobené s prelomovými akustickými inováciami a najsofistikovanejším potlačením hluku na svete. Spolu vytvárajú jasný, čistý zvuk a bohaté, hlboké basy vo virtuálnom tichu - takže môžete počuť všetky jemné detaily, ktoré sa zvyčajne stratia, ako napríklad spevák dýchajúci medzi slovami alebo lusknutie prstami z hĺbky publika. Naozaj veríme, že zo žiadneho iného bezdrôtového slúchadla do uší nedostanete pútavejší zážitok z počúvania, či už ide o hudbu, podcasty, videá alebo hovory.

Najúčinnejšie slúchadlá s potlačením hluku na svete

Vďaka kombinácií patentovaných aktívnych a pasívnych inovácií potlačenia hluku dosahujú slúchadlá Bose QuietComfort® Earbuds najlepšie výsledky z pomedzi ostatných bezdrôtových slúchadiel.

AKTÍVNE ZRUŠENIE HLUKU

Interné a externé mikrofóny monitorujú zvuky vo vašom prostredí a vo zvukovode a - za zlomok milisekundy - vytvárajú opačný signál na potlačenie nežiaduceho hluku. Ostane už len to, čo chcete naozaj počuť.

PASÍVNE ZRUŠENIE HLUKU

Mäkké ušné nástavce StayHear Max sú navrhnuté tak, aby sa úplne prispôsobili kontúram vášho ucha a vytvorila správne utesnenie. Čím je vzduchotesnejšie tesnenie, tým menej vonkajšieho hluku vstupuje a tým viac si môžete vychutnať svoj obsah. Dobré utesnenie je kriticky dôležité aj pre hlboké tóny, pretože dodávajú vašej hudbe väčšie emócie.

PERSONALIZUJTE SVOJE POČÚVACIE SKÚSENOSTI S NASTAVITEĽNÝM POTLAČENÍM HLUKU

Virtuálne ticho je vynikajúce na počúvanie hudby, ale existujú chvíle, keď musíte počuť aj vonkajší svet. Slúchadlá Bose QuietComfort® Earbuds, ktoré vedia, že rôzne situácie si vyžadujú inú úroveň vnímania okolia, vám jedinečným spôsobom umožnia zvoliť si svoj zážitok z počúvania. Umožnia vám buď úplne eliminovať okolitý hluk, alebo vypnúť potlačenie hluku alebo čokoľvek medzi tým.

Pre rýchle konverzácie vyberte možnosť úplnej transparentnosti. Táto praktická funkcia vyzerá, akoby ste vôbec nemali na ušiach slúchadlá - ideálne na objednanie kávy alebo na rozhovor so spolupracovníkmi.

Akustický systém vo vnútri týchto slúchadiel je schopný produkovať hlboké tóny a vzrušujúci, realistický zvuk bez ohľadu na to, ako hlasno (alebo jemne) chcete svoju hudbu počúvať.

Pretože keď znížite hlasitosť na väčšine slúchadiel, basy majú tendenciu miznúť a vaša hudba bude znieť plocho a bez života. Problém sme vyriešili našou technológiou Active EQ (aktívný ekvalizér) optimalizovanou pre objem. Táto technológia automaticky zvýrazňuje výšky alebo basy, aby hudba, ktorú počúvate, zostala neustále vyvážená - a to aj pri zmene hlasitosti.

ŽIVOTNOSŤ BATÉRIE

Slúchadlá do uší Bose QuietComfort® vám poskytujú výdrž batérie až 6 hodín na jedno nabitie. Až o 12 hodín dlhší čas na prehrávanie s nabíjacím puzdrom. Získajte ďalšie dve úplné nabitia uložením slúchadiel do uší v bezdrôtovom nabíjaní. Ste úplne bez energie? Rýchle 15-minútové nabitie vám poskytne výdrž batérie až 2 hodiny.

Bose QuietComfort Earbuds

Nabíjajte bezdrôtovo

Bezdrôtové nabíjacie puzdro je kompatibilné s akoukoľvek bezdrôtovou nabíjacou podložkou certifikovanou Qi.

Pripojenie cez Bluetooth 5.1

Podmanivý zvuk je bez spoľahlivého bezdrôtového pripojenia bezcenný. Slúchadlá do uší Bose QuietComfort® sú optimalizované pre Bluetooth 5.1 a sú navrhnuté tak, aby sa rýchlo spárovali s vaším zariadením. Silné a trvalo spoľahlivé pripojenie si môžete vychutnať, ak sa nachádzate do 10 metrov od spárovaného zariadenia.

Nastavenia a aktualizácie

Slúchadlá Bose QuietComfort Earbuds môžete ovládať cez aplikáciu Bose Music, ktorá vám umožňuje nastaviť rôzne funkcie, kontrolovať výdrž batérie, spravovať pripojenia Bluetooth atď. Týmto spôsobom tiež získate aktualizácie softvéru s novými funkciami, na ktorých pracujeme. Nezabudnite si aplikáciu stiahnuť, aby vám nič neuniklo.

Ďalšie informácie / Bose QuietComfort Earbuds, bezdrôtové slúchadlá, čierne

Značka Bose
Typ slúchadiel špuntová , Bluetooth, s mikrofónom, sl. s potlačením hluku
Konštrukcia do uší
Spojenia Bluetooth
Farba čierna
Dodáv. príslušenstvo púzdro, set silikónových naušníkov, USB charging cable

Čo obsahuje balenie:

 • 2 slúchadlá do uší Bose Earbuds (vybavené strednými ušnými nástavcami StayHear Max)
 • Malé a veľké ušné nástavce StayHear Max
 • Nabíjacie puzdro
 • Malé a veľké ušné nástavce
 • Nabíjací kábel USB-C (A až C)
 • Sprievodca rýchlym štartom

Ostatné parametre:

 • nastavenie cez aplikaciu Bose Music App
 • kapacitné dotykové rozhranie Touchpad
 • vode a potu odolne - certifikát IPX4
 • prave slúchadlo prehrátie  alebo pozastavíte hudbu  a prijatie hovorov
 • ľave slúchadlo aktivujete funkciu skratiek podľa vášho výberu
 • Bluetooth 5.1 s dosahom 10m
 • 6 hodin vydrze na jedno nabitie
 • 15min dobijania = 2 hod prevadzky
 • nabíjacie púzdro sa dá nabíjať bezdrôtovo na akejkoľvek nabíjačke kompatibilnej so systémom Qi
 • aa
All reviews
Je to TOP produkt v danej kategorii. Mal som na testovanie, neskutocne dobry zvuk. Funkcia potlacenia okoliteho ruchu, pripadne vnimania okolia funguje perfektne. Testovane pri jazde na ebike a pri beznom pracovnom nasadeni. Velmi dobre sedia v usiach a ani pri 5hodinovom noseni som nemal zly pocit. Taktiez pri jazde autom dokazete vnimat bezpecne okolie. Je tu jedna funkcia, ktora oproti inym vyrobcom chyba a to ovladanie hlasitosti priamo na sluchatkach. Tazko povedat ci to vadi, pretoze su ludia, ktorym tato fukcia nechyba. Kazdopadne vyzva na vyrobcu, pri upgrade by bolo fajn tuto funkciu doplnit.

29.10.2020

Roman M

Pridať recenziu
1 Hviezdička 2 Hviezdičky 3 Hviezdičky 4 Hviezdičky 5 Hviezdičiek

Podobné produkty
Bose QuietComfort Earbuds, bezdrôtové slúchadlá, bielé

Bose QuietComfort Earbuds, bezdrôtové slúchadlá, bielé

s DPH: 279,00 € bez DPH: 232,50 €
Podobné produkty
Bose QuietComfort Earbuds, bezdrôtové slúchadlá, bielé

Bose QuietComfort Earbuds, bezdrôtové slúchadlá, bielé

s DPH: 279,00 € bez DPH: 232,50 €

Porovnať produkty