BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

BOSE PowerMatch PM8500N

Bose Professional
SKU: B 343546-4110
Profesionálny výkonový zosilňovač konfigurácie Bose® PowerMatch PM8500 poskytuje zvukovú kvalitu kontrastu s vysokou úrovňou škálovateľnosti a konfigurovateľnosti pre pevné inštalačné zvukové systémy.
Zobraziť údaje o produkte

dostupnosť na vyžiadanie

s DPH: 4 990,00 € bez DPH: 4 158,33 €
Doprava zdarma!

Buďte prvý a napíšte recenziu

Profesionálny výkonový zosilňovač konfigurácie Bose® PowerMatch PM8500 poskytuje zvukovú kvalitu kontrastu s vysokou úrovňou škálovateľnosti a konfigurovateľnosti pre pevné inštalačné zvukové systémy. Verzie vybavené ethernetom umožňujú konfiguráciu, ovládanie a monitorovanie siete a rozširujúci slot podporuje vstup z voliteľných digitálnych audio príslušenstiev. Zosilňovače PowerMatch využívajú početné technológie spoločnosti Bose na dosiahnutie bezprecedentnej kombinácie výkonu, účinnosti a jednoduchosti inštalácie - všetko v spoľahlivom, proprietárnom dizajne. K dispozícii v dvoch verziách, PM8500 poskytuje pripojenie USB pre nastavenie a riadenie s jedným zariadením pomocou softvéru Bose ControlSpace® V3.0 alebo vyšším. Prístroj PM8500N pridáva ethernetové pripojenie pre riadenie siete a monitorovanie viacerých zosilňovačov verzie "N".

Aplikácia

  • Domy bohoslužieb, nákupné strediská
  • Maloobchod a konferenčné centrá
  • Reštaurácie a pohostinstvá

Ďalšie informácie / BOSE PowerMatch PM8500N

Váha 0.0000
Značka Bose Professional

Funkce

  • Technológia QuadBridge ™ - Umožňuje konfigurovať 4 dostupné kanály ako Mono, V-Bridge, I-Share alebo Quad, čo umožňuje pridelenie celkového dostupného výkonu zosilňovača na jeden alebo viac výstupných kanálov. Zosilňovač je schopný ovládať priamo aj nízku impedanciu a 70 / 100V reproduktorové zaťaženie.
  • Softvér Bose® ControlSpace® Designer ™ - zosilňovače PowerMatch môžu byť nakonfigurované pomocou softvéru ControlSpace Designer cez pripojenie USB na prednom paneli alebo pripojenie cez Ethernet na zadnom paneli (iba sieťové modely označené „N“). Pomocou softvéru ControlSpace Designer môžete získať prístup k ďalším funkciám, ako sú: Parametrické EQ stupne, zaťaženie každého výstupného kanála a automatický pohotovostný režim. Softvér ControlSpace Designer sa tiež používa na integráciu sieťových modelov PowerMatch zosilňovačov do väčších kontrolných a monitorovacích systémov, ktoré pozostávajú z procesorov Bose ESP a CC riadiacich centier.
  • Funkcia automatického pohotovostného režimu / automatického prebudenia - ak je táto funkcia zapnutá, táto funkcia automaticky vstúpi do / vystupuje z pohotovostného režimu, čím systém umožňuje znížiť spotrebu energie.
  • Spätnoväzobná slučka s dvojitým napätím a prúdom - Vlastný dizajn kombinuje účinnosť triedy D s jedinečným spätnoväzobným obvodom napätia, ktorý nepretržite monitoruje a riadi prúd a napätie dodávané do záťaže reproduktora. Nezávisle od úrovne výkonu a impedancie zaťaženia, zosilňovač neustále dodáva čo najširší dynamický rozsah, frekvenčnú odozvu a najnižšiu možnú deformáciu.
  • Napájanie PeakBank ™ - Regeneračné napájanie 4 kvadrantov umožňuje vyššiu hustotu výkonu a zároveň umožňuje opätovné použitie energie z reaktívneho zaťaženia v konvenčných konštrukciách triedy D. Tento vysoko efektívny dizajn zosilňovača prináša udržateľnú a opakovateľnú nízku frekvenciu.
  • Rýchla korekcia korekcie účinku (PFC) - efektívne riadi prúd vyvedený zo siete AC, čo umožňuje, aby zosilňovač mohol reprodukovať zvuk na maximálny výkon dlhšie bez kolísania napätia. PFC poskytuje vynikajúcu prechodovú odpoveď a funkcie s maximálnym výbojovým výkonom oveľa dlhšie ako konvenčné konštrukcie zosilňovačov triedy D, ktoré spĺňajú požiadavky aj tých najnáročnejších programových materiálov.
  • aa
Názov spoločnosti Miesto obchodu Vzdialenosť Informácia skladu Cena dopravy* Cena*
Pridať recenziu
1 Hviezdička 2 Hviezdičky 3 Hviezdičky 4 Hviezdičky 5 Hviezdičiek

Porovnať produkty