BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

BOSE Portable Home Speaker - Prenosný domáci reproduktor čierny

BOSE Portable Home Speaker - Prenosný domáci reproduktor čierny
BOSE Portable Home Speaker - Prenosný domáci reproduktor čierny BOSE Portable Home Speaker - Prenosný domáci reproduktor čierny BOSE Portable Home Speaker - Prenosný domáci reproduktor čierny BOSE Portable Home Speaker - Prenosný domáci reproduktor čierny BOSE Portable Home Speaker - Prenosný domáci reproduktor čierny BOSE Portable Home Speaker - Prenosný domáci reproduktor čierny BOSE Portable Home Speaker - Prenosný domáci reproduktor čierny BOSE Portable Home Speaker - Prenosný domáci reproduktor čierny BOSE Portable Home Speaker - Prenosný domáci reproduktor čierny BOSE Portable Home Speaker - Prenosný domáci reproduktor čierny BOSE Portable Home Speaker - Prenosný domáci reproduktor čierny BOSE Portable Home Speaker - Prenosný domáci reproduktor čierny
Bose
SKU: B 829393-2100
Prenosný bezdrôtový reproduktor s ktorým môžete streamovať hudbu priamo z cloudu Je to domáci reproduktor, bez ktorého nechcete opustiť domov. Podpora WIFI a Bluetooth.
Zobraziť údaje o produkte

ihneď k odoslaniu

s DPH: 370,00 € bez DPH: 308,33 €
Doprava zdarma!
kus

Buďte prvý a napíšte recenziu

Náš najuniverzálnejší smart reproduktor


Prenosný domáci reproduktor je bezdrôtový hlasom ovládaný domáci reproduktor typu všetko v jednom. V rámci domu si ho môžete presunúť z miestnosti do miestnosti - a keď odchádzate z domu, môžete si ho vziať so sebou. Kdekoľvek s pripojením Wi-Fi ho môžete ovládať hlasom a streamovať hudbu priamo z cloudu. Mimo dosahu Wi-Fi ho môžete ovládať ako akýkoľvek iný prenosný reproduktor pomocou mobilného telefónu alebo tabletu prostredníctvom rozhrania Bluetooth. A bez ohľadu na to, čo počúvate alebo kde ho počúvate, budete to všetko počuť v 360 stupňoch úžasného zvuku Bose. Je to domáci reproduktor, bez ktorého nechcete opustiť domov.


Precíť zvuk. Zaži ten rozdiel.


Rovnako ako naše reproduktory SoundLink Revolve a Revolve+, aj Bose Portable Home Speaker je navrhnutý tak, aby vyžaroval čistý zvuk vo všetkých smeroch súčasne - je však tiež navrhnutý tak, ešte hlbšie basy a vyšší výkon. Dajte reproduktor do stredu miestnosti a všetci si môžu vychutnať rovnaký zážitok. Alebo ho umiestnite do rohu miestnosti a zvuk bude vyzerať akoby bol okolo vás.


Objav jeho vlastnosti

Prenosný domáci reproduktor môžete používať ako inteligentný reproduktor kdekoľvek, kde je dostupná Wi-Fi. So zabudovaným hlasovým asistentom Google Assistant a Alexa stačí vysloviť hlasový povel, aby ste mohli počúvať všetku svoju obľúbenú hudbu, internetové rozhlasové stanice, podcasty a zvukové knihy - a navyše získať informácie o počasí, odosielať správy, nastavovať časovače, pridávať do svojich zoznamov úloh a ovládať inteligentne bytové doplnky.

* Dostupnosť hlasových asistentov môže byť v niektorých krajinách obmedzená.

Jednoduché streamovanie


Prehrávajte populárne hudobné služby ako Spotify, Amazon Music a Deezer na svojom prenosnom domácom reproduktore kdekoľvek, kde máte pripojenie Wi-Fi. Všade inde môžete pomocou rozhrania Bluetooth počúvať všetko, čo môže váš mobilný telefón alebo tablet prehrávať. Používatelia Apple môžu využiť AirPlay 2 na prehrávanie zvuku zo svojich zariadení. 

Jednoduché nastavenie a úplna kontrolaStiahnite si bezplatnú aplikáciu Bose Music a získajte pokyny, ako nastaviť reproduktory krok za krokom. Potom pomocou tejto aplikácie ľahko prehľadávajte všetku svoju hudbu na jednom mieste, plynule prechádzajte medzi stanicami, zoznamami skladieb a službami a udržujte softvér svojho reproduktora v aktuálnom stave. Aplikácia Bose Music vám tiež umožní zoskupiť prenosný domáci reproduktor Bose s akýmikoľvek inými inteligentnými reproduktormi alebo Soundbarmi Bose, vďaka ktorým získate dokonalý zvukový zážitok v domácnosti. Vypočujte si rôzne piesne v rôznych miestnostiach alebo jednu skladbu v každej miestnosti súčasne.


Ešte lepší spolu ako rodina


Prenosný domáci reproduktor Bose je súčasťou novej rodiny inteligentných reproduktorov Bose, ktoré zahŕňa reproduktory Home Speaker 300, Home Speaker 500, Soundbar 500 a Soundbar 700. Začnite s jedným a pridajte kedykoľvek ďalšie. Pretože nič neurobí z domova útulnejší priestor ako v úžasný zvuk Bose v každej miestnosti.


Nabitý a pripravený do akcie

Nabíjacia kolíska je (voliteľné príslušenstvo  - predáva sa osobitne) je ideálnym domovom pre prenosný domáci reproduktor Bose. Udržujte batériu reproduktora nabitú, keď ho nepoužívate - alebo nechajte hudbu prehrávať, aj keď ho nabíjate.

Ďalšie informácie / BOSE Portable Home Speaker - Prenosný domáci reproduktor čierny

Značka Bose
Wireless speaker type Bluetooth, on the go, Wi-Fi
Konektivita Android, Bluetooth, iPhone, Spotify, WiFi
Farba čierna
Pokročilé funkcie I Bluetooth
 • Priestorový 360° zvuk
 • Výkonné basy vďaka trom žiaričom
 • Ovládanie hlasom, dotykom, alebo aplikáciou
 • Vodeodolný materiál
 • Výdrž na jedno nabitie až 12 hodín
 • Pripojenie cez WI-FI® a BLUETOOTH®
 • Podpora APPLE AIRPLAY 2
 • Multiroom funkcionalita


Čo je v balení

 • Bose Portable Home Speaker
 • USB-C nabíjací kábel
 • nabíjačka
Názov spoločnosti Miesto obchodu Vzdialenosť Informácia skladu Cena dopravy* Cena*
Pridať recenziu
1 Hviezdička 2 Hviezdičky 3 Hviezdičky 4 Hviezdičky 5 Hviezdičiek

Odporúčané produkty
BOSE Portable Home Speaker nabíjacia kolíska - čierna

BOSE Portable Home Speaker nabíjacia kolíska - čierna

s DPH: 30,00 € bez DPH: 25,00 €
Podobné produkty
Odporúčané produkty
BOSE Portable Home Speaker nabíjacia kolíska - čierna

BOSE Portable Home Speaker nabíjacia kolíska - čierna

s DPH: 30,00 € bez DPH: 25,00 €
Podobné produkty

Porovnať produkty