BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

Audio slnečné okuliare BOSE Frames Tenor, čierne

Audio slnečné okuliare BOSE Frames Tenor, čierne
Audio slnečné okuliare BOSE Frames Tenor, čierne Audio slnečné okuliare BOSE Frames Tenor, čierne Audio slnečné okuliare BOSE Frames Tenor, čierne Audio slnečné okuliare BOSE Frames Tenor, čierne
Bose
SKU: B 851340-0100

Audio okuliare prehrávajúce hudbu s možnosťou prijímať hovory. Výdrž na jedno nabitie až 5,5 hodín.

Zobraziť údaje o produkte

ihneď k odoslaniu

s DPH: 279,00 € bez DPH: 232,50 €
Doprava zdarma!
kus

Buďte prvý a napíšte recenziu

Prvé okuliare Bose Frames ohromili priemysel aj majiteľov - a nové Frames  sú lepšie takmer vo všetkých smeroch.

Každý uhol, materiál a komponent bol starostlivo vybraný a zručne vyrobený pre vyššiu kvalitu, vylepšený vzhľad a vyššie pohodlie. Ich vylepšený dizajn skrýva všetku elektroniku vrátane dvoch 16 mm reproduktorov. To, čo nosíte a vidíte, sú nádherné slnečné okuliare - od presného vyváženia hmotnosti na hlave a odporu v pántoch, cez krivky mostíka a povrch s ultravysokým leskom.

Ale to, čo počujete, je rovnako pôsobivé. Frames Tenor majú znateľne lepšiu basovú odozvu, takže skladby sú reprodukované s väčšou hĺbkou a detailmi.

Okuliare Tenor sú odolné voči poškriabaniu a rozbitiu. Predĺžená je aj výdrž batérie a to až na 5,5 hodiny. Ich sklá je možné ľahko meniť, na výber sú rôzne možností: Mirrored Blue a Silver.

NIE SÚ TO LEN SLNEČNÉ OKULIARE

Pôvodné okuliare Bose Frames uviedol magazín Time v roku 2019 ako inováciu roka. A teraz je tu pokračovanie. Premyslene prepracované a nápadne elegantné, polarizačné šošovky a prvotriedne remeselné spracovanie. Technológia Bose Open Ear Audio™ produkuje zvuk, ktorý by ste od slnečných okuliarov nikdy nečakali. Je to zážitok, ktorý vám dáva možnosť   vnímať svet okolo vás, zatiaľ čo nenápadne počúvate svoju hudbu.

Moderná ikona

Rafinovaný štvorcový rám s výrazným mostíkom v tvare kľúčovej dierky, Bose Frames Tenor sú pre tých, ktorí volia štýl nad módou. Pretože ako všetci vieme, štýl je navždy.

Nič v ušiach alebo na ušiach

To je ten rozdiel, revolučný systém Bose Open Ear Audio™, ktorý vás zbaví slúchadiel, takže budete môcť počúvať a komunikovať s okolitým svetom, a to pri nenápadnom počúvaní hudby. Špeciálne vyvinutý akustický systém integrovaný do tenkých náušníc produkuje realistický zvuk, ktorý je plnší a hlbší ako pôvodné okuliare Bose Frames, zatiaľ čo inovatívny dizajn drasticky obmedzuje šírenie zvuku mimo vás.

Luxus v detailoch

Čierna s vysokým leskom. Pánty z nehrdzavejúcej ocele. Polarizačné šošovky, ktoré sa ľahko nepoškriabu alebo nerozbijú. Slnečné okuliare Bose Tenor sú vyrobené z ultramoderných materiálov, aby pôsobili luxusne. Pretože tak by ste mali cítiť, keď ich nosíte.

Rafinované pohodlie

Tvar okuliarov sme rafinovane upravili tak, aby zodpovedal širokej škále typov tváre. Rám je vyrobený ľahkého nylon, ktorý je jemný ako hodváb, ale zároveň pohodlný a odolný.

Hovory? Určite.

Prijímajte hovory aj na cestách bez použitia rúk. Naše najnovšie slnečné okuliare majú pokročilý mikrofónový systém, navrhnutý tak, aby sa sústredil na váš hlas a zároveň znižoval zvuk vetra a hluku okolo vás.

Ovládanie dotykom

S integrovaným snímačom dotyku a pohybu môžete jednoducho ovládať väčšinu funkcií okuliarov. Posunutím prsta pozdĺž pravého ramena upravte hlasitosť. Dvojitým klepnutím získate prístup k hlasovému asistentovi telefónu. A keď ich položte ich hore nohami, vypnú sa.

Vymeňte šošovky. Ale urobte to módne.

V kolekcii šošoviek pre Bose Frames Tenor nájdete vymeniteľné farebné šošovky, ktoré môžete jednoducho za chodu vymieňať a dotvárať tak svoj vzhľad.

Aplikácia Bose Music

Aplikácia Bose Music vám poskytuje prístup ku všetkému, čo vaše slnečné okuliare Bose Frames ponúkajú. Získajte tipy, prispôsobte si nastavenia, odomknite nové funkcie hneď po ich vydaní a začnite ihneď pomocou sprievodcu nastavením.

Ďalšie informácie / Audio slnečné okuliare BOSE Frames Tenor, čierne

Značka Bose
Typ prenosného zariadenia Bluetooth, wearable
Farba čierna
Dodáv. príslušenstvo púzdro, USB charging cable

Technicke špecifikácie:

 • výdrž baterie až 5,5 hodin
 • rýchle nabíjanie, 100% len za jednu hodinu
 • 2 mikrofóny so smerovými charakteristikami pre lepšie odfiltrovanie okolia
 • Bluetooth v5.1, dosah 10 m
 • Dotykové ovládanie: hlasitosť, prehrávanie skladieb
 • Podpora hlasových asistententov (Google Assistant, Amazon Alexa, Siri)
 • Aplikácia Bose Music pre detailne nestavenie okuliarov

Čo obsahuje balenie:

 • Okuliare Bose Frames Tenor
 • Zrkadlové polarizované šošovky
 • Nylonové puzdro
 • Nabíjací kábel USB-C
 • Čistiaca handrička
 • aa
 • aa
Pridať recenziu
1 Hviezdička 2 Hviezdičky 3 Hviezdičky 4 Hviezdičky 5 Hviezdičiek

Podobné produkty
Audio slnečné okuliare BOSE Frames Soprano, čierne

Audio slnečné okuliare BOSE Frames Soprano, čierne

s DPH: 279,00 € bez DPH: 232,50 €
Podobné produkty
Audio slnečné okuliare BOSE Frames Soprano, čierne

Audio slnečné okuliare BOSE Frames Soprano, čierne

s DPH: 279,00 € bez DPH: 232,50 €

Porovnať produkty