BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

Audio slnečné športové okuliare Frames Tempo, čierne

Audio slnečné športové okuliare Frames Tempo, čierne
Audio slnečné športové okuliare Frames Tempo, čierne Audio slnečné športové okuliare Frames Tempo, čierne Audio slnečné športové okuliare Frames Tempo, čierne Audio slnečné športové okuliare Frames Tempo, čierne Audio slnečné športové okuliare Frames Tempo, čierne Audio slnečné športové okuliare Frames Tempo, čierne
Bose
SKU: B 839769-0100

Športové audio slnečné okuliare prehrávajúce hudbu. Potu a vode odolné s certifikátom IPX4. Výdrž na jedno nabitie až 8 hodín.

Zobraziť údaje o produkte

ihneď k odoslaniu

s DPH: 279,00 € bez DPH: 232,50 €
Doprava zdarma!
kus

Buďte prvý a napíšte recenziu

Frames Tempo sú navrhnuté tak, aby sa zmestili pod väčšinu ochranných prilieb. Sú odolné proti potu, poveternostným vplyvom, poškriabaniu a rozbitiu. Majú výdrž batérie až 8 hodín a dobiť ich môžete vďaka priloženému nabíjaciemu káblu typu USB-C.

VYTVORENÉ PRE ZVUK

Vychutnajte si vysokokvalitný zvuk - bez slúchadiel. To je kúzlo okuliarov Bose Frames Tempo. Vysoko výkonné športové slnečné okuliare s revolučným dizajnom Bose Open Ear Audio, ktoré vám umožnia počúvať hudbu a zároveň vnímať vaše okolie. S dizajnom odolným proti potu a poveternostným vplyvom, ľahkým, aerodynamickým rámom a mäkkými silikónovými vankúšikmi na nos sú okuliare Tempo navrhnuté pre pohodlie a výkon.

Pohodlné a bezpečné.

Neboli by to kvalitné slnečné okuliare, keby nezostali pokope. Preto sme precízne navrhli rámy Bose Frames Tempo, aby ste mali pocit, že sú vašou súčasťou, od mäkkých silikónových vankúšikov na nos, cez ohybné úchyty spánkov až po prispôsobené pružinové pánty, ktoré držia tak tesne, ako je to len možné. Pretože po 15 kilometroch by ste mali cítiť iba únavu, nie slnečné okuliare.

Krv, pot Aj dážď.

Na ceste za vaším cieľom čelíte rôznym prekážkam. Vaše slnečné okuliare tiež. Preto boli tieto športové slnečné okuliare navrhnuté tak, aby boli potu a vode odolné vďaka certifikátu IPX4, tak aby prežili všetky nástrahy. Polykarbónové polarizačné šošovky sú odolné proti poškriabaniu a rozbitiu. Rám vyrobený z termoplastu TR-90 je odolný a pevný. Špeciálne navrhnutá akustická sieťovina vo výduchoch reproduktorov pomáha chrániť pred vodou a nečistotami.

Nič v ušiach alebo na ušiach

To je rozdiel. Je to revolučný zážitok z Open Ear Audio technológie, ktorý vás zbaví slúchadiel, takže môžete stále vnímať svoje o okolie - premávku, chodcov, všetko, na čo pri cvičení vonku narazíte. Vďaka špeciálne navrhnutým reproduktorom Bose, hrajú Bose Frames Tempo hlasnejšie a hlbšie ako všetky ostatné zvukové slnečné okuliare, aby ste pri jazde na bicykli rýchlosťou 25 kilometrov za hodinu cítili hudbu aj pri prudkom vetre.

Vymeňte šošovky. Za pár sekúnd.

Vďaka vymeniteľným športovým šošovkám sú okuliare Bose Frames Tempo pripravené na akýkoľvek šport. Vymeňte šošovky za pár sekúnd tak, aby zodpovedali aktuálnemu terénu a svetelným podmienkam. Okuliarové sklá sú polykarbónové s priepustnosťou viditeľného svetla 12%. K dispozícii sú tiež voliteľné sklá: Road Orange má 20% VLT (visible light transmission) sklá, ktorý redukujú oslnenie od reflexných povrchov, ako je voda a sneh; Trail Blue má 28% VLT, ide o sklá, ktoré zvyšujú kontrast a rozlíšenie za jasných slnečných podmienok; Twilight Yellow má 77% VLT, sklá určené na použitie za súmraku.

Aplikácia Bose Music

Aplikácia Bose Music vám poskytuje prístup ku všetkému, čo vaše slnečné okuliare Bose ponúkajú. Získajte tipy, prispôsobte si nastavenia, odomknite nové funkcie hneď po ich vydaní a ihneď začnite s nastavením so sprievodcom, ktorý vám pomôže vybrať si správne vankúšiky na nos, aby vám čo najlepšie sedeli.

Ďalšie informácie / Audio slnečné športové okuliare Frames Tempo, čierne

Značka Bose
Typ prenosného zariadenia Bluetooth, wearable
Farba čierna
Dodáv. príslušenstvo púzdro, USB charging cable

Technicke špecifikácie:

 • výdrž baterie až 8 hodin
 • rýchle nabíjanie, 100% len za jednu hodinu
 • 2 mikrofóny so smerovými charakteristikami pre lepšie odfiltrovanie okolia
 • IPX4 certifikát - odolnosť voči potu a vode
 • Bluetooth v5.1, dosah 10 m
 • Dotykové ovládanie: hlasitosť, prehrávanie skladieb
 • Podpora hlasových asistententov (Google Assistant, Amazon Alexa, Siri)
 • Aplikácia Bose Music pre detailne nestavenie okuliarov

Čo obsahuje balenie:

 • Okuliare Bose Frames Tempo
 • Zrkadlové čierne polarizované šošovky
 • Nylonové puzdro
 • Nabíjací kábel USB-C
 • 3 veľkosti vankúšikov na nos
 • Čistiaca handrička
 • aa
Pridať recenziu
1 Hviezdička 2 Hviezdičky 3 Hviezdičky 4 Hviezdičky 5 Hviezdičiek

Porovnať produkty