BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

BOSE 201 Direct/Reflecting reproduktorový systém, čierny

BOSE 201 Direct/Reflecting reproduktorový systém, čierny
Bose
SKU: B 029297

Bose 201, reproduktorový systém
B 029297 

Zobraziť údaje o produkte

ihneď k odoslaniu

s DPH: 300,00 € bez DPH: 250,00 €
Doprava zdarma!

Buďte prvý a napíšte recenziu

Reproduktory BOSE 201 sa vďaka univerzálnemu dizajnu hodia takmer do každej miestnosti

Systém reproduktorov Bose® 201® Direct/Reflecting® je navrhnutý pre použitie ako domáce stereo reproduktory v menších miestnostiach, alebo ako reproduktory pre domáce kino pri použití systému surround sound.

Stereo reproduktory Bose 201® dokážu vytvoriť pomocou proprietárne technológie Direct/Reflecting® posluchový zážitok, podobný živému vystúpeniu, kedy možno počuť akustiku koncertnej sály - v tomto prípade totiž budete počuť zmes priamych a odrazených zvukov, prichádzajúcich z rôznych smerov, ktorých pomer sa ešte líši v rôznych časových periódach. Inovatívna technológia Bose® Direct/Reflecting® opätovne vytvára zážitok z koncertných predstavení pomocou odrazov zvuku od stien a ďalších plochých predmetov v miestnosti.

Technológia Bose® Direct/Reflecting® - namiesto toho, aby sa stereo efekty sústredili do jedinej oblasti ideálneho posluchového priestoru, systém Stereo Everywhere® poskytuje plný stereofónny zvuk v celej posluchovej oblasti. Môžete si tak vychutnať realistický a priestorový zvuk takmer kdekoľvek v miestnosti, kde budete sedieť alebo stáť.

Stereo Everywhere® - na rozdiel od bežných domácich reproduktorov, ktoré vyžarujú zvuk hlavne v jednom smere, vytvára vyvážený stereofónny zvuk naprieč širokou oblasťou. Výsledkom proprietárnych technológií Bose je, že tieto reproduktory produkujú vyvážený zvuk v celej posluchovej oblasti.

Priestorová disperzia - technológia Spatial Dispersion pracuje ako šošovka, ktorá vytvára hladšiu vysokofrekvenčnú priestorovú odozvu a širšiu distribúciu zvuku.

Zníženie turbulencie vzduchu - konštrukcia otvorov slúži na zníženie turbulencie vzduchu, takže si môžete vychutnať čistejšie a hlbšie tóny, a to aj v najnižších frekvenciách i pri vyšších hlasitostiach.

Konštrukcia umožňuje ďalšie rozšírenie pre získanie zvuku ako v kine a bezproblémové splynutie so vzhľadom domáceho kina. Tento produkt môžete kedykoľvek skombinovať s akýmkoľvek systémom reproduktorov Bose® Direct/Reflecting®.

Ďalšie informácie / BOSE 201 Direct/Reflecting reproduktorový systém, čierny

Značka Bose
Speaker type bookshelf speaker, on wall speaker
  •  Realistický, priestorový zvuk, podobný ako pri živom vystúpení
  •  Použitie so stereo komponentami alebo komponentami domáceho kina, pre vyvážený zvuk v menších miestnostiach 
  •  Konštrukcie regálových reproduktorov, dizajn sa hodí do väčšiny miestností 
  •  Voliteľné príslušenstvo pre ďalšie možnosti umiestnenia
Názov spoločnosti Miesto obchodu Vzdialenosť Informácia skladu Cena dopravy* Cena*
Pridať recenziu
1 Hviezdička 2 Hviezdičky 3 Hviezdičky 4 Hviezdičky 5 Hviezdičiek

Porovnať produkty