BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

Beyerdynamic MMX 300 (2. generácia)

Beyerdynamic MMX 300 (2. generácia)
Beyerdynamic MMX 300 (2. generácia) Beyerdynamic MMX 300 (2. generácia) Beyerdynamic MMX 300 (2. generácia) Beyerdynamic MMX 300 (2. generácia) Beyerdynamic MMX 300 (2. generácia) Beyerdynamic MMX 300 (2. generácia) Beyerdynamic MMX 300 (2. generácia)
Beyerdynamic
SKU: BD 718300

High-tech pre vaše uši. Extrémne čistý, trojrozmerný a pôsobivý zvuk. Stále viac a viac profesionálnych hráčov sníva o prémiovom hernom headsete MMX 300.

Zobraziť údaje o produkte

K odoslaniu v rámci 5-8 pracovných dní

s DPH: 299,00 € bez DPH: 249,17 €
Doprava zdarma!

Buďte prvý a napíšte recenziu

Dimensionální zvuk

Všetko je to v detailoch. Systém driverov zaisťuje zvuk v štúdiovej kvalite – čistý a silný, presne ako potrebujete v rozhodujúcich momentoch hry.
Naozaj je to všetko v detailoch. A pokiaľ ich môžete počuť, budete víťazom. Máte právo na akciu v ten správny čas. Vypočujte si absolútne všetko, dokonca aj tie najnepatrnejšie zvuky. Buďte pripravení a vždy o krok vpred. Počuť viac, ako všetci ostatní – to je váš náskok! Pôsobivá kvalita zvuku slúchadiel MMX 300 je výsledkom viac ako 90-tych rokov skúseností so zvukom spoločnosti Beyerdynamic. Táto náhlavná súprava v sebe spája technológie zo súkromného leteckého priemyslu a profesionálnych nahrávacích štúdií – výsledkom je krištáľovo čistý zvuk s pôsobivou trojrozmernosťou a výkonnou basovou odozvou.

 

Profesionálny prenos hlasu

Dajte tie správne príkazy v ten pravý čas. Vysoko kvalitný kondenzátorový mikrofón s husím krkom pomáha zaistiť, aby váš silný a zreteľný hlas mohol váš tím jasne pochopiť.

 

Komunikovať dokonale

Úspešné hranie je vždy o tímovej práci. Uspieť môžete len vtedy, pokiaľ máte tú správnu taktiku, výkonnosť s presným načasovaním, a pokiaľ môžete správne porozumieť jeden druhému, takže môžete prísť s dokonalým plánom. Mimoriadne kvalitný kondenzátorový mikrofón zaručuje, že je váš hlas prenášaný vždy silne a zreteľne. Kardioidná smerová charakteristika a pop filter úspešne potlačia rušivé pozadie a hluk okolitého prostredia – ideálne pre hlučné prostredie a herné turnaje.

 

Maximálna kontrola

Máte všetko na dosah ruky: Diaľkový ovládač na kábli vám umožní mať plnú kontrolu, nech už hráte na PC alebo na konzole.
S integrovaným diaľkovým ovládaním na kábli máte všetko pod kontrolou, a to aj v hektických situáciách počas turnaja. Všetky dôležité funkcie, napríklad pre vypnutie mikrofónu, nastavenie hlasitosti, prijatie hovoru a správu rôznych médií, rovnako ako tlačidlo pre dočasné vypnutie zvuku, sú vždy na dosah. Ovládanie je vo vašich rukách.
Vďaka priloženému káblovému adaptéru je možné headset MMX 300 použiť na PC alebo pre hranie na notebooku či konzole, ktoré majú k dispozícii combi-jack 3.5 mm.

 

Maximálny herný komfort: Made in Germany

Mimoriadne robustný, napriek tomu nesmierne komfortný: Headset MMX 300 je vyrábaný ručne a z extrémne kvalitných materiálov (vyrobené v Nemecku). Toto spracovanie zaistí, že headset budete pohodlne používať mnohé roky.
Navrhnuté tak, aby bol využiteľný počas mnohých rokov, MMX 300 je solídnou dlhodobou investíciou.

 

Návrhy, vytvorené inžiniermi v Beyerdynamic sú veľmi dôkladné, a samotné produkty sú vyrábané ručne vysoko kvalifikovanými odborníkmi v Nemecku. Tento stupeň manuálneho spracovania zaisťuje produkty v unikátnej kvalite tak, aby slúžili ešte veľa rokov.

 

Ďalšie informácie / Beyerdynamic MMX 300 (2. generácia)

Značka Beyerdynamic
Typ slúchadiel gaming

ZVUKOVÉ VLASTNOSTI

Slúchadlá

Typ meniča: Dynamický
Konštrukcia: Uzatvorená
Frekvenčná odozva: 5 – 35,000 Hz
Nominálna impedancia: 32 Ω pro System
Nominálne SPL: 96 dB 
Zaťažiteľnosť: 100 mW

Mikrofón

Typ meniča: Kondenzátorový (elektretový)
Princíp: Tlakový
Smerová charakteristika: Kardioidná (ladvinová) 
Napájacie napätie: 1.5 - 9V
Príkon: <0,5 mA
Nominálna impedancia: Okolo 1.5 kΩ
Faktor prenosu pola pri f = 1 kHz: 20 mV / Pa
Rozsah prenosu: 30 - 18.000 Hz
Faktor skreslenia: 0,2% pri f = 1 kHz
Max. citlivosť: 120 dB
Mikrofónny výstup: Nesymetrický

 

PREVÁDZKOVÉ VLASTNOSTI

Slúchadlá

Dĺžka a typ kábla:

  • 1,2 m kábel s diaľkovým ovládaním

  • 1,2 m Y predlžovací kábel pre pripojenie k PC

Pripojenie:

  • Pozlátený stereo jack 3,5 mm & adaptér 6,35 mm,

  • Predlžovací kábel s dvomi 3,5 mm jackmi (Line a Mic)

Mikrofón

Dĺžka kapsli: Okolo 150 mm
Priemer hlavy: 13 mm
Pripojenie: 5 mm stereo jack

 

OBSAH BALENIA

  • Výmenný kábel s diaľkovým ovládaním

  • Predlžovací kábel pre PC

  • Prepravné púzdro

Názov spoločnosti Miesto obchodu Vzdialenosť Informácia skladu Cena dopravy* Cena*
Pridať recenziu
1 Hviezdička 2 Hviezdičky 3 Hviezdičky 4 Hviezdičky 5 Hviezdičiek

Porovnať produkty