BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

Beyerdynamic DT 1990 PRO 250 ohm

Beyerdynamic DT 1990 PRO 250 ohm
Beyerdynamic DT 1990 PRO 250 ohm Beyerdynamic DT 1990 PRO 250 ohm Beyerdynamic DT 1990 PRO 250 ohm
Beyerdynamic Professional
SKU: BD 710490

Referenčné štúdiové slúchadlá s otvorenou konštrukciou pre mixovanie a mastering

Zobraziť údaje o produkte

ihneď k odoslaniu

s DPH: 438,00 € bez DPH: 365,00 €
Doprava zdarma!

Buďte prvý a napíšte recenziu

VÝNIMOČNÉ Štúdiové slúchadlá

Referenčné štúdiové slúchadlá sú určené pre presné počúvanie, mixovanie a mastering. Profesionálni užívatelia z celého sveta dôverujú štúdiovým slúchadlám Beyerdynamic už po celé desaťročia, pretože slúchadlá Beyerdynamic patria v profesionálnej oblasti medzi absolútnu špičku. Hudobnými producentmi, zvukovými technikmi v štúdiách a ďalšími náročnými užívateľmi sú voľbou číslo jedna, a v štúdiách patrí celosvetovo medzi pevné vybavenia. Referenčné slúchadlá DT 1990 PRO predstavujú kombináciu desaťročných skúseností s najmodernejšou technológiou slúchadiel, špičkového dielenského spracovania, kvalitou zvuku, a najnovšou technológiou driverov Tesla v otvorenej konštrukcii. Vďaka vysokému rozlíšeniu a vyváženému zvuku nastavujú slúchadlá DT 1990 PRO nové štandardy, a to nielen z hľadiska dizajnu a spracovania.

VYROBENÉ V NEMECKU

Rovnako ako je tomu u všetkých profesionálnych štúdiových slúchadiel Beyerdynamic, tak je aj model DT 1990 PRO ručne vyrábaný v Nemecku. Pre vysokú kvalitu použitých materiálov a starostlivé spracovanie je tento špičkový produkt dlhodobou investíciou.

Zvuk vo vysokom rozlíšení

Pokiaľ ide o reprodukciu zvuku, medzi kritické požiadavky patrí výkon a presnosť. To zaisťujú najnovšie meniče technológie Tesla, ktoré sa vyznačujú presným rozlíšením a vysokým výkonom. Brilantné výšky, bohaté a detailné stredy, a presné basy - špičková kvalita zvuku, ktorá nepozná hraníc. Geniálny meniče Tesla s vysokým rozlíšením, spoločne s otvorenou konštrukciou, zaisťujú široký, dynamický a extrémne prirodzený stereofónny obraz. Vyvážené podanie a špičkovú kvalitu zvuku pomáhajú vytvoriť materiály, ako titán potiahnutý akustickú tkaninou, a ďalšie starostlivo vyberané textílie a materiály.

MAXIMÁLNY KOMFORT

Perfektná konštrukcia modelu DT 1990 PRO v sebe spája inovácia s desaťročnou skúseností vo vývoji technológie slúchadiel. High-tech textílie a náušníky s pamäťovou penou zaisťujú počas nosené mimoriadny komfort. Slúchadlá sú tak pohodlná, že takmer zabudnete, že ich máte na sebe.

OTVORENÁ KONŠTRUKCIA

Vďaka otvorenej konštrukcii je dosiahnuté naturálneho a výnimočného priestorového zvuku. Optimalizovaná reprodukcie priestorového zvuku robí z modelu DT 1990 PRO spoľahlivá referenčné slúchadlá pre mixážny a masteringové aplikácie aj pre kritické počúvanie.

DVE ZVUKOVÁ NASTAVENIA

Vďaka vymeniteľným velúrovým náušníkom si môžete vybrať medzi dobre vyváženým zvukom alebo analytickým zvukom. Súčasťou slúchadiel sú obe varianty náušníkov, takže tento dokonalý balík môžete použiť aj pri náročných štúdiových aplikáciách.

ODOLNÁ KONŠTRUKCIA

Slúchadlá DT 1990 PRO sú ručne vyrábané v Nemecku, takže si môžete byť istí ich špičkovou kvalitou - od prvotriedneho a elegantného hlavového oblúka, po eloxované hliníkové strmene - táto nová štúdiová slúchadlá vás osloví ich výnimočným spracovaním už na prvý pohľad. Samozrejmosťou je starostlivosť a pozornosť, venovaná kvalite a odolnosti konštrukcie.

Ďalšie informácie / Beyerdynamic DT 1990 PRO 250 ohm

Značka Beyerdynamic Professional
Typ slúchadiel slúchadlá, štúdiové slúchadlá
Konštrukcia supraaurálne, otvorené
Spojenia 3,5 mm jack, 6,3 mm jack
Impedancia 250 Ω
Farba čierna
Pokročilé funkcie technológia TESLA
Stereo/Mono stereo
Dodáv. príslušenstvo kábel/káble, konektor pre adaptér, obal
Názov spoločnosti Miesto obchodu Vzdialenosť Informácia skladu Cena dopravy* Cena*
Pridať recenziu
1 Hviezdička 2 Hviezdičky 3 Hviezdičky 4 Hviezdičky 5 Hviezdičiek

Podobné produkty
Podobné produkty

Porovnať produkty