Behringer XENYX UFX1204

Behringer
SKU: UFX1204

Prémiový mixážny pult s 12 vstupmi, 4 zbernicami, 16 x 4 rozhraním USB/FireWire, 16-stopovým USB rekordérom, mikrofónovými predzosilňovačmi a kompresormi XENYX, britskými ekvalizérmi a multiefektovým procesorom.


 

Zobraziť údaje o produkte

možnosť odosl. do 4-7 dní

s DPH: 469,00 € bez DPH: 390,83 €
Doprava zdarma!
kus

Buďte prvý a napíšte recenziu

Pretože sa mixážne pulty BEHRINGER radu UFX pýšia hviezdnymi funkciami, medzi ktoré patria naše prémiové mikrofónové predzosilňovače XENYX, "jednogombíkové" kompresory, britské ekvalizéry a 24-bitové interné efekty, sú jednými z najlepšie znejúcich kompaktných mixážnych pultov, ktoré ste kedy počuli. Vďaka svojmu vstavanému 16 x 4 rozhraniu USB / FireWire a 16-stopovému USB rekordéru sú na svetelné roky vzdialené od vášho priemerného mixážneho pultu. Predstavte si, že budete schopní nahrať vaše budúce živé vystúpenie priamo na USB disk alebo do svojho počítača PC / Mac - a transportná sekcia UFX môže fungovať aj ako centrum pre diaľkové ovládanie vašej počítačovej DAW pomocou MIDI.

Mimoriadna univerzálnosť

Od vstupu k výstupu sú mixážne pulty BEHRINGER radu UFX úplne funkčné, ľahko ovládateľné a neprekonateľne univerzálne. Mono kanály sú vybavené našimi legendárnymi mikrofónovým predzosilňovačmi XENYX cenenými na celom svete profesionálnymi zvukármi pre svoj čistý zvuk a vysoké rozšírenie audio výkonu. Mono kanály akceptujú ako vyvážené XLR a 1/4" TRS, tak nevyvážené 1/4" TS konektory. Linkový / Hi-Z spínač je tiež k dispozícii pre kanály 1 a 2, takže môžete pripájať akustické, elektrické a basové gitary, bez toho aby ste potrebovali externý DI box.

Vstavaný 16-stopový rekordér

Mixážne pulty radu UFX uľahčujú nahrávanie vašich živých vystúpení alebo domáce nahrávanie. Jednoducho len pripojte USB disk k zadnému panelu, stlačte tlačidlo nahrávania na ovládacom rozhraní 16-stopového rekordéra - a potom už len relaxujte a užívajte si šou. Keď sa z vystúpenia vrátite domov, môžete ovládať akúkoľvek počítačovú DAW priamo zo svojho mixážneho pultu UFX pomocou MIDI.

Britský ekvalizér

Britské konzoly zo šesťdesiatych a sedemdesiatych rokov zmenili zvuk rokenrolu. Bez nich by nikdy nedošlo k "britskej invázii". Kanálový ekvalizér našich mixážnych pultov XENYX vychádza z úplne rovnakých obvodov, čo vám umožňuje dodávať signál s neuveriteľne vrelým a detailným muzikálnym charakterom. I keď budete tieto ekvalizéry používať nadmerne, ľahko vám odpustia a ponúknu vám vynikajúcu kvalitu zvuku.

Mono kanály UFX1204 využívajú náš vysoko muzikálny "britský" trojpásmový ekvalizér so semiparatmetrickým ovládaním stredov, čo vám umožňuje voľbu frekvenčného stredu a posilnenie alebo zoslabenie o celých 15 dB. Kanálový ekvalizér prístroja UFX1604 je rozšírená štvorpásmová verzia s vypínateľným vyššími a nižšími stredmi, takže môžete svoj zvuk ešte lepšie optimalizovať. Oba modely sú vybavené vypínateľným, skutočným + 48V fantómovým napájaním pre všetky mono kanály, takže môžete používať špičkové štúdiové kondenzátorové mikrofóny - vlastnosť, ktorá bola takmer nemysliteľná u mixážnych pultov v tejto triede.

Stereo kanály podporujú vyvážené a nevyvážené 1/4" linkové konektory a naše štvorpásmové „britské“ ekvalizéry ponúkajú nastavenie zvuku. Všetky kanály obsahujú 4 výstupy Aux, prepínateľné pred / post výstupy FireWire, funkciu stlmenia / zmeny 3-4 a veľmi jemné logaritmicky sa zužujúce zoslabovače s nízkym opotrebením (UFX1204 iba pre zoslabovač MAIN MIX, kanálové zoslabovače majú 60 mm).

Čo je to kompresor?

Spýtajte sa profesionálnych zvukárov, aké sú ich najobľúbenejšie externé zariadenia pre spracovanie zvuku, a odpoveď bude takmer vždy rovnaká - zariadenie pre dynamickú kompresiu. Čo je to kompresia? Sme radi, že sa pýtate. Kompresia obmedzuje dynamický rozsah signálu, znižuje hladinu hlasných zvukov a zosilňuje tichšie zvuky, aby bol dosiahnutý vyvážený zvuk. Avšak aplikácia kompresie je delikátnym umením, ktorého zvládnutie je pre mnoho nováčikov, a dokonca aj stredne pokročilých zvukárov, náročné. Naša "jednogombíková" kompresia je k dispozícii pre všetky mono kanály a má jednoduché ovládanie aj pre začínajúcich používateľov. Teraz môžete ľahko zvoliť perfektné množstvo kompresie pre nástroje aj vokály a vytvoriť pôsobivé dôrazné a čisté mixy. Naše "jednogombíkové" kompresory sú v základnej výbave všetkých USB mixážnych pultov XENYX radu QX.

Funkčnosť

UFX1204 sme vybavili naozaj špičkovým stereo efektovým procesorom s 16 editovateľným prednastaveniami, medzi ktoré patrí echo efekt, zbor, flanger, oneskorenie, phaser, multiefekty a funkcia Tap pre neprekonateľné vylepšenie živých vystúpení. A pretože dobrých vecí nie je nikdy dosť, vybavili sme UFX1604 nie jedným, ale dvoma týmito výkonnými efektovými enginmi pre ešte väčšiu univerzálnosť.

K tomu pridajte rozsiahlu sekciu Talkback s interným mikrofónom, mono kanálové vstupy, až 4 stereo vstupy Aux, veľa možností výstupov, softvér na stiahnutie zadarmo a oveľa viac - a dostanete tento úžasný nový rad mixážnych pultov XENYX UFX od spoločnosti BEHRINGER!

Skladajte. Nahrávajte. Mixujte. Zdieľajte.

Tracktion je jednou z najrýchlejších a najjednoduchších digitálnych audio pracovných staníc (DAW) pre skladanie, nahrávanie, úpravy, mixovanie a zdieľanie vašej hudby s celým svetom. Tracktion má jednoobrazovkové rozhranie, je elegantný z hľadiska dizajnu a spája vynikajúce vlastnosti profesionálnych DAW, napríklad dynamickú automatizáciu, neobmedzený počet stôp, nahrávanie MIDI a podporu zásuvných modulov VST a AU. Tento výkonný softvér pre produkciu hudby vám ponúka všetky nástroje celého profesionálneho nahrávacieho štúdia. Naučiť sa pracovať s DAW nikdy nebolo jednoduchšie vďaka obrovskej a okamžite dostupné knižnici zdrojov. Aby sme vám poďakovali - keď zaregistrujete svoj XENYX UFX1204 na stránke www.behringer.com, odmeníme vás doplnkovým kódom pre stiahnutie úplné verzie Tracktion 4. Nahrávanie a úpravy nemôžu byť jednoduchšie. Viac informácií o Tracktion nájdete na http://www.tracktion.com/support/videos.

Ste chránení

Vždy sa usilujeme o to, aby ste boli ako naši zákazníci čo najspokojnejší. Naše produkty sú vyrábané vo vlastnom výrobnom závode našej skupiny MUSIC za pomocou najmodernejšej automatizácie, pokročilých výrobných postupov a pracovísk pre zabezpečenie kvality, ktoré majú k dispozícii najsofistikovanejšie testovacie vybavenie na svete.

Preto máme jednu z najnižších poruchovostí výrobkov odvetvia a sebavedome im poskytujeme veľkorysý trojročný záručný program.

Ďalšie informácie / Behringer XENYX UFX1204

Značka Behringer
Typ mixpultov malé mixpulty
Kanály 11 - 16
Výkon Nie
Vstupy fantómový, jack - nesymetrický, RCA - cinch, USB
Výstupné konektory jack - nesymetrický, monitor, RCA - cinch, slúchadlový, USB, XLR symetrický
Efekty delay, flanger, kompresor, multi efekt, pitch, reverb
Ekvalizér analógový, 3 pásmový
Pokročilé funkcie USB rekordér
Dodáv. príslušenstvo software

Funkce

 • Prémiový analógový mixážny pult s veľmi nízkym šumom a vysokým rozšírením audio výkonu, integrovaným 24bit/96kHz rozhraním USB/FireWire a 16-stopovým USB rekordérom

 • Vstavané 16 x 4 rozhranie sa pripája priamo k vášmu počítaču a podporuje Mac OS X a Windows XP alebo vyšší

 • Integrovaný 16-stopový USB rekordér umožňuje rýchle nahrávanie v štúdiu alebo pri živých vystúpeniach

 • 4 moderné mikrofónové predzosilňovače XENYX porovnateľné so samostatnými špecializovanými predzosilňovačmi s individuálnymi spínačmi fantomového napájania

 • 4 kompresory so štúdiovou kvalitou s úžasne jednoduchou funkciou ovládania „jedným gombíkom“ a kontrolné LED pre profesionálny zvuk hlasov aj nástrojov

 • Neoklasický „britský“ trojpásmový ekvalizér so semiparametrickým stredným pásmom pre vrelý a muzikálny zvuk

 • Štúdiový stereo efektový procesor s 16 úžasnými editovateľným prednastaveniami, vrátane echo efektu, zboru, flangeru, omeškania, harmonizéru, multiefektov, funkcie Tap a pamäti pre parametre užívateľských nastavení

 • Osvetlená sekcia MIDI Transport pre diaľkové ovládanie vášho DAW / sekvenceru na PC/Mac

 • 2 vstupy HI-Z pre priame pripojenie gitár, 4 kanálové vstupy a vyvážené výstupy hlavného mixu s ¼" TRS a XLR konektory

 • 2 výstupy Aux na kanál - všetky s prepínateľným predzoslabovačom / postzoslabovačom, 2 stereo vstupy Aux a samostatný vstup CD / magnetofón

 • Funkcia Solo-In-Place s funkciou PFL / AFL a plne vybavená sekcia Talkback

 • Komplexná sekcia monitorovania so samostatnými ovládačmi hladiny reproduktorov a výstupmi pre slúchadlá

 • 60 mm logaritmicky sa zužujúce zoslabovače s nízkym opotrebením (100 mm pre hlavný mix) a utesnenými ovládačmi otáčania

 • Spínací napájací zdroj „Planet Earth“ pre maximálnu flexibilitu (100-240 V ~), bezšumový zvuk, výbornú prechodovú odozvu a nízku spotrebu energie pre jej úsporu

 • Vysoko kvalitné komponenty a výnimočne robustná konštrukcia zaisťujú dlhú životnosť

 • Vymyslené a navrhnuté spoločnosťou BEHRINGER Germany

 • aa
Pridať recenziu

Porovnať produkty