BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

Behringer ULTRABASS BXD3000H

Behringer ULTRABASS BXD3000H
Behringer ULTRABASS BXD3000H Behringer ULTRABASS BXD3000H Behringer ULTRABASS BXD3000H Behringer ULTRABASS BXD3000H Behringer ULTRABASS BXD3000H video
Behringer
SKU: BXD3000H

Ultraľahký 300-wattový 2-kanálový basgitarový zosilňovač s analyzátorom spätnej väzby, basovým procesorom a kompresorom

Zobraziť údaje o produkte

ihneď k odoslaniu

s DPH: 165,50 € bez DPH: 137,92 €
Doprava zdarma!
kus

Buďte prvý a napíšte recenziu

Produkt ULTRABASS BXD3000H je 300-wattový 2-kanálový basgitarový zosilňovač navrhnutý špeciálne pre hráčov na basgitaru, ktorí vyžadujú maximálnu kvalitu v tonálnej všestrannosti.

Zosilňovač BDX3000H je vyzbrojený naším patentovaným procesorom, preto je schopný chrliť neuveriteľné basové tóny. Ďalej je vybavený naším revolučným tvarovým filtrom, ktorý poskytuje presné formovanie zvuku a uspokojí aj tých najnáročnejších znalcov hudby. Konštrukcia zosilňovača triedy D vkladá masívny výstupný výkon do skrine, ktorá váži menej ako 3,5 kg, pričom poskytuje výkon porovnateľný s tradičnými basgitarovými zosilňovačmi, bez únavného vláčenia ťažkej skrine.
Zosilňovač BXD3000H je ideálnym partnerom ako pre domáce cvičenie, tak aj pre hru na pódiu či v štúdiu, a to vďaka vstavaným DI XLR a linkovým výstupom. Zosilňovač je dokonca vybavený FX vstupom, takže ním môžete ovládať aj svoje ďalšie obľúbené externé zariadenia a procesory. Keďže moderní basgitaroví hráči potrebujú širokú škálu zvukov, dali sme zosilňovaču BXD3000H dostatočnú flexibilitu na to, aby sa mohol smelo postaviť aj tej najnáročnejšej konkurenciu pri cene, ktorá je v tejto kategórii neslýchaná.


Skvelá prechodová odozva

Celé roky sme vylaďovali technológiu, ktorá našim kompaktným zosilňovačom triedy D dodáva ich šmrnc. Vďaka starostlivému výberu komponentov s mimoriadne vysokou sledovacou rýchlosťou a optimalizáciou iných patentovaných súčastí našich obvodov tieto zosilňovače okamžite reagujú aj tie na najnáročnejšie elektronické basové impulzy.
Akonáhle sa táto úžasná technológia zosilňovačov skombinovala s najmodernejšími spínacími napájacími zdrojmi, poskytlo to zosilňovačom ohromnú razanciu. A pretože sú oveľa účinnejšie než konvenčné konštrukcie, sú za prevádzky chladnejšie a nevyžadujú masívne chladiče a ťažké toroidné transformátory bežné u ich konvenčných náprotivkov. Basgitarový zosilňovač BXD3000H poskytuje 300 najčistejších, najrazantnejšie basových wattov, ktoré ste kedy počuli, a to v zlomku hmotnosti konkurenčných výrobkov.


Tajná zbraň č. 1

Tón. To je to, na čom skutočne záleží - a zosilňovač BXD3000H to dokáže skutočne dať! Kanál 1 zaistí najvernejší zvuk vašich basov bez nežiaduceho škrípania. Ak dávate prednosť agresívnejšie znejúcemu zvuku, prepnite pomocou tlačidla na prednom paneli alebo pomocou dvojitého nožného spínača, ktorý je súčasťou dodávky, na Kanál 2, a regulátorom Gain 2 navoľte to správne množstvo škripotu. Pre ešte väčšiu tonálnu flexibilitu sme zosilňovač vybavili vlastnou patentovanou reguláciou tvaru Shape, ktorá vám umožní dosiahnuť široké palety zvukov, všetko od mäkkých tónov až po peknú divočinu! A ak pri svojom vystúpení potrebujete dve basgitary, dajme tomu jednu s hmatníkom s pražcami a jednu bez podvalov, môžete Kanál 2 a funkciu Shape využiť pre vyladenie zvuku druhého nástroja.


Vstavaný 7-pásmový ekvalizér s analyzátorom spätnej väzby

Náš revolučný ekvalizér s funkciou FBQ vám umožní "vidieť, čo hráte". V bežnom režime je možné zvýšiť alebo znížiť jednotlivé frekvenčné pásma a perfektne tak vyladiť zvuk. Stlačením tlačidla FBQ však navyše získate výkon samostatného analyzátora spektra priamo na špičky svojich prstov. Diódy na siedmich posuvných ovládačoch sa začnú rozsvecovať v rôznych úrovniach intenzity a úplne presne vám ukážu, ktoré pásmo je potrebné upraviť tak, aby bol zaistený optimálny výkon. Táto funkcia je praktická najmä pre odstránenie nízkofrekvenčné spätnej väzby typickej pre basgitary s dutým telom a akustické a vertikálne basgitary.


Vytvorte kvalitnú prvú kompresiu

V "starých dobrých časoch" používali basgitaru hráči pri hre palec, prsty alebo trsátko. Od súčasných hráčov na basgitaru sa však očakáva, že budú schopní zahrať podstatne viac štýlov a techník. Obojručný tapping alebo slapping sú len dva z mnohých herných štýlov, pri ktorých možno využiť výhody kompresie a obmedzovanie. Náš vysoko muzikálny vstavaný obmedzovač spoľahlivo pracuje v pozadí a chráni zosilňovač pred náhlym skreslením a následne aj reproduktory pred nežiaducim skreslením vašich tónov. Prepínateľný kompresor je plne nastaviteľný a extrémne efektívny pri prenose aj tých najmenších nuáns vašej hry.


Tajná zbraň č. 2

Po aktivácii pridáva náš patentovaný basový procesor do zvuku signál, ktorý je o jednu oktávu nižšie ako vstupný signál. Tieto subharmonické tóny dodávajú basom neuveriteľnú hĺbku a robí ich mohutnými a razantnými. Jednoducho stlačte tlačidlo ULTRABASS alebo využite nožný spínač, ktorý je súčasťou dodávky a navoľte si požadované množstvo hutných basových tónov. Vaše publikum ešte zďaleka nevie, čo ho čaká!


Hodnota

Poctivých 300 wattov výstupného výkonu, skutočne neobmedzené tonálne schopnosti, technológia triedy D s nízkou hmotnosťou a rovnako nízkou cenou - basgitarový zosilňovač BEHRINGER BXD3000H povyšuje pomer cena-výkon na novú úroveň. Vyskúšajte zosilňovač ešte dnes u najbližšieho predajcu vybavenia BEHRINGER a vylepšite svoje basy bez narušenia všetkého podstatného!

Ďalšie informácie / Behringer ULTRABASS BXD3000H

Značka Behringer
Typ reproduktora zosilňovacia hlava
Kanály 2
Výkon 300W
Spojenia 3,5 mm jack, 6,3 mm jack, RCA - cinch, XLR-symetrický
Efekty dual fx, kompresor, skreslenie
Ekvalizér 7 pásmový
Pokročilé funkcie FBQ detekčný systém spätnej väzby, montáž do racku, nožný prepínač, prepínanie kanálov, super ľahká hmotnosť, Zosilňovač triedy D
Dodáv. príslušenstvo držiak pre rack, kábel/káble, nožný prepínač
Pre ktorý nástroj basová gitara
Napájací zdroj 100 - 240V
 • Ultrakompaktný 300-wattový 2-kanálový basgitarový zosilňovač
 • Revolučná technológia zosilňovača triedy D: enormný výkon, neuveriteľný zvukový prejav a ultranízka hmotnosť
 • Kanál Clean so samostatným ovládačom Gain (zisk)
 • Kanál Distortion (skreslenie) so samostatnými ovládačmi Gain (zisk), Shape (tvar) a Level (hlasitosť)
 • Ultramuzikálny aktívny 7-pásmový ekvalizér s analyzátorom spätnej väzby
 • Revolučný ukazovateľ kmitočtu spätnej väzby "vidím, čo hrám" pre okamžité tvarovanie zvuku
 • Prepínateľný procesor basgitarových subharmonických tónov pre neuveriteľný basový výkon
 • Vstavaný kompresor vyrovnáva špičky hlasitosti pri dynamickej slapovej hre
 • Súčasťou dodávky je dvojitý nožný spínač pre voľbu kanála a funkciu spracovania basov
 • Samostatný slúchadlový výstup - ideálny pre bezhlučné cvičenie
 • Vyvážený DI výstup typu XLR a linkové výstupy pre priame pripojenie k mixpultu
 • Vstup pre CD vám umožní hrať svoje obľúbené skladby s obľúbenými interpretmi
 • Samostatný FX vstup pre pripojenie externých efektových zariadení (efektové pedále, rackové efekty i.)
 • Súčasťou dodávky sú držiaky pre montáž do stojanu
 • Spínací napájací zdroj "Planet Earth" pre maximálnu flexibilitu (100-240 V ~), bezšumový zvuk, s výbornou prechodovou odozvou a nízkou spotrebou energie pre jej úsporu
 • Vysoko kvalitné komponenty a výnimočne robustná konštrukcia zaisťujú dlhú životnosť
 • Vymyslené a navrhnuté spoločnosťou BEHRINGER Germany
 • aa
Pridať recenziu
1 Hviezdička 2 Hviezdičky 3 Hviezdičky 4 Hviezdičky 5 Hviezdičiek

Porovnať produkty